999 rezultate për

egje

Zgjedh një çelës dhe zbulo sekretet e fshehta të ndërgjegjes tënde Është gjithnjë shumë interesante të zbulosh se çfarë fsheh subkoshienca jote. Ndonjëherë, mund të jetë shumë interesante
Ekuipazhi i Forcës Detare shqiptare shpëton nga mbytja 5 shtetas në detin Egje “Oriku” dhe ekuipazhi i saj shpëtuan jetët e para në detin Egje që nga dislokimi atje rreth 3 javë më parë. Lajmi është
De Rossi zbarkon në Argjentinë, firmos me skuadrën legjendare (VIDEO) Daniele De Rossi ka mbërritur në Buenos Aires të Argjentinës, aty ku u prit me një interes të lartë nga media vendase dh
Ushtarët holandezë përgjegjës për masakrën e Srebrenicës Gjykata Supreme e Holandës ka deklaruar se ky shtet është pjesërisht përgjegjës për vdekjen e 350 burrave myslimanë, të
Ish-legjenda e Milanit ironizon Juventusin: Përse i duhet Icardi? Ish-legjenda e Milanit, Arrigo Sacchi ka deklaruar se nuk e kupton arsyen se pse Maurizio Sarri do ta donte në skuadër M
Arrihet akordi, legjenda spanjolle merr pankinën e Barcelonës (FOTO LAJM) Të gjithë e mbani mend portierin legjendar të Barcelonës, Victor Valdes. Shpirti i tij dhe sakrifica për ekipin dall
Tronditet futbolli shqiptar, ndërron jetë legjenda e Tiranës Një lajm i rëndë ka tronditur botë e futbollit. Ditën e sotme është ndarë nga jeta ikona e klubit të Tiranës, Fatmir Fra
Jo sipas legjendave, kaq kohë mbahen thonjtë me xhel Me siguri të gjitha ia keni bërë vetes dhe mikeshave tuaja pyetjen se sa gjatë duhet t’i mbani thonjtë me xhel, në mënyr
Holanda, vetëm 10% përgjegjëse për masakrën e Srebrenicës Gjykata e Lartë holandeze mbështeti vendimin e gjykatës së shkallës më të ulët se Holanda ishte pjesërisht përgjegjëse p
Nga Zidane te Ronaldinho, kështu do të dukeshin legjendat me uniformat e reja të skuadrave (FOTO LAJM) Emra të mëdhenj të futbollit si Thierry Henry, Ronaldinho, Zinedine Zidane apo Del Piero, u kanë dhënë fund karrierave t
Hazard zgjedh numrin e fanellës te Reali, "ndjek" legjendën e galaktikëve Hazard zgjedh numrin e fanellës te Reali, “ndjek legjendën e galaktikëve. Sipas asaj që shkruan “Marca”, belgu ka zgj
Merr formë shtatorja e Adem Jasharit (FOTO LAJM) Shtatorja e komandantit legjendar, Adem Jashari ka hyrë në procedurën e realizimit të shtatores në argjilë për të vijuar
E DHIMBSHME/ Klubi legjendar përjashtohet nga Seria B, rikthehet skuadra e sulmuesit shqiptar Këshilli Federal i Federatës Italiane të Futbollit ka vendosur sot përjashtimin e Palermos nga Seria B, për probleme adm
Zbulohet arsyeja pse CAS rrëzoi sot kërkesën e Skënderbeut Vendimi për të rrëzuar apelimin e Skënderbeut në lidhje me dënimin 10-vjeçar nga Kupat e Europës si dhe gjobën prej 1 mi
Si u fsheh për 16 vite në Serbi përgjegjësi për masakrën e Srebrenicës, Ratko Mladic (FOTO LAJM) Krimineli serb, i dënuar për krime të luftës, Ratko Mladiq me 26 maj të vitit 2011 ishte arrestuar nën akuzat për masakr
Spetakël nënujor, peshqit e vegjël hanë të madhin deri sa shfaqet një gjigant... (VIDEO) Një skenë e rrallë është arritur të kapet në thellësinëe detrave nga një grup eksploruesish nënujorë, ku një grup peshka
Ish-legjenda e Barcelonës këshillon klubin, kini kujdes me Neymarin Ish-kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol i ka thënë ekipit të tregohen të kujdesshëm para se ta rikthejnë në ekip yllin e
Dafina Zeqiri dhe Lumi B kthehen pas në kohë, risjellin këngën legjendare shqiptare (VIDEO) Është kthyer në trend për këngëtarët tanë të risjellin këngë të vjetra shqiptare dhe ti përshtasin me zhanerin përkatës
Legjenda e brazilit na prezanton me të dashurën super seksi 22 vite më të re (FOTO LAJM) Legjenda braziliane, Romario, u tërhoq nga futbolli në moshën 43 vjeçare. Ish-sulmuesi i Barcelonës, PSV-së dhe shumë kl
Dani Alves merr ofertë zyrtare nga klubi legjendar i Serisë A Interi i ka bërë ofertë zyrtare Dani Alvesit. Sipas portalit brazilian UOL, braziliani mund të rikthehet në Serinë A pa