999 rezultate për

egje

I propozoi në publik për martesë, Irani arreston çiftin se degjeneruan opinionin (VIDEO) Një çift iranian janë arrestuar pasi propozimi për fejesë është bërë në një qendër tregtare para shumë njerëzve. Kjo ësh
Shoku godet Thaçin: Mban përgjegjësi për krime Veprimtari Sali Rexhaj, i cili ka bashkëpunuar kohë më parë me presidentin Hashim Thaçin, ka folur për raportet e tij me
Vdes legjenda e "Wersling" Legjenda e WWE, King Kong Bundy është ndarë nga jeta në moshën 61 vjeçare. Lajmet për vdekjen e mundësit, emri i vërt
Lamtumirë Champions, Reali poshtërohet nga të vegjëlit e Ajax-it (VIDEO) E pabesueshme por e vërtet, çduhet të bëjë kapiteni Sergio Ramos tanimë kur mbeti me dëshirën e tij jasht kësaj ndeshje
Legjenda e Liverpoolit akuzon Klopp: Shaqiri duhet titullar sepse i jep energji ekipit Ish-mbrojtësi i Liverpoolit Steven Nicol, deklaron se Xherdan Shaqiri po trajtohet padrejtësisht Jurgen Klopp, duke e ko
Kur Kinkel e quante Millosheviçin "përgjegjës kryesor të tragjedisë në Kosovë" Liberali Klaus Kinkel, një figurë mjaft e vlerësuar në Gjermani, ishte ministri i Jashtëm gjerman, i cili kontribuoi mja
Flet legjenda Pele: Jam i bindur se Liverpooli shpallet kampion në Premier League Liverpooli nuk po kalon një moment të mirë në Premier League teksa tashmë ka humbur dhe kreun. Liverpooli i ka barazu
Ahmataj: Marr përgjegjësinë e humbjes, humbëm kontrollin Julian Ahmataj, trajner i Luftëtarit, mori përgjegjësinë për disfatën e skuadrës së tij ndaj Kukësit. "Në radhë të pa
Cungu: Duhet të marrim më shumë përgjegjësi, Rama ka kualitet Trajneri Armando Cungu nuk mendon aspak për kërkesën e numrit një të klubit, por vetëm për ndeshjet e radhës dhe pikët n
Shënon rënie çmimi i naftës në tregjet botërore Mëngjesin e sotëm çmimi i naftës ka shënuar rënie në tregjet botërore, shkruan Albeu.com Kështu, treguesit referencë
AMF i mundëson praktikat mësimore 300 studentëve Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare ka vendosur të përfshihet për herë të parë në procesin e organizimit dhe koordinimit
Legjenda angleze: Kepa duhet të lihet në stol deri në fund të sezonit Legjenda e futbollit anglez, Stan Collymore, ka kritikuar veprimin e portierit Kepa Arrizabalaga, i cili refuzoi urdhrin
Basha- Ramës: I ke shpallur luftë qytetarëve do mbash përgjegjësi Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka vijuar të sulmujë qeverinë, shkruan Albeu.com Ai ka sulmuar Ramën se i ka hedhur lëndë
Kuvendi të mbajë përgjegjësi nëse arratisen dy deputetët e VMRO-DPMNE-së Prokuroria e cila udhëheqë me Prokurorinë për Krim të Organizuar dhe Korrupsion dhe e cila e përfaqëson akuzën për rasti
Bejli: Përgjegjësia për “27 Prillin”, e rëndësishme Ambasadori amerikan Xhes Bejli në një intervistë për emisionin 360 gradë thotë se heqja e imunitetit të Veljanovskit ësh
Degjeneron sherri mes adoleshentëve, njëri plagoset rëndë Dy adoleshentë janë konfliktuar paditen e sotme në Durrës. Sipas informacioneve të para gjatë konfliktit njëri prej a
Për një shoqëri civile të fortë dhe aktive, ambasada norvegjeze organizon eventin për grantet në Shqipëri dhe Kosovë Ambasada e Norvegjisë për Republikën e Kosovës dhe Republikën e Shqipërisë dhe Partnerët Shqipëri për Ndryshim dhe Zhvil
Van Dijk: Dua të bëhem legjendë e Liverpoolit Qëndërmbrojtësi i Liverpoolit Virgil van Dijk shpreson në të ardhmen që të bëhet legjendë e klubit. Holandezi u bë mb
Gjermania: Nuk tolerojmë dhunën Ambasadat e huaja po reagojnë njëra pas tjetrës pas vendimit të opozitës që të dorëzojë mandatet e deputetëve. Pas Itlis
Thaçi ia kalon të tjerëve përgjegjësinë: Ku e mora idenë e korrigjimit të kufirit Në konferencën e Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit (RIDEA) me temën “Zëri i Popullit rreth ‘Fi