999 rezultate për

ekranin

Supermodelja Shayk, lë pasarelën për filmin “Herkuli” Bukuroshja 28-vjeçare Irina Shayk, do të debutojë në filmin “Herkuli”. Supermodelja ruse Irina Shayk, ka nisur përgatitj
Apple iWatch së shpejti për 300 dollarë Një risi e re do të vijë gjatë muajit shtator, ku pritet të dalë në treg ora e mençur e Apple, iWatch, bashkë me gjenera
Ja çfarë madhësie do të ketë iPhone 6 (FOTO-LAJM) Një tjetër foto e panelit të iPhone 6 është publikuar në Kinë. Fotografia e publikuar nga iPhonote shfaq madhësinë e iPh
Samsung sjell Galaxy Tab 4 10.1 Publikohen në internet pamjet e dy versioneve të tabletit të ri të Samsung Galaxy Tab 4 10.1, njëri me ngjyrë të bardhë
Nokia prezanton tre modele të linjës X Nokia prezanton tri modele të linjës X, përkatësisht modelet Nokia X, X+ dhe XL, të cilat vijnë me çmime mesatare. Nokia
Sony prezanton dy modele të reja Xperia E1 dhe T2 Ultra Tregu i telefonafe celularë ço ditë po bëhet m konkurues. shumëllojshmëria e telefonave celular është kryer në mani për
Sony vjen me dy modelet e reja të Xperia (FOTO-LAJM) Sony prezanton dy modele të reja të telefonave të mençur Xperia E1 dhe Xperia T2 Ultra. Xperia E1 ka ekranin prej 4-inç
Prezantohet televizori 3D që mund të shikohet pa syze Dolby Laboratories prezantoi në Los Angeles të SHBA televizorin 3D i cili nuk ka nevojë për syzet tridimensionale për t’
Nokia mburret me ekranin e Lumia 1520 Nokia po mburret për ekranin më të mirë në treg të modelit Lumia 1520, i cili thuhet se sjell ekranin e pakrahasueshëm
Fiori: "Fik Fare", një supersfidë (FOTO LAJM) Një propozim "Fiks Fare" për Fiori Dardhën, vajzën e njohur e cila para 10 vitesh bëri tendencë në ekranin shqiptar me n
Lajme me pullë të kuqe (VIDEO) Të gjithë janë të interesuar për të ditur zhvillimet më të fundit, por shikuesit e televizionit çek 24 janë habitur, pas
I shpërthen iPhone, plagoset gruaja Një grua nga Kina ka mbetur e plagosur pasi telefoni i saj iPhone 5 shpertheu. Gruaja, e cila është identifikuar në medi
BlackBerry vjen me një model të ri BlackBerry pritet të lancojë së shpejti modelin e tij të ri Z30. Kompania ka prezantuar fotot e para dhe një video ku s
YotaPhone me dy ekrane YotaPhone është i posaçëm për atë se ka dy ekrane, nga njëra anë ekranin LCD, e nga ana tjetër E Ink. Ky telefon i mençu
Barbara Walters lë ekranin në vitin 2014 Një nga gazetaret më të njohura në Shtetet e Bashkuara, Barbara Walters ka vendosur të lërë ekranin në vitin 2014. Rrjet
Si t’ia zgjatni “jetëgjatësinë” baterisë së iPhone-t? Ekziston një gjë të cilën e urren secili njeri që ka pajisjen iPhone, kohëzgjatja e shkurtë e baterisë së tij. Pa marrë
Dëborë bie edhe në faqet e Google Stina e dëborës sapo ka filluar dhe mesa duket malli për këtë periudhë është ngjallur kudo. Google ka menduar edhe për k
Sonila Meço lë ekranin për bebin Vetëm një arsye madhore mund ta kishte mbajtur larg ekranit gazetaren dhe folësen e njohur të lajmeve, Sonila Meço. Dhe
YouTube, tani edhe ne ekranin e televizorit YouTube ben hapin e madh, nga shfaqja ne PC tani mund te ndiqet edhe ne tv. Portali i videove te Google, vjen ne nje for