999 rezultate për

egjipt

Belgjika nuk ndalet, fiton pastër ndaj Egjiptit (VIDEO) Belgjika ka marrë një fitore të thjeshtë sonte përballë Egjiptit në një miqësore të zhvilluar në Bruksel. Golat për
Belgjika dyfishon rezultatin ndaj Egjiptit (VIDEO) Belgjika ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Egjiptit në "King Baudouin Stadium". Autori i golit ësht ylli i Chelseat,
Belgjika kalon në avantazh ndaj Egjiptit (VIDEO) Belgjika ka kaluar në avantazh ndaj Egjiptit në "King Baudouin Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi i Mancheste
Formacionet zyrtare: Belgjik - Egjipt Belgjika dhe Egjipti do të luajnë sot miqësoren e tyre në "King Baudouin Stadium" të Brukselit. Në këtë ndeshje nuk
Trajneri i Egjiptit irritohet sërish me Ramosin Trajneri i Egjiptit, Hector Cuper, e ka mbrojtur sulmuesin Mohamed Salah pas talljes së Sergio Ramosit me reagimet ndaj
Zyrtare/ Salah i prin listës së Egjiptit (FOTO LAJM) Kombëtarja e Egjiptit ka zbuluar sot listën zyrtare të 23 futbollistëve të ftuar në Botërorin "Rusia 2018". Në këtë l
Presidenti i Federatës së Futbollit të Egjiptit konfirmon sesa do të mungoj Salah Presidenti i Federatës së Futbollit Egjiptian, Abo Rida, ka konfirmuar se prezenca e yllit në skuadrërn e faraonëve do t
Avokati egjiptian padit Ramosin, kërkon 1 miliard euro dëmshpërblim Avokati egjiptin Bassem Wahba, ka ngritur padi kundër Sergio Ramos prej 1 miliard euro, pasi ka lënduar Mohamed Salah gj
Avokati egjiptian padit Sergio Ramos Nuk kanë të mbaruar sulmet mbi mbrojtësin e Real Madrid, Sergio Ramos pas ndërhyrjes që shkaktoi ndaj Mohamed Salah.
Ministri i Sportit të Egjiptit: Salah kthehet mbas dy javësh Khaled Abd Elaziz, që është ministër i Sportit në Egjipt, beson se Mohamed Salah do të jetë gati për Botëror pasi një nd
Mediat në Egjipt i bëjnë "namin" Ramos-it, e quajnë kasap Ndërhyrja që Sergi Ramos bëri ndaj Mohamed Salah vazhdon të debatohet shumë. Ajo tërheqje krahu nga ana e Ramos, duke
Këpucët e Salah, "thesarë" egjiptian në Muzeun Britanik Egjiptiani, Mohamed Salah,pas suksesit që po kalon tek Liverpooli ka krijuar shumë dashamariës madje në vendin e tij të
Lindje e Mesme, Izraeli: Dhuna në Gaza u ndal nga Egjipti Protestat palestineze në kufirin mes Rripit të Gazës dhe Izraelit janë pakësuar gjatë dy ditëve të fundit, e sipas Izrae
Legjenda e Egjiptit: Salah shko në Madrid Legjenda e Egjiptit, Hany Ramzy i ka thënë Mohamed Salah që ai duhet ta shfryutëzoi mundësinë tani për t'u transferuar t
Myslimanët e Liverpooli shtyjnë agjërim me lejen e myftiut të Egjiptit Ramazani ishte një aleat më shumë për Realin në kuadër të finales së Champions-it, për faktin se tre futbollistë të Live
Salah takon sozinë e tij në Egjipt, nuk do ta dalloni cili është Mo-ja (VIDEO) Mohamed Salah është padyshim njëriu më i përfolur i momëntit në futboll madje edhe jasht këtij sporti kaq të bukur. T
Roma i tregon plagën që iu krijua Salas, por sërish i uron suksese egjiptianit (FOTO LAJM) Roma është zyrtarisht jashtë Uefa Champions League dhe kjo falë ish-yllit të tyre Mo Salah. Pas takimit reaguar skuad
Reali i bindur për ta bërë të vetin Salan Real Madridi e dëshiron me patjetër në ekip Mohamed Salahun. Për të bindur Liverpoolin, Reali ka gati dyshen Gareth B
Salah merr një tjetër vlerësim të madh, këtë herë nga gazetarët anglez Ky është momenti më i mirë në karrierën e Muhamed Salah. Egjiptiani ditën e sotme ka marrë çmimin e radhës në Premier
Frikë në Egjipt, Salah përplaset me federatën e futbollit pak para botërorit Disa reklama të shfaqura në Egjipt me imazhin e yllit të Liverpoolit, Mohamed Salah kanë sjellë tensione mes tij dhe fed