999 rezultate për

ekzekutohet

Ekzekutohet 35 vjeçari në aksin Burrel-Milot Një 35­vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri pasditen e djeshme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Burrel­Milo
Ekzekutohet një shqiptar në Itali Për shkaqe ende të paqarta, një shqiptar është ekzekutuar në Itali. Portali Albeu bën me dije se shqiptari Fadil Mema, 5
Rusi, ekzekutohet lideri i opozitës (FOTO LAJM) Politikani rus, Boris Nemtsov, një prej figurave kryesore të opozitës, është qëlluar për vdekje me armë zjarri në Moskë,
Ekzekutohet vrasësi i dënuar me vdekje, ishte vlerësuar mendërisht i paaftë Një burrë nga Teksasi, është ekzekutuar të enjten mbrëma, pasi ishte dënuar për vrasjen e një gruaje 38 vjeçare, dy deka
Ekzekutohet me 3 plumba në kokë biznesmeni Leonard Murataj Pronari i lokalit “Bar Center”, Leonard Murataj, është ekzekutuar mbrëmjen e sotme me armë zjarri në lokalin e tij, vetë
Ekzekutohet me armë zjarri një 25 vjeçar në Kavajë Një 25 vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri në Kavajë, ndërsa mbeten të paqarta shkaqet e këtij krimi. Viktima është i
Ekzekutohet pranë banesës 37 vjeçari i kthyer nga Belgjika Një 37 vjeçar është ekzekutuar pranë banesës së tij, ndërsa mendohet se kjo ka ardhur si pasojë e larjeve të hesapeve.
Ekzekutohet burri që vrau një vajzë 2-vjeçe (FOTO LAJM) Një burrë 40-vjeçar kinez, Han Lei është ekzektuar, pasi ka vrarë një vajzë vetëm 2-vjeçe pas një sherri për parkim.
Urdhëri i Kim Jong Un: Ekzekutohet kush sheh filma të huaj (FOTO LAJM) Diktatori i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka ekzekutuar përgjatë këtij viti 10 zyrtarë të lartë të shtetit, për shkak se
Militantët e ISIS e vrasin gruan me gurë për tradhëti bashkëshortore (VIDEO) Një tjetër video tronditëse është publikuar në You Tube nga militantët e ISIS. Një grua, të cilën e akuzojnë për trad
Ekzekutohet udhëheqësi malazez i një klani kriminal (FOTO LAJM) Armin Musa Osmanagiç është ekzekutuar në kafenenë "Savoja" të qytetit të Barit në praninë e djalit vetëm 2-vjeç dhe të n
Ekzekutohet "Rambo" i Bosnjës (FOTO VIDEO) Në komunën Cazin të Bosnje Herzegovinës është ekzektuar me armë zjarri, "Ramboja boshnjak", Nedzad Kliçiç. Vrasja e t
Ekzekutohet një serb në Mitrovicë Dy persona të etnisë serbe, vëllezër mes tyre janë plagosur mbrëmë rreth orës 20:50 minuta në veri të Mitrovicës. Një
Ja si ekzekutohet i riu në mes të ditës (KUJDES, pamje të rënda) Një vrasje stilit mafioz është regjistruar në Portugali ku një person është qëlluar nga afër nga tre persona të armatosu
Itali, ekzekutohet 25-vjeçari shqiptar Një 25-vjeçar shqiptar u ekzekutua mbrëmë në Itali. Sipas mediave italiane Flori Mesuti është qëlluar me armë pas një sh
Ekzekutohet një i burgosur në SHBA Shteti i Missourit ka ekzekutuar një person, që ishte dënuar për dhunë dhe për vrasjen e një fqinje të tij në vitin 1995
Ekzekutohet 27-vjeçari me kallash në Kavajë Një 27-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri në qytetin e Kavajës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:45 të mbrëmjes së s
Ekzekutohet me tre plumba në kokë "tigri" i Arkanit (VIDEO) Një tjetër kriminel ballkanik është vrarë në Amerikën Latine. Kroati Goran Popoviç (39), ish-pjesëtar i bandave krimi
Ekzekutohet bankieri Artan Santo, Gjebrea: Interes i tipit mafioz Përpos Julian Dedës, ka reaguar edhe Ardit Gjebrea, sa i takon vrasjes së biznesmenit Artan Santo, i cili u godit me gja
Durrës, ekzekutohet biznesmeni i ndertimit Update- Zbardhet identiteti i personit të vrarë sot në Durrës. Sipas policisë bëhet fjalë për 49-vjeçarin Kujtim Dyrmish