999 rezultate për

ekranin

Ja si duket BlackBerry Venice (FOTO LAJM) BlackBerry duket se ka gati telefonin më të ri që bazohet në Android. Përmes imazheve ne jemi në gjendje që të shikojmë
LG prezanton ekranin e lakuar 111 inç (FOTO LAJM) LG së fundmi ka prezantuar ekranin e lakuar OLED, 111 inç. Ekrani është një kombinim i tre ekraneve nga Ultra HD OLED, q
Microsoft prenzanton dy modele të rinj Microsoft, modelet e reja të telefonave do ti njohë me emrin Lumia 950 dhe Lumia 950 XL. Llogaria e famshme e Evan Blass
Asus prezanton tabletit ZenPad 8 (FOTO LAJM) Asus është i njohur për kompjuterët laptop dhe pajisjet netbook, ku së fundmi na ka sjellë modelin më të ri të tabletit
"Vitrimers", zgjidhja e duhur për ekranin e thyer të telefonit "Vitrimers" është një lloj plastike e cila do ju vijnë në ndihmë për të mbrojtur ekranin e telefoni tuaj. Materiali i pl
LG ka gati modelin G4 mini Versionet mini të telefonave të mençur duket se do të vazhdojë të hidhet në treg. Jemi mësuar që për të gjithë markat e
Galaxy Note 5, modeli më i ri nga Samsung Samsung përveç modeleve që ka hedhë së fundmi në treg po bëhet gati për të sjellë modelin e ri Galaxy Note 5. Më par
Ja si do të jetë iPhone 7 (FOTO LAJM) Apple për modelin e tij më të ri iPhonë 7 po përgatitet që të përdorë një metal ndryshe nga modelet më parë, më parë ky
Samsung sjell dy tabletë të rinj (FOTO LAJM) Samsung prezanton modelin e ri të tabletit dhe linjës Galaxy Tab A, e cila ofron tri variante të tabletëve, duke përfshi
Samsung gati për modelin e ri Z2 Tizen (FOTO LAJM) Samsung po punon për të sjellë në treg modelin e ri të telefonit Z2 Tizen. Modeli Samsung Z2 pritet të debutojë në gjysm
LG prezanton ekranin e modelit G4 (FOTO LAJM) LG prezanton ekranin më të ri me të cilin do të jetë i pajisur telefoni më të ri LG G4. Sipas kompanisë pajisja e re
Samsung teston ekranin e Galaxy S6 (VIDEO) Ekrani i Samsung Galaxy S6 duket se do të jetë ndër ekranet më të mirë që mund të ketë pasur ndonjë tel deri tani. G
Galaxy S6 telefoni me ekranin më të mirë në botë (FOTO LAJM) Ekrani i Samsung Galaxy S6 është cilësuar si ekrani i telefonit më të mirë në botë. Sipas një studimi të bërë nga “Di
LG prezanton katër telefonat e saj më të fundit (FOTO LAJM) LG duket se këtë herë nuk po punon për një model telefoni, por për disa të tillë. Modelet që janë të përfshirë në këtë l
Ja pesë telefonat e ri Lenovo (FOTO LAJM) Lenovo bëhet gati për të sjellë pesë modelet e reja të telefonave. Telefonat që do të prezantohen nga LEnovo janë; Vibe
Galaxy Note 5 mund të ketë ekranin 4K Samsung mendohet se do të sjellë pajisjen e re Galaxy Note 5, me rezolucion 4k. Galaxy Note 5 është një pajisje e cila ë
Byzylyku "Cicret", tableti në lëkurën tuaj (VIDEO) Cicret është një pajisje teknologjike që ju lejon të projektoni ekranin e telefonit ose tabletit në kyçin e dorës suaj.
Samsung Galaxy Note 4 ka ekranin më të mirë në treg DisplayMate, një kompani e njohur, e specializuar në testimet e ekraneve, e ka vlerësuar Samsung Galaxy Note 4 si një ng
Dreshaj pushton ekranin në ndeshjen e bejsbollit, "selfie" pafund Afërdita Dreshaj dhe Jehona Dreshaj, janë bërë pjesë e ekranit të madh në një ndeshje bejsbolli në SHBA. Me kapele në ko
A do të jetë ky iPhone 6 që pritet të dalë në treg? (FOTO-LAJM) Apple do të shesë më shumë se 10 milionë iPhone 6 në javën e parë pas debutimit të telefonit të shumë-pritur në treg. Sh