999 rezultate për

elbasani

U dërgua në Turqi pas infektimit me COVID-19, ndahet nga jeta ish-kryebashkiaku Ish-kreu i Bashkisë së Elbasanit, Ëngjëll Daka ndëruar jetë si pasojë e infektimit me koronavirus. Ai ishte prekur ng
Elbasani nën kontrollin e bandave? Lleshaj ia lë topin organit të akuzës Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj tha se rendi publik në Shqipëri është në nivelet më të mira historike në 30 vitet e
Librazhdi më problematik se Elbasani, Durrësi më tepër viktima ne vend Librazhdi, ndonëse një qytet i vogël për nga numri i popullsisë, në 24 orët e fundit ka rregjistruar më shumë raste të i
COVID-19 i merr jetën arsimtarit të njohur (FOTO LAJM) Covid-19 i ka marrë jetën arsimtarit të njohur. Ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid ish-kreu i Këshillit
Të shtënat me armë në Elbasan, merret vendimi për të rinjtë Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për Elvis Koçi Çaushllarin, Feliks Filajn dhe Ersi Çekan
Mbyllet sërish gjykata e Elbasanit, rezultojnë me Covid-19 katër gjyqtarë Koronavirusi vazhdon të godasë keq institucionet me rëndësi në Elbasan. Katër gjyqtarë dhe tre sekretare në gjykatën
10 ditë e shtruar në spital, humb jetën 50 vjeçarja me COVID-19 Një 50 vjeçare nga Elbasani ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme nga koronavirusi. Gruaja kishte 10 ditë shtruar në
Goditi dhe kërcënoi mjekun e Urgjencës së Elbasanit, arrestohet i riu Një 29-vjeçar është arrestuar pasi kanosi në krye të detyrës një mjek të Spitalit të Elbasanit. Mësohet se K.G., 29 v
Prej ditësh te Sanatoriumi, humb jetën i moshuari nga Elbasani Një tjetër pacient ka humbur jetën në spitalin e Sanatoriumit në Tiranë. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Elbasani. Mës
Nuk e fitoi dot betejën me sëmundjen, ndërron jetë koreografi i njohur Ka ndërruar jetë ditën e sotme koreografi i njohur i Elbasanit, Albert Vrapi. Lajmi është bërë i ditur nga të afërmi
Ditë zie për arsimin! COVID-19 u mori jetën 3 mësuesve vetëm sot (FOTO LAJM) Ditën e sotme u raportuan 11 viktima nga COVID-19 të shkaktuara në 24 orët e fundit. Nga viktimat, mësohet se janë 3
Vrau babë e bir 8 vite më parë, kapet "killeri" i Elbasanit Blutë e Elbasanit kanë arrestuar një 28- vjeçari, i cili akuzohet se bashkëautori i një ngjarje të rëndë që ka ndodhur n
KONTRATA/ Një tjetër dhuratë për inceneratorin e Elbasanit (FOTO LAJM) Një kontratë e dytë autorizon kompaninë koncesionare “Albtek Energy” për të shfrytëzuar për 25 vjet impiantin e prodhimi
Edukatorja rezulton pozitive me COVID-19, karantinohet i gjithë stafi Një edukatore në kopshtin më të madh të qytetit të Elbasanit, "Ali Arapi" është mbyllur pasi testuar pozitivisht me COVI
Dhunoi dhe kanosi me thikë babain, arrestohet i riu në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një të ri pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. Sipas policisë, në pranga ka rë
Nga mesnata e sotme mbyllet kalimi te sheshi "Shqiponja", ja si devijohet trafiku Nga mesnata e sotme do të ndalohet qarkullimi i makinave tek ish-sheshi Shqiponja, në Tiranë. Shkak janë punimet për
Afera me inceneratorin e Elbasanit, habit Ahmetaj: Unë ha e pi me dhjetra biznesmenë Ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj, ka mohuar që të ketë qenë në konflikt interesi me Mirel Mërtirin, i cilësuar si
Mësues e policë, si u kthye Elbasani në një vatër rreziku Tashmë Covid ka prekur në masë uniformat blu, por edhe mësuesit. Në qytetin e Elbasanit ka shkuar në 4 numri i efektiv
Policia, shkolla dhe gjykata: Si u infektua sot Elbasani 4 prej rasteve të shënuara sot në Elbasan, janë punonjëse të Gjykatës së shkallës së parë. Katër të prekurat në gjyk
Bashkia e Elbasanit merr në dorëzim inceneratorin "nul" pas urdhrit të Ramës Inceneratorët në Elbasan, Fier dhe Tiranë janë kthyer prej disa ditësh në kryetemë në vend. Kryeministri Rama iu shma