999 rezultate për

elbasani

Blindohet Elbasani, FNSH dhe RENEA zbarkojnë në një operacion blic Një operacion blic po zhvillohet në këto momente në rrethin Elbasanit ku janë blinduar me forcat e FNSH dhe RENEA, 3 bas
Artan Hoxha: Bandat kanë marrë nën kontroll Elbasanin, po vriten të pafajshëm Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shkruar për ngjarjet e rënda që nd
Merr flakë në ecje makina në tunelin e Elbasanit Një automjet në ecje e sipër në afërsi të tunelit të Elbasanit ka marr flakë. Bëhet fjalë një mjet tip ‘Benz’ i cili
DETAJET/ Polici në Tiranë ndërron jetë teksa ishte në krye të detyrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë në "Rrugën e Elbasanit" ku një polic ka ndërruar jetë. Njoftimi i polic
U infektua nga e moshuara, pozitiv me COVID-19 infermieri në spitalin e Elbasanit Covid-19 vazhdon të ketë shifra alarmante në Shqipëri për sa i përket infektimeve. Një tjetër vatër infektimi ka shpë
U vra babai i 4 vajzave, Artan Hoxha tregon çfarë fshihet pas atentatit të Elbasanit Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka reaguar lidhur me atentatin në Elbasan ku u ekzekutua Emiljano Ramazani.
Pozitiv me COVID-19, 28-vjeçarja nga Elbasani niset me urgjencë drejt Tiranës Një vajzë e re është dërguar me urgjencë drejt Infektivit pasi dyshohet se është infektuar me COVID-19. Bëhet fjalë p
Aksident i trefishtë në Elbasan, shoferi i motorit përfundon nën makinë Aksident i rëndë në qytetin e Elbasanit. Pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit, dy makina dhe një motor janë përpl
Aksident i rëndë në qendër të Elbasanit, këmbësori në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Elbasanit. Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor dhe i plagosu
Dyshohet të jetë infektuar, gruaja nga Elbasani niset me urgjencë te Sanatoriumi Një 50 vjeçare nga Elbasani është nisur me urgjencë në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë. Mësohet se gruaja ka patu
Elbasani vatër e nxehtë! Dy të prekur me Covid-19 nisen me urgjencë drejt Tiranës Elbasani wshtw njw ndwr qytetet mw tw prekura nga COVID-19 nw Shqipwri. Dy raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar
Gjendet i pajetë trupi i një 68-vjeçari brenda një garazhi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Një 68-vjeçar i pastrehë është gjetur i pajetë në qytetin e El
COVID-19 pushton spitalin e Elbasanit: 1 mjek dhe 4 infermiere janë pozitiv me koronavirus Një mjek pediatër dhe 4 infermiere në spitalin e Elbasanit kanë rezultuar me COVID-19. Para dy ditësh pozitive rezult
Dëgjohen të shtëna, sherr masiv midis të rinjve në Elbasan Një sherr masiv ka ndodhur mes disa të rinjve në qytetin e Elbasanit. Bëhet e ditur se se ngjarja ka ndodhur në lagj
Drejtonte "Porche-n" me mijëra paund brenda, kapet mat "bosi" i Elbasanit Policia e Elbasani ka sekuestruar 40 mijë paund dhe ka proceduar një të ri për mosdeklarim në kufi dhe fshehje të të ard
Problemet financiare, Dinamo dhe Elbasani drejt greminës Dinamo dhe Elbasani rrezikojnë seriozisht që këtë sezon të zbresin nga Kategoria e Parë. Blutë 18 herë kampionë kërk
Infektohen me koronavirus një punonjës në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit Një punonjës i sallës operative në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se bë
U infektua në një ceremoni morti, e moshuara nga Elbasani sillet me urgjencë tek Infektivi Një 73-vjeçare nga Elbasani, e infektuar me Covid-19 rreth një javë më parë, është transportuar me urgjencë drejt spital
Plagosja e Ardian Çapjas, RENEA "blindon" Elbasanin (FOTO LAJM) Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur paraditen e sotme në Elbasan, ku ka mbetur i plagosur Ardjan Çapja. Sipas poli
Nuk i ndal as shiu, Elbasani proteston "Për Fëmijërinë e Vjedhur" (FOTO LAJM) Vajzat dhe gratë në Elbasan protestuan sot për mbrojtjen dhe respektimin e të drejtave të fëmijëvem duke mos pyetur aspa