999 rezultate për

egje

Gjuzi i "përvishet" Olsi Ramës për derbin: Familje kryeministrore, ke përgjegjësi për dhunën në stadium Për përleshjen masive që ndodhi në derbin Tirana-Partizani, ku disa tifozë të të dyja skuadrave shkëmbyen shkelma e grus
AMF nis Javën Globale të Investitorit me aktivitetin me përfaqësues të bizneseve dhe shoqatave të tregjeve Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare organizoi sot, më 30 shtator 2019, një takim informues me përfaqësues të bizneseve n
Zgjidhet misteri i "MH 370": Ky është përgjegjësi për zhdukjen Eksperti i MH370, David Learmount pretendon se di se kush fshihet pas zhdukjes së avionit Boeing 777. Fluturimi 370 i
Si do të dukej bota pa celularë? Fotografi realizon shkrepjet e "frikshme" (FOTO LAJM) Një seri fotosh të quajtur “Removed” nga fotografi amerikan Eric Pickersgill tregon njerëzit që shikojnë aty ku zakonish
Princi Bin Salman pranon fajin: Eleminimi i gazetarit Khashoggi, përgjegjësi e imja Princi i Arabisë Saudite, Muhammed Bin Salman ka marrë përsipër përgjegjësinë në vrasjen e gazetarit saudit, Jamal Khash
Djali i legjendës së Barcelonës dhuron spektakël (VIDEO) Paolo Andrea Iniesta, djali i futbollistit spanjoll Andres Iniesta, duket se e ka trashëguar talentin e babait dhe se do
Studimi: Meshkujt që ecin me hapa të vegjël kanë këtë problem Burrat që bëjnë hapa të vegjël kanë 40 përqind më shumë të ngjarë të kenë disfunksion erektil, pasi kanë muskuj më të do
"Interi mund të fitonte edhe 6-0, Milani ishte skandal": Flet legjenda e sulmit italian Ish-sulmuesi i Italisë, Christian Vieri, ka folur në lidhje me derbin e fituar nga Interi me rezultatin 2-0. Legjend
Wanda sërish përgjegjëse? Icardi flet për marrëdhënien me Leo Messin Blerja më re e Paris Saint-Germain, Mauro Icardi ka hedhur poshtë pretendimet se martesa e tij me Wanda Nara ka shkaktua
Këta janë politikanët që nuk marrin paga, dhe kanë hequr dorë nga privilegjet e pushtetit Sekretari gjeneral i LSDM-së, Ljupco Nikollovski është mbështetës i shkurtimit të privilegjeve të cilat i kanë funskione
Flet ish-legjenda e Milanit: Më mirë të fitosh titullin, se sa një derbi Drejtori i Milanit dhe ish legjenda e klubit Paolo Maldini ka dhënë një intervistë në programin e ndeshjes përpara derbi
AMF zhvillon një takim pune pranë Autoritetit të Tregjeve Financiare të Francës Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare, me synim përfitimin nga praktikat më të mira mbikëqyrëse e rregullatore, si dhe int
Pasardhësit komik, kur rracat e ndryshme të qenëve bien në dashuri (FOTO LAJM) Gjithmon këlyshët e vegjël janë shumë të ëmbël dhe bëjnë çdo njëri fare lehtë për vete. Ama kur rraca te ndryshme të
Tahiri sulmon Xhafajn: Ka ministra që nuk mbajtën përgjegjësi për vëllezërit trafikantë Gjatë fjalës së tij të fundit para gjykatës së krimeve të rënda këtë të enjte, Saimir Tahiri nuk është kursyer në akuza
Ndahet nga jeta legjenda holandeze e futbollit (FOTO LAJM) Ish mbrojtësi i Holandës dhe i Rangers, Fernando Ricksen është ndarë nga jeta në moshën 43-vjeçare. Futbollisti humbi
Haradinaj: Vjedhja e bustit të luftëtarit të UÇK-së akt i shëmtuar, personat përgjegjës të dalin para drejtësisë Një ditë më parë policia e Kosovës ka njoftuar se është vjedhur busti i dëshmorit Smajl Hajdari në Pejë. E për këtë a
Arti në zi! Ndërron jetë legjenda e muzikës botërore (FOTO LAJM) Ylli i viteve ’80, këngëtari i njohur Eddie Money është ndarë nga jeta në moshën 70-vjeçare. Legjenda e muzikës ka nd
Ndeshje miqësore mes yjesh dhe legjendash të futbollit anglez (FOTO LAJM) Gary Neville, Ryan Giggs dhe Ashley Cole janë disa prej emrat e legjendave që morën pjesë në ndeshjen miqësore në nderim
Legjenda e Manchester United kritikon Anglinë: Kosova i tregoi se ka mangësi të mëdha Ish-mesfushori i Manchester United, Roy Keane e ka kritikuar Anglinë për ndeshjen e e zhvilluar mbrëmë ndaj Kosovës.
SHOKUESE/ Pse Serbia po i fshin adresat e qytetarëve vetëm në Medvegjë e BujanoVc? Serbia po vazhdon t’i shkelë të drejtat e shqiptarëve në tri Komunat sidomos në Komunën e Medvegjes. Mijërave prej ty