999 rezultate për

elbasanit

Paradoksi në Universitetet publike: Nuk ka kushte, por blihet një makinë 76 milionë lekë Paratë e tarifave të studentëve dhe të ardhurat nga buxheti i shtetit janë shpenzuar në Univerësitet Publike më së shumt
Garantoi miliardat e bandës së Elbasanit, Balla reagon me fyerje ndaj Bashës Taulant Balla reagoi ashpër ndaj akuzave të Lulzim Bashës së ishte ai garantori i parave të drogës së një bande nga Elba
Konflikt mes disa personave në Elbasan, qëllohet me gurë në kokë i riu Një person është qëlluar me gurë dhe ka mbetur i plagosur në gjendje të rëndë në një nga lagjet kryesore në qytetin e El
Ndeshja mes Skënderbeut dhe Laçit, ja masat e marra nga policia e Elbasanit Kur na ndajnë pak minuta nga ndeshja për Kupën e Shqipërisë mes Lacit dhe Skënderbeut që zhvillohet në orën 19:00 në ‘El
Përplasi makinën e policisë, dalin pamjet si u kap i "forti" i Elbasanit (VIDEO) Janë zbardhur pamjet e arrestimit të "fortit" të Elbasanit Klement Xhaferri. Arrestimi ndodhi në lagjen 5 maji në Elb
Me armë në brez, policia arreston të fortin e Elbasanit Policia ka arrestuar një shtetas në Elbasan. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se kanë vënë në pranga shtetas
Mori lirinë për babain e vdekur, del nga burgu kapoja e Elbasanit (VIDEO) Taulant Balliu ose ndryshe "Cikja" ka fituar lirinë e përkohshme për t'i dhënë lamtumirën të atit i cili ka ndërruar jet
Rrëfimi rrëqethës i Elbasanit, djaloshit që serbët i vranë babain (VIDEO) Elbasani trembëdhjetë vjeçar nga fshati Gllanasellë e Drenasit mbijetoi nga masakra ku u vra babai i tij dhe shtatë burr
Aktivitet të paligjshëm, dy pronarët e kazinove përfundojnë në polici Policia e Elbasanit ka goditur dy raste të veprimtarisë së paligjshme të lojrave të fatit. Hetimet kanë nisur për A.
Mban emrin gangsterja e Elbasanit, por duket se këto çizma si heq nga këmba Nëse kujtojmë fjalën gangstere, mendja na shkon drejt te modelja seksi nga Elbasani, Trejsi Sejdini. Ajo tashmë ësht
TRAGJIKE/ Vdes 58-vjeçari në Elbasan pasi u kafshua nga një pitbull Një 58-vjeçar në Elbasan ka humbur jetën pasi u kafshua nga një qen i racës pitbull. Viktima është shtetasi Rifat Ba
Gangsterja e Elbasanit nuk mbahet më, pozon mes lokalit me këmbët hapur (VIDEO) Trejsi Sejdini ose ndryshe "gangsterja e Elbasanit" u kthye në pak kohë në një ndër femrat më të komentuara në Shqipëri.
Njëri vidhte motora e tjetri bizhuteri, kapen dy hajdutat në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy të rinj, të cilët akuzohen se vidhnin sistematikisht, njëri motorçikleta e tjet
Gangsterja e Elbasanit, kush është ai që ia “mbledh” Trejsi Sejdinit (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku duke
Xhafaj flet për bandat e Elbasanit: Do t'ua nxijmë jetën Fatmir Xhafaj ka dërguar një paralajmërim të fortë për grupet kriminale që ushtrojnë aktivitetin në Shqipëri dhe jashtë
Artan Hoxha ngre akuza të forta: Prokurori i Elbasanit nuk u dorëhoq, por i bënë presion Shkaktoi zhurmë kur vetëm pak kohë pasi u emërua nga Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku, Porokurori
Artan Hoxha: Prokurori i Elbasanit u dorëhoq nga presioni për një çështje të rëndësishme Gazetari investigativ Artan Hoxha ka deklaruar në Neës 24 se ish-drejtuesi i Prokurorisë së Elbasanit, i emëruar pak koh
Dorëhiqet i kreu i komanduar i prokurorisë së Elbasanit Ditën e sotme është dorëhequr nga detyra prokurori i komanduar i Elbasanit, Ardian Nezha. Burime nga prokuroria e Për
U emërua nga Arta Marku, prokurori i Elbasanit jep dorëheqjen Ardian Nezha, i emëruar pak kohë më parë nga Arta Marku në detyrën e kryeprokurorit të Elbasanit, ka dhënë dorëheqjen.
Policia e Elbasanit njofton qytetarët për masat e sigurisë Policia e Elbasanit po kujdeset që ndeshja ndërkombëtare me Norvegjinë të zhvillohet me kushte sa më normale. Ata madje