999 rezultate për

efektivi

Aksioni në Lazarat, si u vra efektivi Ibrahim Basha Ditën e djeshme u zhvillua në Gjykatën e Krimeve të Rënda seanca e radhës për anëtarët e grupit të zjarrit në çështjen “
Vrau efektivin, burg për jetë për David Qosen Është kërkuar burg për jetë për David Qosen i cili akuzohet se në 2 shtator 2016 vrau efektivin e FNSH-së Ardian Kodra n
Tapë në timon, efektivi i FNSH-së aksidenton rëndë një person Një efektiv i FNSH-së është arrestuar pasi ka aksidentuar një shtetas që lëvizte me motor. Nga raportimet e para mës
Ndërtoi lokalin pa leje, arrestohet efektivi i policisë Policia e Shtetit ka finalizuar dje në mesnatë operacionin “Ndërtimi 3”. Pas arrestimit të një oficeri policie për Kr
Zbardhen shkaqet e aksidentit në Lezhë ku humbi jetën efektivi i policisë Janë zbardhur shkaqet e aksidentit të ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër, ku ka ndërruar jetë një punonjës policie i identif
Efektivi i Policisë së Shtetit humb jetën në spital, aksident sapo filloi pushimet Pasi kaloi disa ditë i shtruar në spitalin e Traumës, një nga punonjësit e Policisë së Shtetit ka humbur jetën si pasojë
I sulmohet makina për herë të dytë, zbardhet dëshmia e efektivit të Krimeve të Rënda Kërcënohet sërish oficeri i Krimeve të Rënda të Krujës, Trim Murataj. Para tre javësh, mjetit të tij i vunë eksploziv, n
Çoi kolegen për seks në hotel, ja çfarë i ndodhi sot efektivit të policisë Është dënuar me dy vite burgim dhe përjashtim nga radhët e ushtrisë Gersian Dumi, efektivi i policisë ushtarake, i cili
Me 300 euro fuste mjete të vjedhura në Shqipëri, efektivi i policisë pezullohet nga puna Emisioni “Stop” mbrëmë zbuloi një aferë korruptive ku ishte përfshirë punonjësi i Policisë se Shtetit Vladimir Muja. P
Vranë efektivin e RENEA-s, prokuroria kërkon dënim rekord për "Grupin e Zjarrit" të Lazaratit (FOTO LAJM) Prokuroria e Krimeve të Rënda ka paraqitur pretencën për të arrestuarit e të ashtuquajturit "Grupi i Zjarrit" në Lazarat
Shpërthen në të qara efektivi i FNSH në gjykatë: S’kam bukë në shtëpi, jam gati të vras veten Gjykata e Shkodrës ditën e sotme ka vendosur masën e “arrestit me burg” për efektivin e FNSH-së, Ardian Loci. Loci u
Bashkëpunonte me kultivuesit e kanabisit, bie në pranga efektivi i FNSH-së Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka ndaluar sot një punonjës të FNSH-së Shkodër për shkak të dyshim
Lezhë/ Vrau efektivin e policisë, ekspertiza: Autori i aftë mendërisht David Qosja, autor i vrasjes së efektivit të policisë 4 muaj më parë në Lezhë është i aftë mendërisht dhe tashmë do të p
Merr fund superaksioni në Lezhë, Tahiri viziton efektivin e plagosur Një grabitje me armë zjarri ka përfunduar me një bilanc negativ, me dy persona të plagosur, një efektiv policie dhe auto
Aksidentohen 3 makina në Ndroq, plagoset efektivi i Policisë Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Ndroq në orët e darkës. Mësohet se janë përfshirë në të tre automjeti. Sipas “
Aksidentoi këmbësoren, në pranga efektivi i FNSH-së Një efektiv i FNSH është vënë në pranga, pasi ka aksidentuar një 58 vjeçare. Blutë e Tiranës bëjnë me dije se kanë arres
Aksidentohet rëndë efektivi i Policisë, u përplas nga një makinë Gjatë mbrëmjes së sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Pezë të Madhe, ku një efektiv policie ka mbetur i plagosur rë
LAJM I FUNDIT/ Furgoni i policisë përplaset me një automjet, në gjëndje të rëndë efektivi Një aksident është shënuar pak minuta më parë në kryqëzimin e Patokut, në rrugën mes Fushë-Krujës e Milotit. Në aksi
Përplasja e policëve në Kamëz, ja dëshmia e efektivit të plagosur Ka qenë tronditëse dëshmia e policit të plagosur mbrëmë në Kamzë, ndërkohë që kolegu i tij mbeti i vdekur, pasi furgoni
Tragjedia në Kamëz/ Ja si ndodhi aksidenti fatal që i mori jetën efektivit të policisë Detaje të tjera janë zbardhur në lidhje me aksidentin e rëndë që i mori jetën një efektivi të policisë në Kamëz. Fill