999 rezultate për

egjipt

Uruguaji më në fund kalon në avantazh ndaj Egjiptit (VIDEO) Uruguaji ka gjetur më në fund golin e avantazhit ndaj Egjiptit në "Yekaterinburg Stadium". Ai që ka shënuar është mb
Simulimi qesharak i lojtarit të Egjiptit (VIDEO) Pjesa e parë mes Egjiptit dhe Uruguait përfundoi me rezultatin e barabartë 0-0. Gjithsesi, momentet kyçe nuk kanë mu
Statistikat e pjesës së parë mes Egjiptit dhe Uruguait (FOTO LAJM) Ka përfunduar me rezultatin e barabartë pjesa e parë mes Egjiptit dhe Uruguait. 45 minutat e para nuk kanë dhuruar as
Formacionet zyrtare: Egjipt - Uruguai Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Egjiptit dhe Uruguait, e vlefshme për Grupin A të Kupës së Botës.
Egjipt - Uruguai, kompanitë e basteve fiksojnë koefiçentët (FOTO LAJM) Sot do të luhet ndeshja tjetër ndërmjet Egjiptit dhe Uruguait të vlefshme për Grupin A në Kupën e Botës. Kompanitë e
Formacionet e mundshme, Egjipt-Uruguaj Dita e dytë e Botërorit pritet të sjellë shumë surpriza pasi ndeshja midis Egjiptit dhe Uruguajt apo Portugalisë dhe Spa
Tekniku i Egjiptit tregon pikën e fortë të skuadrës Ditën e sotme pritet të luhet ndeshja hapëse e Botërorit "Rusia 2018" ku vendi pritës do të luaj kundër Arabisë Saudite.
I vunë lejlekut GPS, shkencëtarëve iu vjen fatura 2 300 euro disa muaj më pas Një grup shkencëtarësh polak vendosen të ndjekin rrugëtimin e lejlekëve që qendronin në vendin e tyre, të cilët largohes
Egjipti, më i sigurt se Amerika e Britania Egjipti, në një anketë globale, u rendit si vendi më i sigurt në Afrikë dhe, madje, më lart se Shtetet e Bashkuara dhe M
Reagimi i Salah kur tifozi i prek shpatullën e dëmtuar (VIDEO) Mohamed Salah e ka vuajtur shumë dëmtimin që mori në finalen e Champions League ku ende nuk është konfirumuar data se ku
Mjeku i Egjiptit: Pas 2 ditëve, do të mësojmë nëse Salah do të luaj ndaj Uruguait Mjeku i Përfaqësueses së Egjiptit, Mohamed Abou El-Ela, ka bërë të ditur se brenda 2 ditëve do të kuptohet nëse Mohamed
Lajm i mirë nga Egjipti, Salah nis stërvitjen Mohamed Salah, pas dëmtimit që pësoi në finalen e Champions League, ku u detyrua të dilte me lot në sy nga fusha, është
Hazard: Do mbështes Egjiptin vetëm nga Salah Eden Hazard ka deklaruar së fundmi se ai në Botëror do të bëjë tifo për skuadrën e Egjiptit dhe ketë do ta bëjë vetëm pë
Trajneri i Egjiptit konfirmon datën e kthimit të Mohamed Salah Hector Cuper beson se Mohamed Salah do të shërohet me kohë dhe do të luaj në ndeshjen e parë të Egjiptit kundër Uruguait
Historia e Salah/ Tragjedia në Port Said që lindi "yllin" e futbolllit “Ai bashkon një komb të tërë për 90 minuta dhe na bën të harrojmë problemet që po kalojmë. Leo Messi nuk bashkon një kom
Belgjika nuk ndalet, fiton pastër ndaj Egjiptit (VIDEO) Belgjika ka marrë një fitore të thjeshtë sonte përballë Egjiptit në një miqësore të zhvilluar në Bruksel. Golat për
Belgjika dyfishon rezultatin ndaj Egjiptit (VIDEO) Belgjika ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Egjiptit në "King Baudouin Stadium". Autori i golit ësht ylli i Chelseat,
Belgjika kalon në avantazh ndaj Egjiptit (VIDEO) Belgjika ka kaluar në avantazh ndaj Egjiptit në "King Baudouin Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi i Mancheste
Formacionet zyrtare: Belgjik - Egjipt Belgjika dhe Egjipti do të luajnë sot miqësoren e tyre në "King Baudouin Stadium" të Brukselit. Në këtë ndeshje nuk
Trajneri i Egjiptit irritohet sërish me Ramosin Trajneri i Egjiptit, Hector Cuper, e ka mbrojtur sulmuesin Mohamed Salah pas talljes së Sergio Ramosit me reagimet ndaj