999 rezultate për

ekzekutoi

Ekzekutoi Kasmin mes Tiranës, çfarë vendosi gjykata për vrasësin grek Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg katër personat e dyshuar dhe arrestuar për vrasjen e Devi Kasmit. Kështu
Lidhje me Tahirin? Kush është ish-polici që ekzekutoi biznesmenin e njohur Policia ka vënë në pranga dy persona të dyshuar si autorë të vrasjes së biznesmenit Memli Begalla. Njëri nga të arres
I fiksuar pas Toni Montanës dhe Rambos, postimet e grekut që ekzekutoi Devi Kasmin Efthymiou Efthymious është ish-pjestari i Forcave Speciale greke i arrestuar me akuzën e vrasjes së Devi Kasmit tre ditë
DOMETHËNIA/ Mesazhi mistik në gjoksin e specialit grek që ekzekutoi Devi Kasmin në Tiranë (FOTO LAJM) Efthymiou Efthymious është ish-pjestari i Forcave Speciale greke i arrestuar me akuzën e vrasjes së Devi Kasmit tre ditë
Dalin pamjet, si u kap mat banda kriminale që ekzekutoi Kasmin (VIDEO) Policia e Tiranës ka konfirmuar se ka arrestuar personin e dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit më 29 janar. Drejtori i
E FUNDIT/ Kokën e Kasmit e kërkoi Aurel Hoxhallari, e ekzekutoi ish-polici grek Policia e Tiranës ka konfirmuar se ka arrestuar personin e dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit më 29 janar. Drejtori i
Ky është i riu që dyshohet se ekzekutoi mes Tiranës 41-vjeçarin (FOTO LAJM) Ditën e sotme policia bëri me dije se ka arrestuar një shtetas në Tiranë të dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit. Burim
"Ivanoviç vrau 49 shqiptarë, të afërmit e tij e dinë kush e ekzekutoi" Halit Barani, kryetari i Qendrës Rajonale të KMDLNJ-së në Mitrovicë, ka komentuar situatën kaotike të shkaktuar pas vras
Flet durrsaku që ekzekutoi dy të rinjtë në Prishtinë: Më mirë të kisha vdekur 22 vjeçari Eron Agaj, dy ditë pasi ishte kthyer nga pushimet në Shqipëri, bashkë me shokun e tij katër vite më të rritur
Ekzekutoi me plumba efektivin e FNSH-së, burg për jetë për Qosen Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë "burg për jetë" për David Qosen, i akuzuar për vrasjen e efektivit
Masakra në Gjirokastër, si i ekzekutoi kushëriri burrë e grua në banesë Ka qënë një konflikt për pronën që u bë shkak për masakrën e Gjirokastrës ku u vranë me armë zjarri një çift brenda bane
Serbi ekzekutoi shqiptarin në xhami, zbulohet e vërteta tronditëse që kishte ndodhur 20-vjet më parë Rasti i 53-vjeçarit, i cili qëlloi një 51-vjeçar në një xhami të Shën Gallerit në gusht 2014, është rikthyer në gjykatë.
Ekzekutoi ish-bashkëshorten gjyqtare, burri habit të gjithë më dëshminë në Polici Pas vrasjes makabre në mes të ditës në kryeqytet, Fadil Kasemi ka dhënë dëshminë e tij të parë në polici në lidhje me vr
Atentati në Ksamil, djali i viktimës ekzekutoi Aleksandër Bardhin Një krim ka ndodhur mbrëmë në Ksamil ku një 50-vjeçar ka mbetur i vrarë. Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë natës. Burime
Ekzekutoi mjekun me tre plumba, ku po kërkohet autori i krimit Vazhdojnë kërkimet intensive për autorin e vrasjes me tre plumba në kokë mjekun Ilir Alija. Policia ka hedhur dyshime
Ekzekutoi me çifte prindërit e moshuar, zbardhet dëshmia e djalit vrasës (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga krimi makabër që tronditi dje Durrësin ku një i ri qëlloi me breshëri plumbash mbi prin
Ekzekutoi prindërit me çifte, 29-vjeçari vrasës luante kumar (FOTO LAJM) Vazhdojnë hetimet për ngjarjen e rëndë që tronditi dje Durrësin, ku një i ri 29-vjeçar qëlloi me çiftë mbi prindërit e t
Ekzekutoi prindërit me çifte, fqinjët: Djali s'ishte mirë… Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Xhafzotaj në Durrës. Fqinjët e familjes ku humbën jetën dy prindërit pasi u ekzeku
Ekzekutoi mes lokalit 33-vjeçarin, ku fshihej autori 19-vjeçar (FOTO LAJM) Policia e Vlorës ka vënë në pranga autorin e masakrës në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar, Ergys Gjioveshaj. Policia e
Personi që ekzekutoi komisarin Cuku mund të jetë vrasës me pagesë Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj ka dhënë sot detaje për vrasjen e ish-kryepolicit Artan Cuku. Duke folur