999 rezultate për

ekipe

Ze Maria: Në ekipet e Superiores ka lojtarë për kombëtaren Për Ze Marian, kjo miqësore ishte si një “stërvitje” luksi. Për të, pak rëndësi kishte rezultati, pasi më shumë kish
Materazzi flet për situatën e ekipeve favorite në Seria A Materazzi ka folur gjerë e gjatë për kampionatin italian, duke mos larguar nga gara as skuadrën e Romës dhe Interit, tek
Shkon të bëjë dush, gruaja tmerrohet nga ajo që gjen (VIDEO) Një grua u tmerrua kur shkoi në banjën e saj të bënte dush. Nga dritarja e banjos së saj kishin hyrë dy pitonë të mëd
Agjenti i Karamoh: Lojtari zgjodhi Interin edhe pse kërkohej nga shumë ekipe Agjenti i Yann Karamoh u shpreh i lumtur me përkrahjen e madhe që tifozët po i bëjnë klientit të tij. “Kjo është shum
Ronaldo është një tmerr për ekipet gjermane Cristiano Ronaldo ka shenuar 23 gola në 20 ndeshje të zhvilluara ndaj ekipeve gjermane si: Bayerni, Schalke, Wolfsburg d
Një person po lufton për jetën në kinemanë e Prishtinës Ekipet mjekësore po merren me një person që në hollin kinemasë ABC në kryeqytet ka pasur probleme me zemër. Aktualish
Dy ekipet e Manchesterit kalojnë në fazën tjetër të Carabao Cup (VIDEO) Manchester United dhe Manchester City kanë kaluar në 1/16 e finales së Carabao Cup. “Djajtë e Kuq” kanë triumfuar kun
De Biasi këshillon ekipet italiane: Luani si Shqipëria Në një analizë të bërë për “Il Corriere Dello Sport”, ish-trajneri i përfaqësueses shqiptare De Biasi, nuk ka ngurruar t
UEFA konfirmon Ligën e Kombeve UEFA përfundimisht e ka konfirmuar Ligën e Kombeve, shorti i të cilës do të hidhet me 24 janar të vitit 2018 Liga e K
Gjendet e vdekur një grua në Gostivar, dalin pamjet nga vendngjarja (FOTO LAJM) Në orët e hershme të mëngjesit të sotem, në rrugën “Beliçica” në Gostivar, një kalimtar rasti e ka gjetur një grua të sh
Mourinho: Ekipet angleze kanë shkarkuar kampionë si un e Ranieri, le më Frank de Boer Trajneri holandez, Frank de Boer u shkarkua nga Crystal Palace pas 77 ditëve. Kjo pasi e ka nisur sezonin në mënyrë më t
Kane: Tottenham dërgoi sinjal të qartë Harry Kane beson se fitorja e Tottenham ndaj Dortmund, në Ligën e Kampionëve, ka dërguar sinjal të qartë te ekipet e tje
Cunat e Kombëtares aktiv me ekipet e tyre, përveç Roshit Sokol Cikalleshi ka debutuar sot me ekipin e tij të ri në Turqi, Osmanllëspor. Skuadra e sulmuesit shqiptar u mposht në
Nuk ju bind ekipeve të shpëtimit, shiheni si e pëson nga uragani Irma ky banor i Floridas (VIDEO) Të paktën 20 persona humbën jetën mëngjesin e sotëm nga uragani shkatërrimtar Irma, dhe mbi një milion shtëpi janë përmb
Mino Rayola: Shumë ekipe evropiane kërkuan Sarrin pasi bën një lojë të bukur Agjenti Mino Raiola ka thënë se gjatë verës për teknikun italian janë interesuar shumë skuadra evropiane. “Sarri? Nap
Moviola vërteton se gjyqtari dënoi të dyja ekipet si Teutën ashtu edhe Luftëtarin Sezonin e kaluar e kishte mbyllur si i pezulluar nga sektori i gjykimit në FSHF për shkak të një penalltie të padhënë pë
Ze Maria zbulon mënyrën si do të rikthehen me ekipet elitare Kategoria Superiore ngriti “siparin” vetëm dje. Mungesa e madhe ishte pikërisht Tirana, e cila për të parën herë në 97 v
Real Madrid kryeson listën e ekipeve më të shtrenjta (FOTO LAJM) Vlerësimet që do të lexoni në infografikën e mësipërme janë relative, pra çmimi i kartonit në merkato e ndërthurur me fa
Tetovari gjendet i vdekur në një hotel në dalje të Gostivarit Një person është gjetur i vdekur në një dhomë hoteli në dalje të Gostivarit. Nga policia informojnë se personi në ho
Lista e ekipeve që shpenzuan më së shumti në këtë merkato (FOTO LAJM) Tashmë edhe zyrtarisht në Top 5 kampionatet me të forta në botë është mbyllur tregu i transferimeve. Manchester City ësh