999 rezultate për

ekip

Juventusi i ul rrogën dhe e pret te ekipi i parë sulmuesin kuqezi Juventusi ka qenë skuadra e parë që ka dhënë shembullin e solidaritetit për të dalë nga kriza, me lojtarët që kanë pranu
Kushëriri i Messit: Askush nuk e di të ardhmen e tij, dua ta shoh në një ekip tjetër Kushëriri i Lionel Messi tMaxi Biancucchi ka rrëfyer se ai do të donte të shihte largimin e argjentinasit nga Barcelona
Diego Costa drejt Serie A, ekipi i kryeqytetit shfaq interes për sulmuesin Me Edison Cavanin i cili duket se e ka marrë rrugën për në Spanjë, largimi i Diego Costas është i padiskutueshëm. Med
Flasin Roshi dhe Balaj: Nëse kthehemi në Shqipëri duam të luajmë te ky ekip Odise Roshi dhe Bekim Balaj janë dy miq shumë të mirë, teksa kanë kaluar shumë kohë bashkë. Pikërisht edhe tani, ndonëse
Këto janë ekipet që po humbasin më shumë për shkak të koronavirusit Observatori i Futbollit CIES, ka përpiluar një raport të ri që merr parasysh moshën e skuadrave në të gjithë kontinentin
Karantina e Ibrahimovic, stërvitje me ekipin suedez dhe gjueti për peshk (FOTO LAJM) Karantina e Zlatan Ibrahimovic është ndryshe nga ajo e futbollistëve të tjerë. Pas seancave stërvitore të kryera me
Kriza financiare, Real Madridi gati të shesë dy yjet e ekipit Koronavirusi ka shkaktuar një krizë financiare për klubet e mëdha të futbollit. Për shkak të kësaj situate Reali i Ma
Kurti uron Lajçakun për detytrën, thotë se Thaçi do jetë pjesë e ekipit dialogues me Serbinë Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar letër Përfaqësuesit Special të Bashkimit Evrop
Mbetet pa kontratë në fund të sezonit, Gotze i ofrohet dy ekipeve italiane Ylli i gjerman i Dortmundit, Mario Gotze mbetet pa kontratë në fund të sezonit. Ekipi aktual nuk pritet t'ia zgjasë kont
Ronaldinho i dërgon video mesazh nga burgu familjes së shokut të tij (VIDEO) Ronaldinho ka përfunduar një muaj në një burg në Paraguai pasi u kap duke përdorur një pasaportë të rreme, por brazilian
Basketbollisti turk që nuk guxon të dalë jashtë Amerikës, frikësohet se do ta eliminojnë spiunët e Erdoganit Kampionati më atraktiv në botë i basketbollit, NBA zakonisht në mesin e muajit janar zhvendoset të luajë në kryeqytetin
Mjekja shqiptare me mision në Itali: Unë besoj se jeta do të triumfojë Ornela Gelaj është një 30 bluzat e bardha të dërguara me mision në Itali, për tu përballur me koronavirusin. Ajo ka d
Ndahet Serie A, disa ekipe duan anulimin e sezonit Vendimi i Belgjikës, për të anuluar sezonin, ka bërë jehon të madhe në Evropë. Tashmë një gjë të tillë kanë nisur ta
Kanë ndarë më dysh botën e sportdashësve, Ronaldo dhe Messi bashkë në të njëjtin ekip Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi kanë ndarë më dysh botën e sportdashësve, por për adhuruesit më të mëdhenj të këtij s
Momenti i parë dhe i vetëm kur Ronaldo "Fenomeni" dhe CR7 u takuan në fushë (VIDEO) ta ndajnë të njëtin emër dhe janë dy nga më të mëdhenjtë në historinë e futbollit, por Ronaldo Nazario dhe Cristiano Ron
Vajza e re me koronavirus del me sukses nga operacioni urgjent Një vajzë e re me koronavirus ka dalë me sukses nga një ndërhyrje urgjente kirurgjikale tek spitali “Shefqet Ndroqi”.
18-vjeçarja e prekur me koronavirus operohet në Sanatorium 18-vjeçarja nga Lezha e cila është e infektuar me koronavirus është operuar më sukses të shtunën në mbrëmje në Sanatoriu
Transferimi më i ri i Barcelonës ngjall interesin e dy ekipeve angleze Martin Braithwaite, i blerw si emergjencw nga Barcelonws pwrtej afatit zyrtar tw merkatos sw janarit, ka ngjallur intere
Chiellini 3 propozime shokëve të ekipit për redukimin e pagave Kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini ka thirrur skuadrën për të ndërmarrë një veprim, në një moment shumë të vështir
Maradona tregon skuadrën dhe trajnerin e preferuar Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona ka thurur elozhe për skuadrën e Liverpool-it dhe trajnerin e tyre, Jurgen