999 rezultate për

elbasani

Nga vdekja në vdekje: Viktimat e aksidentit të Elbasanit po ktheheshin nga një ceremoni mortore Aksidenti i mesditës së sotme me katër viktima në Elbasan ka tronditur vendin duke rikthyer në vëmendjen e publikut rrez
Atentat Çapjave, kërkohen 22 vite burg për Hasanpapajn Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar sot dënimin me 22 vite burg për Shkëlzen Hasanpapaj, njeriun që dyshohet nga grupi i h
Favore seksuale në këmbim të notës, Universiteti i Elbasanit pezullon pedagogun Denis Himçi është pezulluar nga puna si pedagog në Universitetin e Elbasanit. Vendimi është marrë nga Rektorati i kët
U lirua pasi mori peng kushëririn e gjyqtares, kapet sërish i 'forti' Elbasanit Thanas Beko, 32 vjeçari Thanas Beko është arrestuar sërish pasditen e sotme nga policia. Pak ditë më parë Thanas Beko
61-vjeçari nga Elbasani vodhi makinën, policia i vë prangat disa metra më larg Një 61-vjeçar është arrestuar mesditën e kësaj të shtune në qytetin e Elbasanit pasi vodhi një makinë. Ka qenë një fq
Atentati i vëllezërve Baho dhe sendet e paligjshme, hija e "Sakatit" që po fiton territor në Elbasan Megjithëse gjyqtarja e Elbasanit Pajtime Fetahu vendosi të lirojë nga burgu biznesmenin Ilir Beko kundrejt garancisë pas
Rrahën barbarisht nusen! Flet vjehrra: Pi ilaçe dhe nuk di çfarë flet jehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar n
Shqipëri-Islandë, formacionet zyrtare: Plot ndryshime te kuqezinjtë Mbrëmjen e sotme në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e vlefshme për Grupin H eliminator të “EURO 2020” mes Shqipërisë d
U ndërtua me paratë e shtetit, shkolla e braktisur nga shteti në shërbim të fondacionit të Erdoganit Bardha Nërgjoni-BIRN Investimi prej 1.3 milionë eurosh i qeverisë shqiptare për një shkollë të re në Bradashesh,
ARSYEJA/ Mbyllen degët e mësuesisë në Universitetin e Elbasanit APLIKUESIT PREFEROJNE DEGEN E INFERMIERISE, RRUGEN E SIGURTE PER NE GJERMANI. Mesatarja mbi 7.5 e vendosur per matura
“Çarçafi që mbulonte kufomën të trondiste”, polici italian prek me fjalët për të riun shqiptar që vdiq në aksident Të hënën në mëngjes Ledio Cërriku u nda nga jeta si pasojë e një aksidenti në Valverde di Cesenatico. Trupi i të ndj
Thanë se vodhi Lambo-n 250 mijë euro: Policia bën gafën e madhe me të riun nga Elbasani?! (FOTO LAJM) Katër ditë më parë, sipas një njoftimi të policisë u raportua se një shtetas nga Elbasani ka vjedhur një mjet tip Lambor
Tragjedi në familjen e 19 vjeçarit nga Elbasani, pak orë më parë kishte humbur njeriun e dashur (FOTO LAJM) Ledio Cërriku sot do të ishte duke pritur ditëlindjen e tij të 20-të, por ndërroi jetë tragjikisht në një aksident në It
Qarkullonte lart e poshtë me pistoletë, arrestohet 25 vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 25 vjeçar i cili qarkullonte me pistoletë. Gjatë arrestimit u sekuestrua një arm
DETAJE/ Tifozët e Partizanit nga festa në tmerr, autobusi ku po udhëtonin shkrumbohet nga flakët Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit
Vidhet Lamborghini 250 mijë euro në Tiranë, arrestohet 38 vjeçari nga Elbasani Policia ka finalizuar operacionin “LUXURY CARS”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e trafikimit të mjeteve
Situatë e frikshme në Elbasan: Smogu kanceroz që del nga frabrikat mbulon lagjet (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar gjatë ditës së sotme pamje të ardhura në Facebook-un e tij nga Elbasani ku du
Kush e ka parë këtë grua të njoftojë urgjentisht policinë Një 76-vjeçare ka humbur në qytetin e Elbasanit prej mbrëmjes së djeshme. Ajo është Bale Sala e cila vuan nga sëmundja e
Duke bërë banjë në llixhat e Elbasanit nuk do ta besoni çfarë ka gjetur ky qytetar Një qytetar nga Elbasani është habitur teksa ishte duke bërë banjë në gropat e llixhës dhe ajo që ka gjetur e ka lënë me
Procedohet penalisht drejtori i ALUIZNI-t të Elbasanit Policia e shtetit mesditën e sotme ka proceduar penalisht drejtorin e Aluiznit në Elbasan për shpërdorim detyre. Gji