999 rezultate për

ekzekutoi

Arrestohet shqiptari i rrezikshëm në Itali: Ekzekutoi rojen me kaçavidë në sy Policia italiane ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e një 32-vjeçari shqiptar, i cili ishte prej muajsh në arrati.
Ekzekutoi të riun sa doli nga kafja, vetëdorëzohet në polici autori Ditë e sote është vetëdorëzuar në në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, autori i vrasjes së Vilson Tafçiut. Kjo ngjarj
U eliminua në sy të gruas dhe fëmijës, kush është i riu që ekzekutoi producentin milioner (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit, Flamur (Alex) Beqiri për Krishtlindje në Britani, pranë vilës së ti
Me tre emra, si u zbulua i riu që ekzekutoi shokun pas sherrit në mes të Astirit Policia ka dhënë të tjera informacione për autorin i cili dyshohet të ketë eliminuar mbrëmjen e së hënës 28 vjeçarin Vil
Nipi i ekzekutoi gruan, bashkëshorti emigrant rrëfen momentin kur e pa në morg (VIDEO) Një ngjarje makabër ka tronditur opinion publik në ditët e para të vitit 2020. Drita Saliaj, 50 vjeçe, mbeti e vrarë gja
Ekzekutoi fqinjin se i preku murin, kush është shqiptari që ndërroi jetë në burg Një person ka ndërruar jetë në burgun e Pejës, në Kosovë. Mësohet se viktima është Fatmir Llonqari. Shkak i vdekjes së t
Momenti kur Dritan Dajti del nga makina e policisë mes "Bllokut" (VIDEO) Dritan Dajti, është shfaqur sot për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti, është shoqëruar sot në mëngjes, n
Do eliminonin dhe policin tjetër, detaje të reja për familjen nga Kopliku që ekzekutoi efektivin malazez Mediat malazeze kanë zbuluar detaje të reja nga vrasja e efektivit. Sipas medias Vijesti, e cila sot ka publikuar një
Mosha ikën talenti mbetet, shijoni super golin e Mehës (VIDEO) Edhe pse po mbush 34-vjeç, Alban Meha nuk e ka humbur aftësinë për të goditur nga distanca. Kështu ndodhi dhe në ndes
Ekzekutoi babanë dhe plagosi të birin për një kalë në Vlorë, kapet durrsaku Policia ka kapur dhe ndaluar Eduard Xhezon, biznesmenin i cili akuzohet se ka vrarë Arben Beqirajn në gusht të këtij vit
Super goli i Pepe barazon rezultatin mes Arsenalit dhe Guimaraes (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë për herë të dytë rezultatin përballë Guimaraes në Londër. Për vendasit ka shënuar sulm
Ekzekutoi 2 gra dhe u arratis nga burgu në Itali, si u kap "i forti" i Vlorës bashkë me të vëllain Policia e Shtetit ka dhënë ditën e sotme një deklaratë për shtyp për ndalimin e Tesiljano ose Tesi Bashos. Përvecc ka
Kam lindur vrasës dhe kështu do të vdes: Mediat greke nxjerrin foto të shqiptarit të famshëm që ekzekutoi avokatin grek Brahim Brahimaj, Olti Duçe dhe Klodian Lekoçaj u dënuan me burgim të përjetshëm nga gjykata greke me akuzën e vrasjes me
Ekzekutoi njerkun se i kishte vrarë mamanë, historia e 36-vjeçarit që u plagos me plumb në Vlorë Mbrëmja e ditës së premtes në Vlorë u trondit, pasi një 36-vjeçar u qëllua me plumb, teksa ndodhej në ballkonin e banesë
Dyshohet se vrau "El Padrinon" e Vlorës, kodi i mafias riprodhoi skemën kur ekzekutoi ish-policin Një breshëri plumbash u derdhën mbi Santjago Malkon mbrëmjen e së martës duke e lënë atë të vrarë në vend. Krimi i m
EMRAT/ Ekzekutoi tre persona, lirohet nga burgu Elidon Kotorri Një tjetër personazh i njohur i kronikes së zezë në fillimin e viteve 2000 ka fituar lirinë. Elidon Kotorri ka lënë qeli
Ngjarja që tronditi Korçën, si ekzekutoi kunatin e më pas veten para 6 policëve Banush Zerellari, vëllai i Sefedin Zerellari ka spiunuar në policinë e Korçës, Sefedinin, duke i thënë policëve se Gramo
Ekzekutoi 8 kushërinjtë, Ritvani i tmerrshëm ka një kuriozitet që i çuditi të gjithë në sallë “Kur mund ta shoh veten në televizor?!” – pyeti Ritvan Zykaj në nisje të seancës ndaj tij. 30-vjeçari doli sot sërish
Ekzekutoi ndryshe penalltitë, Pogba tregon sekretin Mesfushori i Manchester United shënoi dy gola nga pika e bardhë e penalltisë në fitoren e të shtunës të "Djajve të Kuq"
Kapet killeri që ekzekutoi bosin e mafias greke Policia greke ka arrestuar një bullgar me origjinë turke në lidhje e ekzekutimin e bujshëm disa muaj më parë të bosit të