999 rezultate për

ekranin

Si të dezinfektoni telefonin pa dëmtuar ekranin Nëse jeni të shqetësuar për mundësinë se mund të infektoheni përmes sipërfaqeve që prekni, nuk jeni të vetmit. Studime t
Këshilla për ruajtje të shëndetit gjatë përdorimit të telefonit Përdorimi i tepërt i telefonit celular ju shkakton dhimbje të tmerrshme të të qafës dhe shpatullave. Nëse ju e mbani
Celulari rreziku më i madh per përhapjen e COVID-19, shkencëtarët tregojnë se çfarë duhet të bëni Koronavirus vijon të përhapet në te gjithe botën, dhe ndërkohë që ndiqni lajmet, ka të ngjarë të keni dëgjuar edhe këshi
Ju ka munguar? Adi Krasta rikthehet së shpejti në ekranin shqiptar Një nga gazetarët dhe moderatorët më të kuotuar në Shqipëri, Adi Krasta që pas dekadash si drejtues i spektakleve, vitet
Xhani Shqerra "braktis" Shqipërinë, së shpejti do e shihni në ekranin prestigjoz italian Në një intervistë për një media lokale të qytetit të tij të lindjes, Elbasanit, moderatori Xhani Shqerra ka zbuluar se s
Aktorja Pranvera Veizi rikthehet në ekranin shqiptar (FOTO LAJM) Pranvera Veizi është një ndër aktoret që pikasi në vitet ‘80, në sajë të lirshmërisë e origjinalitetit. Kur ishte në
Telenovela e preferuar e shqiptarve, rikthehet në ekranin shqiptar "Sulejmani i madhërishëm" Një nga telenovelat më të ndjekura turke e që theu rekorde shikueshmërie, "Sulejmani madhërishëm" do të rikthehet në ekr
Vogëlushi shqiptar pushton ekranin gjigant të "Time Square", në New York (FOTO LAJM) Disa fotografi të Benit, djaloshit të vogël nga Kosova, janë paraqitur dje në ekranin gjigant të “Times Square” në New Y
E mbani mend Melek? Rikthehet në ekranin shqiptar me një tjetër serial (VIDEO) Aktorja e cila luante rolin e Melekut në serialin "Nënë", Beren Gokyildiz do të rikthehet në ekranin shqiptar me një ser
Të famshmit që kanë qenë të pastrehë dhe e filluan nga zero (FOTO LAJM) Teksa dëgjojmë shpesh lajme për yjet e Hollivudit që bëjnë festa marramendëse dhe blejnë sende qesharake të shtrenjta, m
Marina Vjollca sërish në televizion, ku do ta shikojmë në sezonin e ri (FOTO LAJM) Mungesa e saj e gjatë në ekranin e televizionit ngjalli lloj- soj aludimesh. Një që mund të kishte vendosur të tërhiqej,
Ndryshohet orari i transmetimit: Kur do i ndiqni telenovelat Telenovelat më të suksesshme që kanë thyer rekorde shikueshmërie e ju mbajnë mbërthyer pas ekranit, bëhet e ditur se ora
I përdorën djalin për protestë, revoltohet aktivisti: Do ta dërgoj çështjen në gjykatë Pas publikimit të disa fotove të të birit të tij, si imazh në ekranin e madhë gjatë mitingut në kongresin e PS-së, ka re
Dua Lipa nderon vendin e saj, shfaqet në ekranin e njohur të Time Square Kosova është nderuar nga këngëtarja shqiptare me famë botërore, dua Lipa. Ajo është shfaqur në reklamat e Times Squar
Moderatorja shqiptare kthehet në shtëpi pas 12 vjetësh Imazhi i ëmbël i Stela Kotrit u ra në sy të gjithëve asokohe, kur biondja e bukur iu bashkua programit të të rinjve “Top
Gjendet zgjidhja, mos harxhoni para për ekranin e thyer të celularit (FOTO LAJM) Ekranët e telefonave po bëhen gjithnjë edhe më të shtrenjtë me avancimin e teknologjisë. Nisur nga kjo, thyerja apo
Rama habit qytetarët, shfaqet në ekranin gjigant në Tiranë Kryeministrit Edi Rama është i ftuar në emisionin “Tonight” ku ka vendosur të komentojë vizitën e tij në Berlin. Por
Galaxy S9 rrëzon nga froni iPhone X për cilësinë e ekranit Samsung prezantoi pak ditë më parë dy modelet e reja të tij, "Galaxy S9" dhe "Galaxy S9+", gjatë një eventi të mbajtur p
Rudina Magjistari lë ekranin dhe i dedikon familjes udhëtimin e paharrueshëm Rudina Magjistari, moderatorja e programit të pasdites me të njëjtin emër, i është përkushtuar sot familjes së saj. A
Samsung sjell ekranin më të çuditshëm ndonjëherë (FOTO LAJM) Kur u prezantua në vitin 2016 si ekran ultra i gjerë, nuk ka funksionuar për shkak të aplikacioneve të cilët nuk e kishi