999 rezultate për

egjipt

Egjipti i çmendur pas Mo Salas, të gjithë imitojnë "Faraonin" Që Salah është një nga njerëzit më të dashur sot në botë kjo nuk ka diskutim, por kur bëhet fjalë për vendin e tij ata j
Salah rrezikon të mbetet jashtë Botërorit, agjenti i tij rebelohet me Federatën egjiptiane Salah është një perlë e shtuar në Botërorin Russi 2018 pasi kualifikoi Egjiptin e tij në minutën e 95'-të. Por ajo që ka
Pas kërcënimit për dalje nga koalicioni qeveritar, policia kërkon falje Pas reagimit të deputetëve Veton Berisha dhe Etem Arifi, Policia e Kosovës ka kërkuar falje dhe mirëkuptim për gabimin t
E bujshme, Salah po kërkon shtëpi afër Santiago Bernabeos Lojtari më i mirë i Liverpoolit, Mohamed Salah, sipas Doriano Gol është në kërkim të një shtëpie në Madrid. Ka qenë i
Liverpooli realizon edhe golin e dytë ndaj Bournemouthi (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Bournemouthit në "Anfield Road". Ai që ka realizuar është egjiptiani, M
Historia e futbollistit që përcjell më shumë se sport në fushën e lojës, e titulluar Mohamed Salah Mohamed Salah aktualisht është një nga sulmuesit më të mirë të momentit në Evropë, por për të arritur këtu ku është ka p
Egjipti i dashuruar me Salah, 1 milion vetë e zgjedhin President të Egjiptit Salah ka fituar plot 1 milion vota, rreth 5 % të atyre që kishin të drejtën e votës për tu zgjedhur President. Në Eg
Egjipti zgjedh presidentin Zgjedhjet presidenciale në Egjipt kanë nisur. Një fitore e qartë e pushtetmbajtësit al-Sisi është thuajse e sigurtë. Për
Zbulohet nekropoli 2,500 vjeçar pranë Minya, Egjipt (FOTO) Zbulimi i një nekropoli pranë Minyas, rreth 220 kilometra në jug të Kajros, u njoftua nga Ministria e Antikiteteve egjip
Liverpool kalon në avantazh ndaj Watfordit (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në avantazh ndaj Watfordit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi egjiptian, Mohame
Presidenti i PSG gjobitet me 18 milionë euro nga gjykata e Egjiptit Problemet nuk kanë fund për për presidentin e PSG, Nasser Al-Khelaifin. Pronari i klubit francez, që po mundohet të
Nuk beson në Zot, moderatori largon nga studio të ftuarin (VIDEO) Një burrë që nuk besonte në Zot është përzënë nga studioja e një televizioni egjiptian. Mohammed Hashem, një ateist i
Liverpooli i vë çmimin e duhur Mohamed Salah Muhamed Salah vijon të shkëlqejë me paraqitjet e tij në “Anfield Road”, me gola dhe asiste të shumta, por ditët e tij te
Ky është Salah, vazhdon me bamirësi me shuma të mëdha në Egjipt Mohamed Salah po kalon nëpër një formë fantastike me skuadrën e tij Liverpoolin si në kampionat ashtu edhe në Ligën e Ka
Zbulohet vendi më me shumë piramida në botë, nuk është Egjipti (FOTO LAJM) Egjipti për ne tashmë është kthyer në vendin e imagjinatës dhe konsiderohet si vendi i piramidave. Por ama e vërteta
Zbulohet nekropoli antik në jug të Egjiptit Ministria egjiptiane e Antikitetit njoftoi sot zbulimin e varrezave antike në qytetin Minia në jug të Egjiptit. Minis
Salah drejt eklipsimit të rekordit të Suarezit Ai nuk është një qendërsulmues, golat e tij nuk janë vetëm finalizime por Mohamed Salah, është njëriu që ka bërë Liverpo
Momenti i frikshëm kur polici kap fëmijën që bie nga kati i tretë (VIDEO) Disa policë janë kthyer në heronj në Egjipt pasi shpëtuan jetën e një fëmije, i cili u hodh nga kati i tretë i një ndërt
Lidhet kontrata historike e gazit mes Izraelit dhe Egjiptit Izraeli nënshkroi një kontratë të konsideruar historike për furnizimin e Egjiptit me gaz natyror , njoftoi sot kryeminis
"Kam një problem para Botërorit: Ramazanin" Hector Cuper e sheh Ramazanin si problem para Kupës së Botës “Rusia 2018”, për faktin se lojtarët janë me agjërim. Tr