999 rezultate për

elton

Vranë Devi Kasmin, lihen në burg katër të dyshuarit Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda ka vendosur të lërë në burg katër personat e dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit. M
Blerja e furgonit tradhtoi autorët e vrasjes se Devi Kasmit Janë zbardhur detaje të reja nga dosja e Prokurorisë së Tiranës për vrasjen e Devi Kasmit, ndodhur më 29 janar. Sipas
Mori grekun me furgon pas ekzekutimit të Kasmit, flet babai i Elton Halipajt Nën peshën e moshës dhe sëmundjes së rëndë të bashkëshortes, babai i Elton Halipajt, një prej të akuzuarëve si organizat
Ekzekutimi i Kasmit, merret vendimi për 4 të arrestuarit Duket se është marrë vendimi për grupin kriminal i cili ka organizuar vrasjen e Devi kamsit. Gjykata e Tiranës ka l
Bashkëpunëtor në vrasjen e Kasmit, i ati rrëfen si e refuzoi Halipaj punën në bashki Prokuroria është duke zbardhur tërësisht mënyrën se si funksiononte grupi i vrasësve me pagesë i arrestuar disa ditë më
Zbërthehen killerat me pagesë, anëtari i grupit zbulon shokët dhe grekun (FOTO LAJM) Prokuroria është duke zbardhur tërësisht mënyrën se si funksiononte grupi i vrasësve me pagesë i arrestuar disa ditë më
Vrasja e Kasmit në mes të Tiranës, dalin dëshmitë e Malvin Dinellarit e Elton Halipajt Detaje të reja kanë dalë në pah nga vrasja e Devi Kasmit në mes të Tiranës nga një ish-special grek. Ndër të tjera ja
Vranë Kasmin, çfarë gjeti policia në magazinën e bandës kriminale Policia e Tiranës ka konfirmuar se ka arrestuar personat përgjegjës për vrasjen e Devi Kasmit në Tiranë më 29 janar.
Kryebashkiakja bën thirrje për jetën e 22-vjeçarit me leucemi: T'i shpetojmë jetën Kryetarja e Bashkisë së Prrenjasit ka bërë një apel të dhimbshëm në lidhje me jetën një 22-vjeçari nga Pishkashi i cili
Elton John i jep fund karrierës së tij muzikore Për këngëtarin e madh udhëtimi në Amerikën e Jugut ka rezultuar fatal për karrierën e tij. Vitin e kaluar gjatë një u
Historia e 18-vjeçares me dy fëmijë, gjeti dashurinë por iu kthye në makth Ndonëse ajo është vetëm 18 vjeçe, është nënë e dy vajzave të vogla. Shpresa Muça, vjen sot në emisionin ‘Me zemër të ha
Ministri shqiptar rrëmben kitarën dhe ia merr këngës Festat bashkojnë njerëzit, shtojnë frymën e dashurisë dhe sjellin një atmosferë mirësie. Kështu ka ndodhur edhe me Eneid
Lajm i trishtë për Elton John Kishte vetëm pak kohë që kishte krijuar sërish kontakte me të ëmën, pas 9 vitesh që nuk flisnin dhe tashmë Elton John ës
Kate Middelton nuk do të jetë shoqëruesja e Meghan në dasmë! Fejesa e Princ harry me Meghan Markle ka pushtuar mediat botore gjatë kësaj jave. Ata kanë deklaruar se në pranverë do t
Grabitja e banesës së Elton Çiços në Tepelenë, dyshimet e para Policia bën me dije se tre persona kanë tentuar të grabisin shtëpinë e Elton Çiços në Tepelenë. Në banesë kanë qënë
Grabitet banesa e Elton Çiços në Tepelenë Policia bën me dije se tre persona kanë tentuar të grabisin shtëpinë e Elton Çiços në Tepelenë. Në banesë kanë qënë
Elton Deda reagon për revoltën ndaj vezëve të Bleonës: Femra ziliqare! Këngëtari Elton Deda ka reaguar në lidhje me fyrjet e shumta që iu bënë online Bleona Qeretit pasi ajo publikoi videon e
Gjen portofolin e një qytetari, ja çka bërë me të këngëtari i njohur Këngëtari i njohur Elton Deda ka njoftuar së fundmi me anë të njo postimi në llogarinë e tij në Facebook se ka gjetur nj
Pastroi para me 260 mijë USD e nipit të vrarë, gjykata liron gjyshin Gjyshi i Elton Deliut, të vrarë në vitin 2008 me 11 plumba në Tiranë, është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Tiranës,
Ekzekutimi i Elton Çiçës, ja pse ish-polici mori pafajësinë Oficeri i Policisë, Alban Trimi, i akuzuar për fshehje të provave në vendin e vrasjes së Elton Çiçës, fitoi pafajësinë d