999 rezultate për

elton

Përgjimi 4/ Astrit Avdylaj: Më hiqni gjobën mer b*th q*** Gazeta gjermane "Bild" ka vijuar me publikimin e përgjimeve të kreut të bandës së Shijakut, Astrit Avdylajt. Në përgjimi
Futbollisti i Flamurtarit futet mik për yllin e Partizanit (FOTO LAJM) Lista paraprake e të grumbulluarve në Kombëtare u bë me dije sot dhe ajo që binte në sy ishte se nga kampionët e Partiza
Në gjunjë për Elton John (FOTO LAJM) Në mbrëmjen e tretë të Festivalit të Filmit të Kanës u shfaq filmi "Rocketman", i cili tregon jetën e Elton John. Ës
Elton Deda reagon pas kualifikimit të Jonida Maliqit në ''Eurovision'' Këngëtari i njohur Elton Deda, nuk i ka shpëtuar replikave apo komenteve që u bënë kundrejt anglishtes së këngëtares Jon
Del fotografia e Elton Piklit, i arrestuari për grabitjen në Rinas (FOTO LAJM) Ka shkuar në pesë numri i persona të arrestuar, si të dyshuar të përfshirë në grabitjen në aeroportin e Rinasit. Në p
Jeni njohur me trendin më të ri, qumësht me Coca Cola (FOTO LAJM) Një trend i ri është shfaqur së fundi në rrjetet sociale. James Felton, një shkrimtar komedie, kohët e fundit ka ndar
E FUNDIT/ Grabitën shtëpinë e Elton Çiçës, arrestohet 3 vite më vonë autori Elton Çiça u ekzekutua në zonën e Bllokut në Tiranë më 1 maj 2016. Vetëm pak kohë pas vrasjes së tij, personat të arm
Ishte kthyer në "tmerrin" e shoferëve, arrestohet hajduti në Durrës Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e një 36 vjeçari i cili akuzohet për vjedhje të automjeteve. Sipas p
Merr fund telenovela, Elton Kale zyrtarisht futbollist i Flamurtarit Pas disa muajsh, ka marrë fund çështja “Elton Kale”. Mesfushori brazilian tashmë është lënë i lirë nga klubi i Kukësit d
Masakra e Bllokut: Biznesmenë, komando e polic, kush është "Santiago" me kapele (VIDEO) Mbrëmjen e së martës janë publikuar pamjet e asaj që ndodhi në 4 tetor në zemër zonës së ish-Bllokut në Tiranë. Nga
Dyshimet e para pse u dogj servisi i bosit të Elbasanit Dalin detaje nga ngjarja në Elbasan ku u dogj servisi i një bosi të dyshuar se merrej me dorgë. Ngjarja ndodhi në orë
Shoqata me emrin e të atit rekrutonte vajza për prostitucion, reagon ashpër Elton Deda Këngëtari Elton Deda ka reaguar përmes një postimi në Facebook një ditë pas zbulimit nga ‘Fiks Fare’ të një shoqate me e
Arti në zi, ndërron jetë këngëtarja me famë botërore Ikona e muzikës soul Aretha Franklin është shuar sot në moshën 76-vjeçare e rrethuar nga familja dhe miqtë në shtëpinë e
E lidhur me balerinin? Rovena dhe Eltoni bëjnë daljen e parë si çift Rovena Dilo është pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance With The Stars”. Por duket se është në një lidhje dashurie me ba
Elton Deda “shpërthen” ndaj Eurovizionit Kantautori Elton Deda ka shprehur kritikat e tij ndaj festivalit Europian. Ai ka përcjellë një mesazh falenderues pë
Ekzekutoi Kasmin mes Tiranës, çfarë vendosi gjykata për vrasësin grek Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg katër personat e dyshuar dhe arrestuar për vrasjen e Devi Kasmit. Kështu
Kate Middelton dhe Meghan Markle tashmë do t’i shihni edhe si "emoji" Të gjithë ata që duan të kenë sa më pranë Kate Middelton dhe Meghan Markle, tashmë një gjë e tillë është plotësisht e mu
Shpërthen Elton Deda: Këtu kanë vlerë vetëm ordinerët Këngëtari i njohur Elton Deda duket se është ndjerë i revoltuar për muzikën në Shqipëri. Këtë revoltim këngëtari e ka sh
Elton Deda i revoltuar: Në Shqipëri kanë vlerë vetëm ordinerët Kantautori i njohur Elton Deda, wshtw shprehur i revoltuar pwr faktin se mediat i kushtojnë shumë pak vëmendje kulturës
Vetëm Elton John mund të sillet kaq çuditshëm Për shumë fansa është ëndërr të ftohen në skenë për të ndjekur nga afër idhullin e tyre Elton John. Por, me sa duket kën