999 rezultate për

elgiti

Dhurata e veçantë e Elgitit për Klean (FOTO) Lidhja e tyre po flitej e përflitej në media, por as njëri as tjetri nuk pohonte asgjë, madje disa hrë e kanë mohuar edh
Klea dhe Elgiti bëhen lëmsh me deklaratat, të lidhur apo bashkëpunëtorë? Prej kohësh mediat janë duke shkruar për lidhjen mes moderatores së “Maratona e Këngës”, Klea Huta me këngëtarin Elgit D
Elgit Doda ofendon rëndë: "Sony Music" kërkon dy lopë Elgit Doda, kompozitor i shumë hiteve ka bërë një postim mjaft të çuditshëm në llogarinë e tij në Instagram. Ai ka ir
Klea Huta përgjigjet për Elgitin: Asnjëherë s'më ka pëlqyer Klea Huta dhe Elgit Doda janë diskutuar pafund në media për shkak se gjithçka rreth tyre tregonte se ata ishin në një li
Elgit Doda injoron publikisht Klea Hutën Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë personazhet më të diskutuar në media dhe r rjete sociale pasi u përfol shumë se ata ishi
Klea Huta flet për Elgit Dodën: Është shumë pozitiv dhe i drejtë Klea Huta dhe Elgit Doda janë diskutuar gjatë kohët e fundit dhe ka dyshime se ata dy janë në një lidhje. Por ama të
Klea Huta reagon hapur për lidhjen me Elgitin (FOTO LAJM) Ka disa kohë që po qarkullon lajmi se këngëtarja Klea Huta dhe Kompozitori Elgid Doda janë në një lidhje dashurie. P
Elgit Doda mezi po pret të bëhet baba, tregon përgatitjet që ka bërë për vogëlushin (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Klea ësht