E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

egje

Derbin e legjendave Liverpool-Milan e fitojnë vendasit, Pirlo shënon perlë (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja e legjendave mes Liverpulit dhe Milanit, e cila është luajtur në "Anfield Road", për motiv bamirës
Spasovski: Herët e vonë Gruevski do të ekstradohet Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, në emisionin e mbrëmshëm në TV24, në mënyrë optimiste tha se kurdoherë
Legjenda e Liverpool komenton garën për titull në Premier League Liverpool ka marrë sot një mesazh mbështetës e inkurajues në garën e tyre për titullin kampion në Premier League. Ishte
Çmenduria: Futbollisti argjentinas bën tatuazh legjendën Maradona (FOTO LAJM) Stërvitja nga Diego Maradona duket se ka entuziasmuar portierin e Dorados, Gasper Servio. Pas leksioneve në stërvitje
Këtë muaj ndërrohet ora Në javën e fundit të muajit mars, do të bëhet zhvendosja e akrepave të orës për një orë para, gjegjësisht nga ora 2 në 3
Për legjendën e Liverpool, Messi është më i miri i të gjitha kohërave dhe jo Ronaldo Ish-qendërmbrojtësi legjendar i Liverpoolit, Jamie Carragher, beson se Lionel Messi i Barcelonës është futbollisti më i
Raportuesi për Shqipërinë në Bundestag: Qeveria do mbajë përgjegjësi Ndërsa qeveria gjermane kritikon qartë opozitën e Shqipërisë për bojkotin e parlamentit, raportuesi për Shqipërinë në Ko
Xavi josh Ribery-n të luajë në Katar Franck Ribery me shumë mundësi në fund të sezonit do ti thotë lamtumirë Baryern Munich pas 12 vitesh. Kështu raporton
AMF do të organizojë Konferencën e dytë Kombëtare “Edukimi Financiar” Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare do të organizojë në datën 23 maj 2019 Konferencën e dytë Kombëtare “Edukimi Financia
Ish-legjenda e Manchester United lavdëron Ronaldon: Ai është zoti i gjallë i futbollit Rio Ferdinand e ka quajtur Cristiano Ronaldon një "zot të gjallë të futbollit", pasi ylli i Juventusit shënoi “hat-trick
Feynoord bëhet i frikshëm, pas Stam afrohet dhe ish-legjenda e klubit Feyenoordi i sezonit të ardhshëm do të bëhet i frikshëm duke i hapur luftë PSV-së dhe Ajaxi-t. Pas zyrtarizimit të Ja
Ambasada amerikane kërkon dënimin e përgjegjësve për rrëmbimin e mësuesve turq Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka reaguar për mos marrjen e masave adekuate ligjore ndaj institucioneve përg
I propozoi në publik për martesë, Irani arreston çiftin se degjeneruan opinionin (VIDEO) Një çift iranian janë arrestuar pasi propozimi për fejesë është bërë në një qendër tregtare para shumë njerëzve. Kjo ësh
Shoku godet Thaçin: Mban përgjegjësi për krime Veprimtari Sali Rexhaj, i cili ka bashkëpunuar kohë më parë me presidentin Hashim Thaçin, ka folur për raportet e tij me
Vdes legjenda e "Wersling" Legjenda e WWE, King Kong Bundy është ndarë nga jeta në moshën 61 vjeçare. Lajmet për vdekjen e mundësit, emri i vërt
Lamtumirë Champions, Reali poshtërohet nga të vegjëlit e Ajax-it (VIDEO) E pabesueshme por e vërtet, çduhet të bëjë kapiteni Sergio Ramos tanimë kur mbeti me dëshirën e tij jasht kësaj ndeshje
Legjenda e Liverpoolit akuzon Klopp: Shaqiri duhet titullar sepse i jep energji ekipit Ish-mbrojtësi i Liverpoolit Steven Nicol, deklaron se Xherdan Shaqiri po trajtohet padrejtësisht Jurgen Klopp, duke e ko
Kur Kinkel e quante Millosheviçin "përgjegjës kryesor të tragjedisë në Kosovë" Liberali Klaus Kinkel, një figurë mjaft e vlerësuar në Gjermani, ishte ministri i Jashtëm gjerman, i cili kontribuoi mja
Flet legjenda Pele: Jam i bindur se Liverpooli shpallet kampion në Premier League Liverpooli nuk po kalon një moment të mirë në Premier League teksa tashmë ka humbur dhe kreun. Liverpooli i ka barazu
Ahmataj: Marr përgjegjësinë e humbjes, humbëm kontrollin Julian Ahmataj, trajner i Luftëtarit, mori përgjegjësinë për disfatën e skuadrës së tij ndaj Kukësit. "Në radhë të pa