999 rezultate për

egje

Gjermania: Nuk tolerojmë dhunën Ambasadat e huaja po reagojnë njëra pas tjetrës pas vendimit të opozitës që të dorëzojë mandatet e deputetëve. Pas Itlis
Thaçi ia kalon të tjerëve përgjegjësinë: Ku e mora idenë e korrigjimit të kufirit Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Fi
Piatek le pas legjendat, Weah, Ibra, dhe Van Basten (FOTO LAJM) Krzysztof Piatek po surprizon të gjithë futbollin Italian dhe jo vetë. Ai është përshtatur mjaft mirë në Itali, dhe k
U përjashtua nga Seria C, reagon presidenti i Pro Piacenza: "Nuk jam unë i vetmi përgjegjës" Pas përjashtimit të Pro Piacenza nga Seria C, ka folur presidenti i klubit Maurizio Pannella për gazetën e përditshme "
Legjenda e Francës: Pas Messit dhe Ronaldos vjen Mbappe Legjenda e Francës dhe Bayern Munich, Bixente Lizarazu, ka lavdëruar talentin e PSG-së dhe sipas tij, vetëm Messi dhe Ro
Befason Rudi Garcia, krahason Balotellin me legjendën e Italisë Trajneri i Marseille, Rudi Garcia në një intervistë për medien italiane “Il Tempo” tha se Mario Balotelli i ngjan me Fr
Rama ia lë përgjegjësinë gjithë Lleshajt për protestën e opozitës Kryeministri Edi Rama i pyetur në Real Story për protestën e 16 shkurtit, i ka vënë gjithë përgjegjësinë Sandër Lleshajt
U largua si një legjendë, Hamsik letër prekëse për tifozët e Napolit Marek Hamshik është zyrtarisht futbollisti më i ri i skuadrës kineze Dalian Jifang. Lajmi është konfirmuar zyrtarisht ng
Legjenda e Manchester United: Pogba duhet të mësojë të luajë futboll PSG ka marrë një fitore më se të merituar mbrëmjen e djeshme përballë Manchester United. Parizienët kanë “përpirë” angle
Buffon mes legjendave në Champions, 50 ndeshje pa pësuar gol PSG trimfoi dje ndaj Manchester United teksa një sukes arriti dhe portierin veteran, Gianluigi Buffon. Në këtë ndeshje,
Anglia në zi, ndahet nga jeta portieri legjendar (FOTO LAJM) Lajm tronditës ka mbërritur sot për futbollin botëror, sidomos për atë Anglez, teksa është ndarë nga jeta në moshën 81
Legjenda e Chelseat: Sarri ka një muaj kohë për të shmangur shkarkimin Pozita e Maurizio Sarrit është ‘shkundur’ nga disfata e thellë 6-0 kundër Manchester City. Por, legjenda e Chelsea, R
Zyrtare: Paul Scholes bëhet trajner i kësaj skuadreje Legjenda e Manchester United, Paul Scholes, më në fund e ka filluar karrierën e tij si trajner. Pas shumë vitesh të s
Kërkohet që statuja e Adem Jasharit të ngrihet në Prishtinë Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik, Gani Koci përmes një shkrimi në llogarinë e tij Facebook ka kritikuar institucio
Mësoni kur do të merren dokumentet me emrin e ri të Maqedonisë Dokumentet personale me emrin e ri të Republikës së Maqedonisë së Veriut, gjegjësisht pasaportat, letërnjoftimet, patent
Ish-mbojtësi i Liverpoolit: Klopp do të bëhet legjendë nëse sjell titullin në Anfield Sipas ish mbrojtësit të “The Reds”, Markus Babbel, Klopp do të bëhet një legjendë e skuadrës nëse ai arrin ta sjellë tit
Legjendat e Liverpoolit: Salah është shumë egoist Ylli egjiptian Mohamed Salah, është kritikuar nga legjenda e Liverpootli, Robbie Fowler duke u cilësuar si një egoist.
Flet legjenda italiane: Milanit dhe Interit iu kanë humbur identiteti Arrigo Saki, ish-trajneri i Milanit dhe i Italisë, është rikthyer të flasë për kampionatin italian në valët e "Radio 2".
Legjenda e Manchester United mund të bëhet drejtor sportiv i klubit Eric Cantona mund të bëhet drejtor sportiv i Manchester United. Cantona ka bërë një lëvizje të papritur që ka entuzi
Legjenda e Arsenalit kritikon drejtuesit e skuadrës Arsenal së fundmi nuk po kalon në formën më të mirë, gjë që ka rezultuar me rënien nga top katërshja e tabelës në Premie