999 rezultate për

elitar

Prostituta elitare serbe nxjerr sekretet: VIP-at që vinin tek unë Njëra nga vajzat e cila është burgosur shkaku i prostitucionit elitar, në dhjetor të vitit të kaluar, në polici dhe para
Këto janë datat kur do të mbyllet merkatoja për ligat elitare të Evropës (FOTO LAJM) Kjo merkato verore është futur në një fazë ku të gjitha klubet janë duke shpejtuar për të mbyllur marrëveshjet me lojtar
Njësia Speciale grumbullohet në Mitrovicë Që nga ora 05:50 e mëngjesit të sotëm njësitet elitare të Policisë së Kosovës kanë filluar të grumbullohen në bazën “Bel
Maradona me punë të re në Bjellorusi, bëhet president Legjenda e Argjentinës Diego Maradona së fundmi është angazhuar me një punë të re në Bjellorusi, por jo larg futbollit
Milan dhe Liverpool përplasen në merkato për Ruben Neves Ruben Neves falë paraqitjeve të mira ka përfunduar në radarët e Milanit dhe Liverpoolit. Sipas medieve britanike, dy
Shqiptarët, të përjashtuar në njësitin elitar të policisë Tigrat Njësiti elitar i policisë “Tigrat” i mbyllur hermetikisht për shqiptarët. 17 vjet pas përfundimit të konfliktit të armat
Mediat angleze e bëjnë të kryer, Allegri zëvendëson Wengerin Sipas gazetës angleze, The Sun, Massimiliano Allegri ka vizion të qartë për të udhëhequr një skuadër të Premier Leagues.
Njihuni me njësitë elitare të snajperisteve që ruajnë Kim Jong-un (FOTO LAJM) Koreja e Veriut ka një milion ushtarë aktivë, dhe për këtë fakt zë vendin e katërt në botë sa i përket numrit të ushtarë
Përfaqësimi i shqiptarëve në njësitet elitare, i papërfillshëm Në njësitë speciale të Armatës “ Ujqit” nuk ka akoma asnjë shqiptar, por ministrja e mbrojtjes Radmilla Sheqeriska thotë
Mancini: Milan dhe Inter po i drejtohen klubeve elitare Trajneri i Zenitit, Roberto Mancini, pret qe dy klubet milaneze të kualifikohen për Ligën e Kampionëve. Milani dhe Inter
Superliga premton emocione, por gjendja e mjerueshme e fushave të bën të dyshosh Licencimi i skuadrave për të marrë pjesë në kampionat kalon në disa faza, ku nevojitet plotësimi i disa kritereve, qoftë
Ze Maria zbulon mënyrën si do të rikthehen me ekipet elitare Kategoria Superiore ngriti “siparin” vetëm dje. Mungesa e madhe ishte pikërisht Tirana, e cila për të parën herë në 97 v
Guardiola: Mundëm një ekip elitar, Aguero talent special 8 gola të shënuar mbrëmë në "Etihad Stadium" kanë impresionuar Pep Guardiolën, i cili është krenar që futbollistët e tij
Ja ndeshjet që s'duhet t'i humbisni gjatë fundjavës (FOTO LAJM) Disa nga kampionatet më të njohura në Europë gjatë mesjavës kanë luajtur ndeshje të tjera, teksa kalendari duket shumë i
Gjyqtarët të "krimbur" në lekë, familjarët e tyre në poste drejtuese Nëse mendoni se vetëm politikanët kanë rroga të majme, gaboheni. Gjyqtarët janë një pjesë tjetër elitare të cilët paguhe
Yahoo promovon Sazanin: Në ishullin e dikurshëm ushtarak, turizëm elitar (FOTO LAJM) Yahoo i ka kushtuar një artikull mjaft me vlerë promovimit të turizmit në Shqipëri. “Shqipëria është një vend që ende
Eli Fara: Artistët elitarë paguhen më mirë në Shqipëri se në SHBA (FOTO LAJM) Këngëtarja Eli Fara e cila shquhet për 'rininë e saj', është rrëfyer se ajo asnjëherë nuk ka kryer ndërhyrje kirurgjikal
Llamkos Kosova, mes kampionëve të Evropës Skuadra kampione e Kosovës, Llamkos Kosova është në një hartë me skuadrat kampione të të gjitha shteteve të Evropës.
Luiza Gega: Shteti indiferent, do iki nga Shqipëria Luiza Gega, atletja e Kombëtares shqiptare në 1500m, bëri histori me kualifikimin në finalen e Botërorit të sallave të m
Gafa e UEFA-s: Benfica-Zenit, finalja e Champions-it Eshtë rrugë e gjatë dhe në fakt ende nuk ka nisur. Por në finalen e Champions League më 24 Maj të vitit të ardhshëm do t