999 rezultate për

elgiti

"Si babi", Klea publikon foton e Elgitit me Kridin dhe sytë zemra (FOTO LAJM) Moderatorja e ëmbël, Klea Huta, u bë nënë për herë të parë në muajin qershor të këtij viti. Ajo solli në jetë një djalë,
Klea xheloze? I ka përgatitur Elgitit një listë me vajza që s'do bashkëpunojë (FOTO LAJM) Çifti i njohur i shoëbiz-it, Klea Huta dhe Elgit Doda, ishte dje i ftuar në emisionin “E Diela Shqiptare”, ku rrëfeu dis
Tatuazhi më i bukur, Elgiti gdhend në trup momentin me të birin (FOTO LAJM) Në fillim të muajit qershor, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Çifti u bekua me një djalë të
Ka nisur që tani me këshillat, çfarë i mëson Elgiti të birit për gocat (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta janë duke shijuar pushimet e para me vogëlushin e tyre Krid. Këtë detaj e ka treguar dhe vet
Quhet Krid! Cili është kuptimi i emrit të vogëlushit të Kleas dhe Elgitit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë më 4 qershor të këtij viti. Klea solli në jetë një djalë, të ci
Feston ditëlindjen, Elgiti i dedikon Kleas fjalët më të ëmbla (FOTO LAJM) Ditën e sotme, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta feston ditën e lindjes. Ky vit e gjen Klean më të plotësuar, pasi aj
Nuk e keni dëgjuar akoma? Albani dhe Elgiti sapo pushtuan listat botërore me "Parajsa" (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë u publikua bashkëpunimi i shumëpritur, mes Alban Skënderaj dhe Elgit Dodës. Një këngë ritmike
Pak ditë pasi u bënë prindër, Klea dhe Elgiti i bëjnë pritjen e ëmbël të birit në shtëpi (FOTO LAJM) Pak ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli
Vendimi më i bukur në jetë: Elgiti shoqëron Klean në sallën e lindjes (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Klea është
Elgit Doda mezi po pret të bëhet baba, tregon përgatitjet që ka bërë për vogëlushin (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Klea ësht
Prindër për herë të parë, Klea dhe Elgiti zbulojnë me një video emocionuese gjininë e bebit (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Klea ka vendosur të zbulojë sot gjininë e bebit me a
Me foto të reja, Klea Huta konfirmon martesën me Elgitin: Kam ëndërruar për ty (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyrtarisht burrë e grua. Përmes disa postimeve në Instagram, ata deklaruan se i kanë thënë
"Po i shkruajte më Elgitit tim do të kap prej flokësh", nxehet keq Klea Huta (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta prej tre vitesh tashmë janë në një lidhje dashurie dhe hera herës nuk ngurrojnë të bëjnë dediki
Jo vetëm që u martuan, por Klea Huta i tha "Po" Elgitit në mes të emisionit (VIDEO) Klea Huta e veshur me vello i tha “Po” Elgit Dodës në emisionin e Luana Vjollcës. Një ceremoni altari është improvizu
Kur do të martohet Klea Huta me Elgit Dodën? (FOTO LAJM) Elgit Doda ka dhënë disa detaje private rreth marrëdhënies së tij me Klea Hutën. Ai ka bërë një bashkëbisedim online
"Do jetoja për ata sy", në ditën e lindjes së Elgitit, Klea i bën dedikimin më romantik Në fillim lidhjen e tyre u munduan ta mbanin sa më private, por tani Klea Huta dhe Elgit Doda nuk e fshehin më dashurinë
Klea Hutës i vjen në majë të hundës, shihni ç'bën Elgiti në shtëpi (FOTO LAJM) Klea dhe Elgiti janë kthyer në një nga çiftet e preferuar të publikut që prej ditës kur u zbulua lidhja e tyre. Çifti ja
Do e ndërronte Elgitin me Malumën për një natë, përgjigjet Klea Huta (FOTO LAJM) Klea Huta është një ndër moderatoret dhe këngëtaret më të mira shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun. Pr
Klea dhe Elgiti janë gati për dasëm, kërkojnë vetëm një gjë nga fansat (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta janë padiskutim një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Që kur lidhja e tyre u bë p
Së shpejti prindër? Klea Huta surprizon Elgitin por ka diçka që nuk shkon (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda janë padyshim një prej çifteve më të parapëlqyer në showbizin shqiptar. Ashtu sikundër kanë