999 rezultate për

ekonomikut

Infektohet me koronavirus pedagogia e Ekonomikut, izolohen kolegët Pas hapjes së shkollave, shifrat e mësuesve të prekur më Covid-19 janë rritur. Dy mësues të shkollës 9-vjeçare “Ali Agja
Infektohet pedagogia, mbyllet dega e ekonomikut Një pedagoge në Fakultetin e Ekonomik në universitetin “Eqerem Çabej” në Gjirokastër, ka rezultuar pozitive me Covid-19.
Policia dhunë mbi studentët e Ekonomikut: Më kapi prej fyti (FOTO & VIDEO) Dhjetra efektivë kanë mbërritur në Fakultetin e Ekonomisë, në tentativë për të zhbllokuar hyrjen e Fakultetit. Ka pa
Denoncimi i frikshëm i studentit të ekonomikut: Ky person grushtoi për të sabotuar mbledhjen Studentët ndodhen në ditën e 16 të protestës së tyre. Katër prej tyre ishin të ftuar në emisionin “Byro Politike”, ku u
Protesta e studentëve, Fakulteti i Ekonomikut formulon kërkesa të reja Studentet kanë vazhduar edhe ditën e sotme, për të 14 ditë. Ditën e djeshme studentë dhe pedagogë të Ekonomikut kanë
Pas Ekonomikut, studentët i vënë shiritin Politeknikut dhe Drejtësisë Pas Ekonomikut, të cilit studentët i kanë vënë drynin, ata kanë mbyllur edhe Politeknikun dhe gjithashtu Fakultetin e Dr
Bojkot në të gjithë vendin, studentët i vënë drynin Fakultetit të Ekonomikut Dita e sotme është dita e 14-të e protestës së studentëve. Studentët e universiteteve kanë bojkotuar mësimin në Tiran
I dënuar në Itali për trafik droge, merret vendimi për pedagogun e Ekonomikut Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për pedagogun e Dritan Shoraj, i dënuar në Itali me 4 vite
U arrestua me kërkesë të Interpolit, për çfarë akuzohet pedagogu i Ekonomikut Ditën e sotme është arrestuar nga policia e Tiranës një 47 vjeçar i quajtur, Dritan Shoraj. Përsoni në fjalë rezulto
Profesori i Ekonomikut në mëshirë të fatit, apel për ndihmë për djalin e sëmurë Një apel i hapur tashmë është përhapur në mënyrë virale në rrjetet sociale dhe më tej, për dhënien e kontributit për dja
Studentja e Ekonomikut që kërcënoi të dashurin biznesmen i shpëton burgut 21 vjeçarja e cila kërcënoi të dashurin biznesmen, nuk do të qëndrojë asnjë ditë në qeli, pasi ajo ka përfituar nga amni
Shembet me sukses objekti gjashtë katësh pranë Ekonomikut (VIDEO) Update- Objekti gjashtë katësh pranë fakultetit Ekonomik u shemb me shpërthim të kontrolluar. Në objekt ishin të Hapura
Rama në ceremoninë diplomimit të studentëve të Ekonomikut Kryeministri Edi Rama ftoi sot studentët e sapodiplomuar të Fakultetit Ekonomik të japin kontributin e tyre për ta bërë
Më në fund u shemb godina përballë Ekonomikut UPDATE - Më në fund, pas shumë përpjekjesh dhe mënyrash për ta rrëzuar, godina përballë fakultetit të Ekonomikut, është
Policia gati për shembjen e godinës përballë Ekonomikut (FOTO-LAJM) UPDATE - Policia e Tiranës ka njoftuar sonte se duke filluar nga orës 07:00 e datës 20 Tetor 2013 deri në një njoftim të
Kule në mbështetje të protestës së studentëve të Ekonomikut Vijon protesta e studentëve të Ekonomikut. Në mbështetje të tyre sot ka dalë edhe Rektori i Universitet të Tiranës Dhori
Studentët e Ekonomikut letër Bashës Studentë dhe stafi akademik i Fakultetit të Ekonomisë protestuan këtë të premte para Bashkisë së Tiranës ku i dorëzuan k
Senati mbështet protestën e studentëve të Ekonomikut Senati Akademik i Universitetit të Tiranës mbështet protestat e studentëve e pedagogëve të Fakultetit Ekonomik kundër uz
Ekonomiku në ditën e 8-të të protestës Në ditën e tetë të protestës, studentët e Ekonomikut kanë paralajmëruar sot greve urie. Pedagogët e ekonomikut janë shp
Studentët e Ekonomikut këmbëkryq para fakultetit Studentët e Fakultetit të Ekonomisë u ulën sot këmbëkryq para oborrit të mbetur të fakultetit në shenjë proteste ndaj g