999 rezultate për

ekzekutohet

Shqiptari ekzekutohet me tre plumba në kokë në Kanada (VIDEO) Një shqiptar me një të shkuar kriminale i kanë bërë atentat në Kanada. Policia ka informuar se Ardian Kaloshi është ekze
Ngjarje tragjike në Pogradec, ekzekutohet me kallashnikov 18-vjeçari në lokal Ditën e sotme ka ndodhur një tragjedi në qytetin e Pogradecit, Në ditën e parë të nisjes së vitit shkollor, 18¬vjeçari F
Ekzekutohet me armë në lokal ish-punonjësi i OSHEE Paraditen e sotme është ekzekutuar me armë në nje lokal ish-punonjësi i OSHEE. Ngjarja e rëndë është shënuar në një loka
Kore e Veriut/ Ekzekutohet ministri, nuk qëndroi si duhet në karrige Kim Jong-un ka ekzekutuar edhe ministrin e tij të arsimit, pak ditë pasi ekzekutoi publikisht me raketa dy zyrtarë të la
Ekzekutohet shkencëtari bërthamor iranian Një shkencëtar bërthamor iranian i cili është marrë me forcë nga CIA, është ekzekutuar. Lajmin e ka bërë të ditur mam
Ekzekutohet në sy të gruas dhe dy vajzave, shqiptari në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytetin italian Romë, ku një shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në sy të fam
Mbi 20 të plagosur në Gjermani, ekzekutohet autori (FOTO LAJM) Update- Pak minuta më parë, mbi 20 persona dyshohet se janë plagosur në Gjermani nga një person i cili tashme është vrar
Ekzekutohet në Itali babai i tre fëmijëve Në rrethana ende të paqarta është ekzekutuar një 40 vjeçar shqiptar në Itali. Ngjarja ka ndodhur në Rimini, ndërsa është
Emigranti ekzekutohet rrugëve të Italisë (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Palermos teksa një emigrant nga Gambia u ekzekutua në mes të rrugës.
Ekzekutohet gazetari në Somali, ndihmoi al-Shabaab Një gazetar nga Somalia, që besohet se ndihmoi al-Shabaab të vrasë pesë gazetarë të tjerë, është ekzekutuar me pushkatim
Ekzekutohet numri dy i ISIS në Siri Ekzekutohet numri 2 i ISIS në Siri, Haji imam. Mësohet se Forcat e Koalicionit kanë vrarë sot ekstremistin, emri i vërte
Ekzekutohet Asllan Kërtusha në Durrës, mik i Denis Shtrazës Policia e Durrësit ka njoftuar se si pasojë e një përleshje me armë zjarri në qytet një prej të plagosurve Asllan Kërtus
Ekzekutohet në makinën e tij biznesmeni në Vlorë Vlora është tronditur nga një ngjarje e rëndë që në orët e para të ditës, ndërsa është gjendur i vrarë një person në mje
I zunë pritë para shtëpisë, 38-vjeçari ekzekutohet me breshëri automatiku Mëngjesin e sotëm është bërë me dije për mediat teksa është ekzekutuar me breshëri automatiku rreth orës 21:00 një 38-vj
Ekzekutohet brenda në makinë 44-vjeçari në Fier UODATE - Personi që ka gjetur vdekjen si pasojë e breshërisë automatike është 44-vjeçari Denis Kasa. Me Kasën, duke u
Ekzekutohet me plumb në fytyrë, 26-vjeçari shqiptar në Itali Mbrëmjen e kaluar një 26 vjeçar shqiptar është vrarë në itali. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Vareze dhe i riu shqipta
Ekzekutohet me varje atentatori i ’93-shit me pasojë 250 të vdekur Në Indi është ekzekutuar me varje në një burg atentatori i ’93-shit, duke numëruar 257 persona të vrarë. India ka ekzeku
Ekzekutohet mësuesi i cili abuzoi me 26 vajza të mitura Një mësues në Kinë është ekzekutuar pasi ai ka abuzuar me vajza të moshës 4 deri në 11 vjeç. Bëhet fjalë për një mësues
Në Pallatin e Brigadave ekzekutohet himni shqiptar dhe ai serb Në orën 11:34, Vuçiç ka mbërritur në Pallatin e Brigadave, ku është pritur nga kryeministri Edi Rama. Gjatë pritjes janë
Ekzekutohet për tradhëti ministri i Brendshëm i Koresë së Veriut Për shkak se nuk ka zbatuar udhëzimet, raportohet se në datën 30 prill është ekzekutuar për tradhëti, Ministri i Brendsh