E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

ekzekutohet

Ekzekutohet shefi i komisariatit të Shijakut UPDATE - Krimi nuk ka kursyer edhe uniformat blu. Pasditen e të enjtes është ekzekutuar shefi i komisariatit të Shijakut
Dukagjin, ekzekutohet 49 vjeçari Një 49-vjeçar nga Dukagjini është ekzekutuar me armë zjarri mëngjesin e sotëm. Sipas policisë, viktima është shtetasi Ma
Greqi, ekzekutohet 40 vjeçari shqiptar Një 40 vjeçar ka mbetur i vrarë, ndërsa një grua që ishte me të në makinë, është plagosur rëndë në mëngjesin e së premte
Vrasje në Shkodër, ekzekutohet 21 vjeçari Ekzekutohet në mënyrë misterioze një person në Shkodër. Ngjarja e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme, ku është ekzekut
Fier, ekzekutohet me armë 50-vjeçari Një 50-vjeçar është ekzekutuar mbrëmjen e kaluar në qytetin e Fierit. Ngjarja ndodhi në një lokal, ndërsa autori është l
Elbasan, ekzekutohet 35 vjeçari babai pëson atak Update- Disa orë pas vrasjes së të birit pranë shtëpisë së tij, ka humbur jetën në spital edhe babai i viktimës i cili i
Akuzohen për marrëdhënie jashtëmartesore, çifti ekzekutohet me gurë Një çift i akuzuar për marrëdhënie jashtëmartesore është ekzekutuar duke u goditur me gurë nga një grup militantësh isla
Hakmarrja, ekzekutohet 70-vjeçari Një tjetër vrasje është shënuar mëngjesin e sotëm teksa shënjestra ka qenë një 70-vjeçar. Mark Shkreta është qëlluar për
Shkodër, ekzekutohet gjyshi dhe mbesa 17-vjeçare Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës pasditen e sotme ku dy persona të një familje janë vrarë me armë zja
Rubik, ekzekutohet 24 vjecari Një tjetër vrasje është shënuar një natë më parë teksa një 24-vjecar është ekzekutuar me armë zjarri në Rubik. Ngjarja k
Durrës, ekzekutohet 44 vjeçari nga Kosova Një 44 vjeçar nga Kosova është gjetur i vrarë me 4 plumba pranë banesës së tij në Durrës. Sipas policisë Skënder Spahia
Kalabri, ekzekutohet babai dhe e bija Një 67 vjeçar dhe vajza e tij 26 vjeçare u vranë në shtëpinë e tyre në krahinën e Kozencës së Italisë ndërsa bashkëshort
Tiranë, ekzekutohet 34 vjeçari Një tjetër vrasje është shënuar gjatë natës së kaluar, këtë herë në kryeqytet ku ka mbetur i vrarë Arlind Fuga. Ngjarja
Vlorë, ekzekutohet ish-kampioni kombëtar i bilardos Një 31 vjeçar është ekzekutuar gjatë natës së kaluar në qytetin e Vlorës. Sipas policisë ish-kampioni kombëtar i bilardo
Ekzekutohet një prej autorëve të sulmit në metronë e Minskut Një prej të dënuarve për sulmin në metronë e Minskut një vit më parë në Bjellorusi është ekzekutuar. Lajmi është bërë i
Elbasan, ekzekutohet me plumb kokës 40 vjeçari Një 40-vjeçar nga qyteti i Elbasanit është ekzekutuar gjatë mëngjesit të sotëm me një plumb kokës. Ngjarja ka ndodhur në
Ekzekutohet një farmaciste në Shkozë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në periferi të Tiranës. Vetëm pak minuta më parë në Shkozë është shënuar një vrasje me ar
Zihet në pritë, ekzekutohet 45 vjeçari Nje 45-vjeç është ekzekutuar gjatë mesditës së sotme në qytetin e Pogradecit. Sipas policisë Mysteri Verdha, person me p
Pukë, ekzekutohet me plumb në kokë 60 vjeçari Një 60-vjeçar është ekzektuar me një plumb në kokë gjatë mbrëmjes së kaluar në fshatin Gjegjan, pranë qytetit të Pukës.
Durrës, ekzekutohet në mes të ditës 40-vjeçari Një 40-vjeçar është ekzekutuar me armë paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë godinës