999 rezultate për

ekzekutoi

Tottenham barazon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me avantazhin minimal të vendasve, "spurs" kanë reaguar në të dytën. Delle Alli ekzekut
Ekzekutoi shokun e ngushtë, kush është Jani Aliaj që mori sot ultimatumin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit ka kërkuar sot që Jani Aliaj të deklarojë pasurinë brenda 48 orësh. Aliaj është një emër i
Dhëndri u ekzekutoi vajzën dhe djalin, flet i ati: Gruaja i gjeti jashtë shtrirë të dy Vrasja e dyfishtë që ndodhi në Kodër Rrëshen më 25 shkurt, ku një 46-vjeçar vrau me armë ish-gruan dhe vëllain e saj ësh
Ekzekutoi me breshëri plumbash ish-gruan dhe kunatin, si Fatmir Kolecaj qëlloi dhe mbi veten Pasi ekzekutoi me breshëri plumbash ish-bashkëshorten dhe kunatin para tre ditësh, mbrëmjen e djeshme Fatmir Kolecaj pas
I ekzekutoi me breshëri plumbash, si Fatmir Kolecaj eliminoi pasi ra nata motër e vëlla Policia ka zbardhur dinamikën e krimi në Kodër Rrëshen të Mirditës, ku u ekzekutuan me breshëri automatiku motër e vëlla
"Ma solli shpirtin aty ku nuk mban më", çfarë tha burri që ekzekutoi grua në Durrës Rrushdi Tasuni i mori jetën gruas së tij, nënës së tre fëmijëve në Durrës në biznesin e tyre. 63 vjeçari, akuzohet se
I parruar dhe tullac, kështu mund ta gjeni vrasësin gjakftohtë që ekzekutoi vëlla e motër Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh
I dënuar për drogë? Zbulohen detaje të reja nga krimi monstruoz ku babai ekzekutoi vajzën e tij 20 vjeçare Vjen edhe njëherë në vëmendje ekzekutimi i 20 vjeçares shqiptare nga babai i saj në Australi. Petrit Lekaj, qëlloi pë
Ekzekutoi motër e vëlla, ky është i shumëkërkuari për të cilin policia jep shpërblimin e majmë Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh
Ekzekutoi të vëllain, kapet teksa tentoi të kalonte kufirin 38 vjeçari (VIDEO) Policia kufitare në Hanin e Hotit Shkodër, ka arrestuar një 38 vjeçar të shpallur në kërkim për vrasje. Më datë 17.02
Masakra në Gjilan, policja ekzekutoi familjarët me plumba në kokë Të tjera detaje dalin në dritë nga tragjedia e rëndë që ndodhi në Gjilan, ku një efektive policie qëlloi për vdekje me a
Ekzekutoi fillimisht prindërit pastaj dy vëllezëit, detaje nga tragjedia në Gjilan (VIDEO) Prokuroria e ka konfirmuar se pesë persona kanë ndërruar jetë në Gjilan. Sipas prokurorisë rasti ka ndodhur në lagjen
"Gjeta gjëra të çuditshme në shtëpi", zbardhet dëshmia e burrit që ekzekutoi me thikë bashkëshorten Gjykata ka vendosur arrest me burg për Lulzim Cukun, i cili disa ditë më parë qëlloi për vdekje me thikë bashkëshorten e
Lulzim Cuku flet pasi ekzekutoi gruan në sy të tre fëmijëve: Fuste njerëz të panjohur në shtëpi Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Durrës ku Lulzim Cuku i mori jetën gruas së tij Manjolës. Ajo që e bënt
E ekzekutoi për xhelozi, detaje të reja nga krimi makabër në familjen Lika Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnatës së djeshme në Durrës ku bashkëshorti qëlloi për vdekje me thikë gruan e
Ekzekutoi me sëpatë kokës shitësin e bananeve, jepet vendimi për vrasësin gjakftohtë Gjykata e Korçës ka dhënë sot masën e arrestit me burg për 47-vjeçarin Zamir Topi, i cili qëlloi për vdekje me sëpatë ko
Ekzekutoi motrën dhe dhëndrin, kush është Gjovalin Lesi i dënuar me burgim të përjetshëm Policia e Shtetit ka publikuar sot emrin e një tjetër personi të shpallur në kërkim, pasi rezulton i dënuar me burgim të
Dyshonte se i ekzekutoi të birin, zbardhen detaje nga plagosja me armë në Delvinë Një plagosje me armë zjarri u regjistrua ditën e djeshme në Delvinë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00 të mëngjesit në fs
Ekzekutoi me shufër hekuri të dashurin e motrës, çfarë po ndodh me të riun Gjykata e Tiranës ka nisur gjykimin për Esat Canin, motrën dhe ish-kunatin e tij, të akuzuar për vdekjen e Arben Gjeçit.
Ekzekutoi çiftin Kosta, dënohet me burgim të përjetshëm 76 vjeçari Gjykata e Shkallës së Parë ne Gjirokaster ka dhënë dënimin "Burg i përjetshëm" për të moshuarin i cili në tetor të vitit