999 rezultate për

elbasanit

"Krimi do marrë goditje fatale", Lleshaj i prerë në Elbasan Ka zgjatur 90 minuta takimi i Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit
Sandër Lleshaj dhe Ardi Veliu në Elbasan, çfarë pritet të ndodhë ? Drejtuesit e organeve ligjzbatuese në vend kanë zbarkuar pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Ministri i Brendshëm,
Vrasja e avokatit në Elbasan, atentatori u kaloi policëve te këmbët Detaje të tjera janë zbuluar nga vrasja mafioze e avokatit Ravik Gurra. Sipas burimeve nga Prokuroriua e Krimeve të rënd
Policia ndalon Luçiano Boçin , PD: Sjellje barbare, figura më e keqe e një shteti demokratik (VIDEO) Partia Demokratike ka shpërndarë një video, e cila sipas saj tregon se si ish-deputeti Luçiano Boçi është shoqëruar në m
Ekzekutimi i mafioz i Gurrës, avokatët e Korçës bojkotojnë gjyqet Vrasja e Ravik Gurrës në Elbasan po shoqërohet me reagimin e fortë të avokatëve, të cilët tashmë ndjehen të kërcënuar në
Kjo është pista ku po hetohet për ekzekutimin e avokatit në Elbasan Detaje të reja kanë dalë në dritë për vrasjen e avokatit Ravik Gurra,në qendër të Elbasanit, mbrëmjen e djeshme. Avo
"Ndodhi shumë shpejt", flasin dëshmitarët e atentatit në Elbasan Një atentat tronditi mbrëmjen e sotme qytetin e Elbasanit. Avokati i njohur Ravik Gurra, 50 vjeç u vra në një lokal t
E qëlluan pas koke me silenciator, kush ishte avokati i ekzekutuar Detaje të reja janë zbuluar për atentatin që tronditi mbrëmjen e sotme qytetin e Elbasanit. Sipas informacioneve të r
As Dako e as Sejdini, kë donin të "fshinin" socialistët PS i kërkoi KQZ-së që të ndalonte rikandidimin e kryetarëve të bashkive që kishin tre mandate në krye të detyrës duke sy
Sërish arkivolë në rrugët e Elbasanit, kush po kërcënon kë? (FOTO LAJM) Disa kapakë arkivoli janë gjetur në rrugët e lagjes muzeale të kalasë së Elbasanit. Kapakët e arkivolëve janë hedhur
Bora dhe ngricat pezullojnë mësimin në disa fshatra të Elbasanit Si rezultat i përkeqësimit të motit dhe rifillimit të reshjeve dëborës në zonat kodrinore dhe malore të Qarkut të Elbasa
Arkivoli në shtëpi, mesazhi për kryebashkiakun e Elbasanit Pushteti i kryetarit të Bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdinit u venit kur në shtatorin e vitit 2016 u përhap lajmi se nj
Si nisi dhe u zhvillua përplasja e fiseve Rexhepi-Muça-Çapja në Elbasan Më 23 korrik 2009 ekzekutohet Roland Rexhepi. Ish-agjentit i antikrimit në policinë e Elbasanit, gjeti vdekjen pasi dy b
Aksident në tunelin e Elbasanit, autobusi përplaset me një makinë Një aksident mësohet se ka ndodhur në hyrje të tunelit të Elbasanit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një ma
EMRI/ Mbytet në lumin Shkumbin një i moshuar Një 75-vjeçar i identifikuar si Nazmi Peqini është mbytur në lumin Shkumbin. Trupi i tij po dërgohet në morgun e spit
Bora bllokon fshatrat e Elbasanit, 3 mijë familje pa energji elektrike I ftohti dhe reshjet e dëborës kanë shkaktuar probleme të mëdha me furnizimin me energji elektrike të mjaft zonave të ve
Dalin detaje të reja për masakrën e Elbasanit, kush është Alibeja? Detaje të reja kanë dalë në vrasjen e trefishtë në Elbasan që ndodhi më datë 29 dhjetor. Viktima të atentatit mafioz mbe
"Qeveri e krimit", Rama pritet me protesta në Elbasan (VIDEO) Qeveria është mbledhur sot në qytetin e Elbasanit, në një takim informal të thirrur nga Kryeministri Edi Rama. Nga bu
Tentuan të rrëmbenin vëllain e drejtorit të ALUIZNI-t, merret vendimi për autorët Gjykata e Elbasanit, ka vendosur të lerë në qeli dy të arrestuarit Bexhet Musmuça dhe të dashurën e këtij të fundit,te
Si u arratisën autorët e masakrës në Elbasan, u ndihmuan nga një grup kriminal 3 ditë pas masakrës së Elbasanit, ku mbetën të vrarë 3 persona, Policia nuk ka asnjë të ndaluar si autor, por as ndonjë