999 rezultate për

elbasanit

SKANDAL! 9 automatikë gjenden zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Ar
I riu në Elbasan u qëllua me tre plumba, si ndodhi shumë pranë policisë Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen
Atentati pas mesnate, çfarë tha 22 vjeçari në polici për autorin që e qëlloi Një plagosje nme armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Ky është i riu që u plagos në Elbasan Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Mësohet se ngjarja ka ndodhu
Shkëmbim zjarri në Elbasan, plagoset 22 vjeçari Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Mësohet se ngjarja ka ndodhu
Makina merr përpara biçikletën në Elbasan Një tjetër aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin e rrugës kombëtare që lidh qytetin e Elbasanit me ish-Kombinat
Kishte eleminuar 2 persona, Gjykata e Elbasanit lë të lirë dajën e Edison Harizajt të eleminuar në Durrës Viktori Ymeri i dënuar me 24 vite burg për dy vrasje nga drejtësia italiane por që i është nohur nga Gjykata e Elbasanit
Digjet në mes të qytetit makina e shefit të policisë së paraburgimit Është përfshirë nga flakët në mes të qytetit të Elbasanit dhe është shkrumbuar mbrëmjen e sotme makina e shefit të polic
Kush pritet të drejtojë Prokurorinë në Elbasan Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Prokurorinë e Elbasanit
Përmbyten rrugët në lagjet periferike të Elbasanit Stuhi të pazakonta shiu kanë përfshirë edhe Qarkun e Elbasanit. Për pasojë ka pasur vështirësi në qarkullimin e automjet
"Nuk ka fonde luksi për festa", kryebashkiaku i Elbasanit harxhon shumën marramendëse për drita Edhe qyteti i Elbasanit ka ndezur dritat e festave, për të cilën u zhvillua edhe një ceremoni me prezencën e kryebashkia
Atentati me një të vrarë, Ardi Veliu niset me urgjencë drejt Elbasanit Mbrëmjen e sotme në Peqin ndodhi një ngjarje e rëndë ku një i ri u ekzekutua me armë zjarri ndërsa miku i tij gjendet në
Policia reagon për ekzekutimin e 23-vjeçarit: Të rinjtë ishin në makinë Policia e Elbasanit ka dhënë detaje nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë një 23-vjeçar dhe u plagos një tjeter. Ngjarja
"Tapë" dhe shtrirë mes rruge, policia jep detaje për dy të miturit në Elbasan Mbrëmjen e djeshme u raportua se dy të mitur në qytetin e Elbasanit janë transportuar me urgjencë në spital pas konsumit
Alfabeti 400-vjeçar i Elbasanit i zbuluar në Ukrainë Arkeologët kanë gjetur artefaktet me mbishkrime në alfabetin e Elbasanit të shekullit të 17-të në fshatin Margaritovo të
Berisha: Taulant “Yaris” do të mbyllë dosjen, fitonte gjysmën e parave të "mallit" Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në policinë e shtetit ka nisur një hetim në lidhje me disa drejtues të lar
Pogradeci-Apolonia, supergoli i Liçkollarit nga distanca (VIDEO) Është duke u luajtur në stadiumin “Gjorgji Kyçyky” të qytetit të Pogradecit, sfida mes vendasve të trajnerit Ardian Abaz
Humbi jetën në sallën e lindjes, merret i pandehur mjeku i Rexhina Debrovës Mjeku Ardian Kadefçiu është marrë i pandehur nga Prokuroria e Elbasanit në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në mate
Kapen 200 kg kokainë në Elbasan Policia ka mundur të kapë një sasi prej rreth 200 kilogramësh lënde narkotike e dyshuar kanabis. Operacioni është kry
Nis sot viti i ri akademik, në Universitetin e Elbasanit mbyllen 11 degë Ditën e sotme në të gjitha qytetet e vendit ku ka universitete, ka nisur fillimi i vitit të ri akademik 2019-2020. Si