999 rezultate për

elbasani

OFL mësyn edhe në Elbasan, familja Çapja vetëm 48 orë kohë afat Operacioni Forca e Ligjit po zhvillon dy aksione paralele sot në qytetin e Shkodrës dhe në qytetin e Elbasanit. Buri
Ardi Veliu mbërrin në Elbasan, prezanton shefin e ri të qarkullimit Mbrwmjen e sotme, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka mbërritur në orët e vona të mbrëmjes së s
Aksident në Elbasan, kamioni përplas 80 vjeçarin Një 80 vjeçar është përplasur mbrëmjen e sotme nga një kamion Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit të Elbasanit ndë
SKANDAL! 9 automatikë gjenden zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Ar
I riu në Elbasan u qëllua me tre plumba, si ndodhi shumë pranë policisë Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen
Atentati pas mesnate, çfarë tha 22 vjeçari në polici për autorin që e qëlloi Një plagosje nme armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Ky është i riu që u plagos në Elbasan Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Mësohet se ngjarja ka ndodhu
Shkëmbim zjarri në Elbasan, plagoset 22 vjeçari Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Mësohet se ngjarja ka ndodhu
Makina merr përpara biçikletën në Elbasan Një tjetër aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin e rrugës kombëtare që lidh qytetin e Elbasanit me ish-Kombinat
Kishte eleminuar 2 persona, Gjykata e Elbasanit lë të lirë dajën e Edison Harizajt të eleminuar në Durrës Viktori Ymeri i dënuar me 24 vite burg për dy vrasje nga drejtësia italiane por që i është nohur nga Gjykata e Elbasanit
Digjet në mes të qytetit makina e shefit të policisë së paraburgimit Është përfshirë nga flakët në mes të qytetit të Elbasanit dhe është shkrumbuar mbrëmjen e sotme makina e shefit të polic
Kush pritet të drejtojë Prokurorinë në Elbasan Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Prokurorinë e Elbasanit
Përmbyten rrugët në lagjet periferike të Elbasanit Stuhi të pazakonta shiu kanë përfshirë edhe Qarkun e Elbasanit. Për pasojë ka pasur vështirësi në qarkullimin e automjet
"Nuk ka fonde luksi për festa", kryebashkiaku i Elbasanit harxhon shumën marramendëse për drita Edhe qyteti i Elbasanit ka ndezur dritat e festave, për të cilën u zhvillua edhe një ceremoni me prezencën e kryebashkia
Shifër rekord! Elbasani harxhon 160 milionë lekë vetëm për dritat zbukuruese Analisti politik, Stiliano Rushaj, ka publikuar disa dokumente në rrjetet sociale dokumentat e tenderit dhe krahas tyre
Atentati me një të vrarë, Ardi Veliu niset me urgjencë drejt Elbasanit Mbrëmjen e sotme në Peqin ndodhi një ngjarje e rëndë ku një i ri u ekzekutua me armë zjarri ndërsa miku i tij gjendet në
Policia reagon për ekzekutimin e 23-vjeçarit: Të rinjtë ishin në makinë Policia e Elbasanit ka dhënë detaje nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë një 23-vjeçar dhe u plagos një tjeter. Ngjarja
Blindohet Elbasani, bie në pranga biznesmeni i shumëkërkuar Një super aksion policie ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan. Burime nga policia bëjnë me dije se në Elbasan ka
"Tapë" dhe shtrirë mes rruge, policia jep detaje për dy të miturit në Elbasan Mbrëmjen e djeshme u raportua se dy të mitur në qytetin e Elbasanit janë transportuar me urgjencë në spital pas konsumit
Alfabeti 400-vjeçar i Elbasanit i zbuluar në Ukrainë Arkeologët kanë gjetur artefaktet me mbishkrime në alfabetin e Elbasanit të shekullit të 17-të në fshatin Margaritovo të