999 rezultate për

ekzekutohet

Ekzekutohet huligani kroat, tmerri i serbëve (FOTO LAJM) Një ngjarje mjaft e rëndë ka ndodhur në Kroaci ku është ekzekutuar 27 vjeçari Ante Firiç, i cili njihej ndryshe si krye
Shqiptari ekzekutohet në banesë, i vjedhin edhe drogën Një shqiptar është gjetur i vdekur në Australi këtë të premte. 46-vjeçari është gjetur i vrarë në një banesë ku bano
Pamje shokuese, kamerat kapin momentin e vrasjes së modeles 22-vjeçare (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë fiksuar një moment shokues, ku ekzekutohet modelja e njohur 22 vjecare, Tara Fares ekzekutohet
Ekzekutohet me plumb në kokë një shqiptar në Itali Një vjedhje e kryer në rrugën Cairoli në Ponte Felcino, ka rezultuar fatale për një shqiptar pasi është ekzekutuar me pl
Ekzekutohet me armë zjarri një person në Mamurras Një person është ekzekutuar me armë zjarri në Mamurras. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm dhe v
Ekzekutohet me armë zjarri një shqiptar në Spanjë Një ngjarje e rënbë ka ndodhur në Spanjë. Burime nga mediat vendase bëjnë me dije se një shqiptar është ekzekutuar p
Aktorja me famë botërore ekzekutohet për vdekje nga policia Aktorja e "ER", serialit shumë të njohur ku luante rolin e një infermiereje krah George Clooney, Vanessa Marquez është e
Ekzekutohet pas shpine shqiptari 23-vjeçar në Itali Një i ri shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në Itali. Ngjarja ka ndodhur në sheshin plot me njerëz në Bari. Med
Ekzekutohet para shtëpisë avokati që mbrojti Milosheviçin Një avokat i njohur serb është ekzekutuar në mënyrë mafioze, para shtëpisë së tij në Beograd, ndërsa i biri ka mbetur i
Tajlandë, pas 9 vitesh ekzekutohet dënimi me vdekje Është ekzekutuar në Tajlandë për herë të parë pas 9 vitesh dënimi me vdekje. Në deklaratën nga Departamenti për Admi
Gazetari ekzekutohet pranë redaksisë Gazetari dhe redaktori i një gazete kryesore në Kashmir të Indisë, Shujaat Buhari është qëlluar për vdekje në Sringer.
Gruaja shqiptare ekzekutohet nga bashkëshorti Një grua 34-vjeçare shqiptare është qëlluar me thikë për vdekje brenda një makine në Seregno (Monza Brianza, Itali), kë
Del emri, ekzekutohet i riu shqiptar në Greqi Një 23-vjeçar shqiptar është ekzekutuar gjatë orëve të natës së të mërkurës në sheshin e lagjes "Exarchia" të kryeqyteti
Luftë për drogën shqiptare, i riu italian ekzekutohet nga vrasës me pagesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një i ri është ekzekutuar në derën e shtëpisë. Ngjarja ka ndodhur natën e
Ekzekutohet me armë zjarri shqiptari, policia e identifikon Një 36-vjeçar shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në Greqi, në qytetin Artemida në rajonin e Atikës. 36-vjeçari
I presin veshët dhe qafën, 13-vjeçari ekzekutohet nga banda e pamëshirshme (FOTO LAJM) Ky është momenti i tmerrshëm kur një djalë i ri nga Venezuela torturohet para se të ekzekutohet nga një nga bandat e pam
Ekzekutohet koka e mafias greke, miku i shqiptarit të famshëm Alket Rizai Vritet në mes të Athinës në një atentat me kallashnikov, Vasilis Stefanakos, i cilësuar si koka e mafias në Greqi. Lajm
Studenti shqiptar ekzekutohet në mes të Filadelfias, po grindej me të dashurën Një shqiptar i quajtur Merols Mukaj është ekzekutuar në mes të Filadelfias. Sipas mediave vendase, 21 vjecari ishte d
Pamje të rënda, pedofili ekzekutohet dhe varet në një vinç (FOTO LAJM) Një burrë nga Jemeni është dënuar për përdhunim dhe vrasjen e një vajze 4-vjeçare dhe është ekzekutuar para turmës se nj
E FUNDIT/ Ekzekutohet në rrethana misterioze shqiptari në Torino Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Torino. Mësohet se mbrëmjen e kaluar ka humbur jetën n jë shqiptar i cili është ek