999 rezultate për

elton

Gjyshi në gjyq për pastrim parash, tërhoqi leket e nipit që u vra Kanë kaluar rreth dhjetë vjet nga vrasja e Elton Deliut dhe nënës së tij në dhjetor të 2008 dhe gjyqet për pronat apo ll
Tmerr i shoferëve dhe mik i pronarëve të parkingjeve, ky është polici rrugor që drejtonte rrjetin e prostitutave në Tiranë Janë zbardhur sëfundmi përgjimet e telefonit të ish-efektivit të Policisë Rrugore të Tiranës, Elton Shtrepi i cili është
"Do një shoku im taksi o k...", zbardhen përgjimet e policit në rrjetin e prostitutave të luksit Prokuroria e Tiranës përfundoi para dy ditësh hetimet për një grup prostitucioni, duke çuar në gjykatë për gjykim 28 per
Vrasja e Çiços, mjeku: Ditën e vrasjes hëngrëm drekë në Fier Redjan Rraja, mjeku i cili u akuzua për “veprime që pengojnë zbulimin e të vërtetës” në ngjarjen ku mbeti i vrarë miku i
Shqiptarët i bëjnë "gropën" francezit në shtëpinë e tij, por më pas... Dy persona janë dërguar në gjyq nga Prokuroria e cila ka mbyllur hetimet për shtetasit Armando T dhe Elton Sh, që të dy
Si i furnizonte me drogë miku i Elton Çiços grupet kriminale në Katania Katër personat e arrestuar pak ditë më parë, të akuzuar për trafik narkotikësh, në mesin e të cilëve ndodhej edhe miku i
Mbetet në burg “bosi” i drogës në jug të vendit, mik i Elton Çiços Lihet në burg biznesmeni Renato Çaushi, i cili akuzohet për trafik ndërkombëtar droge dhe është mik me Elton Çiçën, të v
Furnizonte me kanabis 2 familje në Siçili, zbulohet lidhja e “bossit” shqiptar me Elton Çiçën Gjykata e Krimeve të Rënda lë në burg pa afat Andrea (Renato) Çaushi i akuzuar për trafikim ndërkombëtar të narkotikëve
Të gjithë po blejnë atletet 50 dollarëshe që veshi Kate Middelton (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit Kate Middelton është gjithmonë një shembull frymëzues për modën. Ajo jo vetëm që vishet bukur,
“Djali ra dy herë në koma, preu damarët nga kërcënimet në Greqi”, rrëfimi i dhimbshëm i nënës (FOTO LAJM) Vjollca ka ftuar djalin e saj, Eltonin, në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gj
"300 euro për një herë", rrjeti i prostitutave të luksit nga polici Elton tek taksisti Hajredin (FOTO LAJM) Policia ka shkatërruar në mënyrë të vazhdueshme grupe kriminale të prostitutave të luksit në Tiranë ndërkohë që kohët e
Nëna e Elton Dedës, një rock-ere e vërtetë sa edhe i biri (FOTO LAJM) Në prag të koncertit që do të mbahet në Pallatin e Kongreseve pas pak ditësh, tre musketierët; Elton Deda, Aleksandër Gj
Kamerat e sigurisë zbulojnë lëvizjet, si u ekzekutua Elton Cico në Tiranë Personi që drejtonte makinën tip ”Ford Focus” me të cilën lëvizi Jani Aliaj natën e vrasjes së Elton Cicos në Tiranë një
Dosja, Jani Alia i shpëtoi dy atentateve dhe u betua se do ta vriste me çdo kusht Elton Çiçën Në kërkesën për gjykim që Prokuroria e Tiranës ka hartuar ndaj katër personave të pandehur në lidhje me vrasjen e Elton
PS publikon listën zyrtare të Qarkut Lezhë, Lindita Nikolla e para Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla ka qene ajo qe ka lexuar kandidatet zyrtare te PS ne Qarkun e Lezhes. Lista si me p
DETAJE TË REJA/ Kush ishte shoferi në ekzekutimin e Elton Çiços? (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me hetimet e kryera deri më tani për vrasjen e Elton Çiços, në maj të vitit të sh
Kate Middelton: "Është e vështirë të rrisësh fëmijë edhe kur je princeshë" Të jesh prind është shumë e vështirë, edhe nëse quhesh Kate Middleton. Dukesha e Kembrixhit, 35 vjeçe, në një diskutim t
Kapen me pistoletë miqtë e Elton Çiços, ja si u justifikuan para policëve (VIDEO) Dy persona të njohur nga policia si lidhje të Elton Çiçës, njëri prej të cilëve polic i burgut të Tepelenës, u arrestuan
Vrasja e Elton Çiçës, gjykata lë në burg Renato Milloshin Gjykata e Tiranës ka vendosur që të lejë në qeli, Renato Milloshin, djalin e ish-drejtuesit komunist Hysni Milloshi.
DYSHIMET/ Aliaj dhe Milloshi u fshehën në Greqi pasi ekzekutuan Elton Çiçon “Që nga moment që u ndamë pasi kishte kryer krimin, nuk kam biseduar më dhe as nuk e kam takuar Janin. Nuk e di se ku nd