999 rezultate për

ekranet

"Miss Shqipëria 2016" pushton ekranet greke, i "merr vendin" ikonës së Skai (FOTO LAJM) "Miss Shqipëria 2016", bukuroshja shtatlartë Kristiana Skura e rritur jashtë Shqipërisë erdhi dhe fitoi kurorën në emisi
"Miss Shqipëria 2016" pushton ekranet greke, i "merr vendin" ikonës së Skai (FOTO LAJM) "Miss Shqipëria 2016", bukuroshja shtatlartë Kristiana Skura e rritur jashtë Shqipërisë erdhi dhe fitoi kurorën në emisi
Avionët pa dritare do t’u japin pasagjerëve një pamje panoramike të qiellit (VIDEO) Me idenë e re për prodhimin e aeroplanëve pa dritare, nuk ka më nevojë të kërkoni vende të veçanta në aeroplan, sepse çd
E pazakontë në ekranet shqiptare, e ftuara flet live nga tualeti Një moment i pazakonte ka qenë për moderatoren Evi Reçi e cila ka zhvilluar një intervistë me këngëtaren Teuta Kurti e c
Kërcënoi mediat se do t’ju fikte ekranet, por Rama vetë nuk u kursye Duhet përmendur se Kryeministri Rama gjeti kohën që mes panikut dhe dhimbjes, të kërcënonte hapur mediat se do t'i fikte
Rama gjen "fajtorin" e panikut në popull e kërcënon mediat: Do ju fikim ekranet! Kryeministri Edi Rama teksa ka bërë një mbledhje mëngjesi me qeverinë, duket se ka humbur edhe kontrollin teksa flet për
Afrona e Bleros së shpejti në ekranet tuaja, moderatore me show-n e saj (FOTO LAJM) Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit Blero ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi me dasmën që çifti mbajti pak dit
Si asnjëherë në ekranet shqiptare, personazhet flirtojnë LIVE Dren Abazi dhe Lei Kraja kanë bërë një veprim që rrallëherë ka ndodhur në ekranet shqiptare. Dyshja ka flirtuar gjatë
"Shpërthen" gazetari i njohur: Zhdukini nga ekranet këta horra! Nga Mentor Kikia Një këngëtar (nëse mund të quhet kështu), u arrestua për të disatën herë në Tiranë, i kapur me armë
Larg ekranet nga vajzat seksi! Vjen urdhri i beftë i FIFA-s (FOTO LAJM) Kemi parë plotë raste ku kamerat e gjendura në stadiumet e këtij Botërori janë fokusuar për disa çaste te femrat e bukur
Zhduket nga ekranet, ku ka humbur "Kallashi"? Për disa vite me radhë emri i Kallashit përmendej kudo. Valltarja dhe këngëtarja ishte shumë aktive me këngë e videoklip
Besi dhe Erioni së bashku në ekran, zbulohen detajet e emisionit të ri (FOTO LAJM) Menjëherë pas largimit nga "Portokallia" dy aktorët Erion Isai dhe Besart Kalaku kanë filluar planet për të ardhmen e t
Del në treg celulari i parë me dy ekrane me palosje (VIDEO) Teknologjia më e fundit e prodhuar nga ZTE është një celular me dy ekrane të plota. Ekrani i parë i Axon M është 5.2
Del në treg celulari i parë me dy ekrane me palosje (VIDEO) Teknologjia më e fundit e prodhuar nga ZTE është një celular me dy ekrane të plota. Ekrani i parë i Axon M është 5.2
Ekranet po u dëmtojnë rëndë trurin fëmijëve tuaj! Një studim i fundit zbulon se çfarë ndodh me trurin e fëmijëve që përdorin tabletat. Ne shohim fëmijët që luajnë me t
Del edhe videoja e faljes së Kurban Bajramit, Skënderbeu nuk është mbuluar (VIDEO) Duket një debat më shumë i stisur për qëllime të caktuara ai që ka nisur në rrjetet sociale nëse u mbulua apo jo busti i
Ekranet e celularëve po na dëmtojnë seriozisht shikimin Celularët e mençur po dëmtojnë shikimin e njerëzve duke shkaktuar rritje të madhësisë së syrit, më shumë se që duhet, th
Samsung prezanton celularin e ri me ekran elastik Kompania gjigande e celularëve Samsung ka prezantuar në treg së fundmi një celular me ekranelastik 9.1 inç. Sipas inf
Samsung do të lançojë telefonat që palosen në 2019 Inxhinieri i ekraneve të Samsung, Kim Tae-woong thotë se ekranet e tanishëm shiten mirë dhe nuk ka nevojë të nxitohet pë
AMA kërkon ndalimin e filmave të komunizmit në ekranet shqiptare: Sjellin dëm publik Erald Kapri, anëtar i Këshillit të Ankesave në Autoritetin e Mdiave Audiovizive ka kërkuar që të ndalohet transmetimi i