999 rezultate për

ekzekutohet

La pas gruan shtatzënë dhe fëmijën, shqiptari ekzekutohet në Islandë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Islandë ku një shqiptar është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e së shtunës, në zonën R
Momenti kur i "forti" i Shkodrës ekzekutohet me 30 plumba (VIDEO) Është publikuar video e ekzekutimit me 30 plumba të Ritvan Ramazanit, i njohur ndryshe edhe si i “forti” të Shkodrës, ng
Pas 7 dekadash, ekzekutohet gruaja e parë e dënuar me vdekje në SHBA Për herë të parë pas gati shtatë dekadash, është kryer në Shtetet e Bashkuara ekzekutimi i një gruaje që ishte dënuar me
E rëndë në Itali, ekzekutohet politikani Një politikan është ekzekutuar në zonën e Bergamos, Itali. Mediat italiane raportojnë se Franco Colleoni, 68 vjeç, u
Përsëritet historia, shqiptari ekzekutohet në një restorant në Spanjë Një shqiptar është qëlluar për vdekje ndërsa ndodhej në një restorant në Spanjë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në res
Ekzekutohet me armë zjarri 41 vjeçari në Kuçovë Një person është vrarë me armë zjarri në Kucove. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në oborrin e një lokali, teks
Ekzekutohet efektivi i FNSH në Lezhë Një efektiv i FNSH u ekzekutua mëngjesin e sotëm në makinën e tij në Lezhë. 26 vjeçari Xhulio Prela banonte në Rrile
Zbulohet identiteti, ekzekutohet një 47-vjeçar shqiptar në Brazil Një shqiptar tjetër ekzekutohet në Ekuador. Pak ditë pas vrasjes së shqiptarit Adritik Tresa në Ekuador, një tjetër b
Zbardhet emri, ekzekutohet me armë zjarri 27 vjeçari në Vlorë Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Orikum-Llogara, në fshatin Dukat Fushë në Vlo
Ekzekutohet në mes të Himarës biznesmeni Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 9 te mëngjesit të sotëm. Bashkeshor
Gjobë sapo të dilni, si do të ekzekutohet për personat që s’kanë kontratë me OSHEE Duke filluar nga dita e nesërme futet në fuqi akti normativ, që sot u botua në Fletoren Zyrtare për vendosjen me detyrim
Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni shqiptar në Serbi (VIDEO) Një biznesmen nga Kosova është ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Novi Pazar të Serbisë. Viktima është identifikuar s
"Luftë" e vërtetë në Elbasan, ekzekutohet 71-vjeçari pas 5 orësh rezistencë RENEA ka neutralizuar 71-vjeçari, Lefter Zhidru, i cili i armatosur prej 5 orësh, nuk iu bind thirrjes për t’u dorëzuar
Tronditet Tirana, ekzekutohet një shtetas tek Komuna e Parisit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Sipas informacioneve të para mësohet se është ekz
Dalin pamjet, momenti kur ekzekutohet drejtuesi i bandës së famshme të motorave (FOTO LAJM) Disa pamje shqetësuese tregojnë momentin kur dy burra me maska ekzekutojmë me armë drejtuesin e bandës së motorristëve n
Dalin pamjet tragjike, shqiptari ekzekutohet nga policia në New Jersey (VIDEO) Një shqiptar është ekzekutuar në New Jersey pas një përplasje me policinë. Shqiptari, Luan Agolli, 42 vjeç, banues n
Ekzekutohet kryebashkiaku pasi urdhëroi bllokimin e rrugëve si pasojë e pandemisë Kryetari i qytetit meksikan Mahahauala, Obed Duron Gomez është vrarë nga narko-bandat pasi kishte urdhëruar të bllokohen
Ekzekutohet me armë zjarri tifozi i klubit shqiptar, "Plisat" shprehin ngushëllimet Një ngjarje e rëndë ka tronditur Prishtinën. Pas një atentati me armë zjarri në lagjen “Arbëria” ka ndërruar jetë tifozi
Ekzekutohet një person në Pejë Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Llabjan të Pejës Rastin e ka konfirmuar policia dhe
I mori jetën 29 personave, ekzekutohet ushtari i "çmendur" Forcat Speciale të Tailandës kanë ekzekutuar ushtarin i cili u arratis dhe hapi zjarri ndaj njerëzve duke lënë të vdekur