999 rezultate për

ekzekutoi

Ekzekutoi 5 persona, i vihet tritol djalit të autorit në Vaun e Dejës Një sasi e konsiderueshme tritoli ka shpërthyer në banesën e shtetasit Marin Begeja në fshatin Kukël të bashkisë Vau Dej
EMRI/ Vrasësi i kishte mijëra euro borxh viktimës që ekzekutoi tek Parku i Liqenit Detaje të reja janë mësuar nga ekzekutimi i një nate më parë tek Parku i Liqenit, ku viktima Haxhi Bacinovski kishte dal
Ekzekutoi Emiljano Boçin në mes të Tiranës, kapet autori Emiljano Boçi u ekzekutua me armë zjarri në janar të këtij viti gjatë kohës kur ishte me shokun e tij Melvi Disha dhe të
Qitësi më i mirë i repartit! Si e ekzekutoi komandoja me një plumb në kokë badigardin e Vis Martinajt Policia ka zbardhur tashmë dinamikën e ngjarjes së rëndë gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e Bllokut ku mbeti i vrarë F
Ekzekutoi të riun me armë zjarri, identifikohet autori i krimit në Mamurras Mëngjesin e sotëm një i ri është ekzektuar me armë zjarri në Mamurras. Viktima është 27-vjeçari Indrit Pepa. Pol
Historia e panjohur: Kur Turqia ekzekutoi dy shqiptarë me akuzat për spiunazh Arrestimi i pastorit amerikan Andreë Brunson që shërbente prej rreth dy dekadash në Turqi dhe që u akuza se “ka bashkëpu
Alo, policia? Çfarë bëri Ritvan Zykaj pak pasi ekzekutoi 8 kushërinjtë Autori i masakrës së Vlorës, Ritvan Zykaj tentoi të vetëdorëzohej në polici pasi vrau 8 kushërinjtë e tij, por më pas u
Nga dera në derë duke vrarë, si i ekzekutoi një nga një Ridvan Zykaj të afërmit e tij Në vendin e masakrës me tetë të vdekur në fshatin Resulaj të Selenicës, është ndërtuar gjithë skema e vrasjeve makabre m
Detaje tronditëse: Si "miku" ekzekutoi me 26 plumba policin dhe bashkëjetuesen Ndërkohë që kanë kaluar disa ditë nga vrasja e dyfishtë në Shkodër, janë zbardhur detaje të reja. Mësohet se dyshohe
Ky është 38-vjeçari që ekzekutoi me armë gjahu 5 gazetarë (FOTO LAJM) Shtetasi në fotot më sipër është autori i sulmit në redaksinë e gazetës "Caputal Gazette" në Maryland të Shteteve të Bas
Flet gruaja që ekzekutoi burrin: Kur e qëllova, kuptova që jeta ime mori fund! Nëna e dy fëmijëve, 7 dhe 14 vjeç, Violeta Donaj, në rrëfimin e saj para Policisë për vrasjen e bashkëshortit, thotë se
Duke qarë e penduar, kjo është gruaja e cila ekzekutoi burrin (VIDEO) Ngjarja shokuese e cila tronditi mbarë opinionin publik ka ndodhur mëngjesin e së dielës në orën 07:00. Sikurse duke
Detajet tragjike, gruaja ekzekutoi me armë burrin në treg se luante bixhoz Një grua, 35-vjeç, nënë e dy fëmijëve të mitur vrau me armë zjarri bashkëshortin e saj. Janë zbardhur detaje të reja
Tregtarët tregojnë tmerrin: Si e ekzekutoi gruaja burrin në pazar "Nuk pati debat, dëgjuam katër të shtëna dhe …" Kjo është dëshmia që vjen nga tregtarët për vrasjen që tronditiu mën
"E kanë rrahur dhe futur kokën në kazan me ujë në Angli", pse i ekzekutoi prindërit i riu nga Dibra Ngjarja mesditës së djeshme ku 26-vjeçari Qemal Sela qëlloi me automatik duke i lënë të vdekur në vend dy prindërit e ti
Shkak hoteli, si u kap dibrani që ekzekutoi për vdekje dy prindërit Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi ditën e sotme në një familje dibrane. Një i ri, vetëm 26
Ekzekutoi Çiçon, burg për jetë në mungesë për Jani Aliaj Gjykata ka vendosur burg për jetë në mungesë për Jani Aliajnë të akuzuar si ekzekutuesi i Elton Çiços. Ngjarja e rënd
Ekzekutoi 4-vjeçarin me pagesë, krimi i tmerrshëm i shqiptarit që u arratis Gjatë mbrëmjes së djeshme 4 shqiptarë në burgun grek u arratisen 4 shqiptarë. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 me orë
Ekzekutoi 4 persona, arrestohet vrasësi i zhveshur Travis Reinking u arrestua ditën e sotme pas 24 orësh kërkime, në një restorant në qytetin Nashville në shtetin amerikan
Ekzekutoi 28-vjeçarin, si u ndërpre aventura e "gjaksit" nëpër malet e Kosovës Ditën e sotme është vënë në pranga vrasësi i Mario Majollarit, 28 vjeç. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se