999 rezultate për

ekzekutoi

Ekzekutoi vëllezërit për kromin, burgim të përjetshëm autorit Gjykata e Kukësit dënoi me burgim të përjetshëm shtetasin Muharrem Bugjisha, i akuzuar nga Prokuroria për vrasjen me arm
Ekzekutoi vrasësin e vëllait, ja çfarë thotë pas 17 vitesh burg Arben Grori Emri i Arben Grorit është i njohur nga drejtësia, ndërsa sot vuan dënimin për vrasje me paramendim. 46–vjeçari, i ci
Vokshi: Rama pasaradhës i diktaturës, të tregojë kush ekzekutoi poetin Havzi Nela Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë, deputetja Albana Vokshi u takua me drejtueset e LDG- se Lezhë, M
Ekzekutoi 5 persona në Florida, Ish-ushtari: Qeveria më kontrollon mendjen që të luftoj për ISIS-in Një sulm me armë i ndodhur në aeroportin Fort Launderdale në Florida ka marrë jetën e 5 personave. Mësohet se ngjarja
Ja pamjet e dorëzimit të autorit që ekzekutoi babanë e katër fëmijëve (VIDEO) Pasi ekzekutoi 47 vjeçarin Genc Mhillaj në aksin Shkodër-Velipojë, 21 vjeçari Jozef Mujeci, ishte fshehur në një banesë
Vrasja në Kosovë/ Zbulohet përse shqiptari ekzekutoi dy shokët e tij Dy persona u vranë ditën e sotme në Prishtinë ku si autor policia kosovare ka identifikuar një shtetas nga Shqipëria.
Kapet autori që ekzekutoi për gjakmarrje shqiptarin në Itali Policia italiane ka arritur që të prangosë brënda pak orëve vrasësin e shqiptarit Petrit Nikolli, 40 vjeç, i cili u ekze
Jani Alia ishte i dënuar kur ekzekutoi Elton Çiçën Një nga personat e shpallur në kërkim nga policia e Tiranës, si autori i vrasjes së Elton Çiçës brenda lokalit në Tiranë
Thellohen hetimet, ja vrasësi që ekzekutoi Elton Çiçan Mediat po përditësojnë të dhënat pas krimit të djeshëm, ndërsa një tjetër foto është pubblikuar pas atentatit në lokal.
Kush është Petrit Dushi që ekzekutoi RENEA I ekzekutuar sot nga forcat e RENEA-s në Gziq të Lezhës, Petrit Dushi, konsiderohej si një ndër 50 personat më të kërkua
Ekzekutoi marangozin në Sarandë, esktradohet vrasësi nga Italia Interpol Tirana në bashkëpunim të ngushtë me Interpol Roma ka ekstraduar nga Milano/Itali drejt Tiranës shtetasin Gani H
Zbulohet futbollisti i parë që ekzekutoi penalltinë si Messi dhe Suarez (VIDEO) Johan Cruyff nuk ka qenë i pari që ka ekzekutuar të ashtuquajturën "penalti indirekte". Leo Messi ekzekutoi dje ne mënyr
Si e ekzekutoi Enveri djalin e Abdurrahman Dibrës Ish-drejtori i Arkivit të Ministrisë së Brendshme, Kastriot Dervishi ka publikuar një dokument sesi Enver Hoxha kishte u
RENEA dhe një helikopter në ndjekje të 37 vjeçarit që ekzekutoi dy vëllezërit (FOTO LAJM) Autori që kreu vrasjen e dyfishtë, ende nuk është kapur nga policia, ndërsa është i pajisur me armë zjarri. 37 vjeçari p
Ekzekutoi shokun e ngushtë me automatik, policia prangos autorin pas 4 ditësh Katër ditë pasi ekzekutoi shokun e ngushtë, policia ka rënë në gjurmët e autorit, duke e vënë në pranga ditën e sotme.
Ekzekuton vëllanë por shënjestër kishte babanë, shkak ishte toka Pas gati 24 orësh nga krimi në familje ndodhur në Fushë-Mamurras të Kurbinit, ku vëllai i madh ekzekutoi më të voglin, p
"La Stampa": Mafia shqiptare ekzekutoi Fadil Memën Media italiane ka shkruar një artikull në lidhje me vrasjen e një dite më parë të shqiptarit Fadil Mema, duke e cilësuar
Jordania sulmon ISIS-in Avionë ushtarakë jordanezë kanë fluturuar në vijën ajrore të vendbanimit qendror të ISIS-it, në Raqqa duke sulmuar caqet
Kapet autori që ekzekutoi 38 vjeçarin për hapjen e një varri Pas kërkimeve intesive të policisë së Tiranës është bërë i mundur arrestimi i autorit të vrasjes së ndodhur në Sharrë, n
Gjyshi vret veten pasi ekzekutoi nipin 20 vjeçar Update - Gjyshi i cili vrau nipin e tij 20 vjeçar, i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Menjëherë pas krim