999 rezultate për

elgiti

Klea Huta përgjigjet për Elgitin: Asnjëherë s'më ka pëlqyer Klea Huta dhe Elgit Doda janë diskutuar pafund në media për shkak se gjithçka rreth tyre tregonte se ata ishin në një li
Elgit Doda injoron publikisht Klea Hutën Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë personazhet më të diskutuar në media dhe r rjete sociale pasi u përfol shumë se ata ishi
Klea Huta flet për Elgit Dodën: Është shumë pozitiv dhe i drejtë Klea Huta dhe Elgit Doda janë diskutuar gjatë kohët e fundit dhe ka dyshime se ata dy janë në një lidhje. Por ama të
Klea Huta reagon hapur për lidhjen me Elgitin (FOTO LAJM) Ka disa kohë që po qarkullon lajmi se këngëtarja Klea Huta dhe Kompozitori Elgid Doda janë në një lidhje dashurie. P