999 rezultate për

efektivi

Dy javë i intubuar, COVID-19 vret policin e njohur në Shkodër Një lajm i trishtë vjen nga Shkodra ku COVID-19 i ka marrë jetën një efektivi të policisë. Burimet bëjnë me dije se
Fshehu sulmin ndaj biznesit, arrestohet efektivi i policisë në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 46-vjeçar, punonjës i policisë private. Sherbimet e Policisë në Komis
Ishte pjesë e OFL, efektivi i policisë përfundon pas hekurave Një punonjës policie, i cili më herët ka qenë pjesë e Operacionit Forca e Ligjit është arrestuar nga kolegët e tij të SH
DETAJET/ Polici rrugor infektoi me COVID-19 efektivin e policisë COVID-19 ka prekur infektivin e drejtorisë vendore të Policisë në Elbasan. Efektivi është pjesë e shërbimit rrugor dh
Kapet "mat" efektivi i cili fuste lëndë narkotike te të burgosurit Një gjest i çuditshëm i bërë nga një oficer burgu, ngre dyshime se ai mund ti ketë futur një prej të burgosurve një sasi
Plagoset me thikë në zemër efektivi i policisë Një ngjare e rëndë ka ndodhur pak më parë në Gjirokastër, ku ka mbetur i plagosur një efektiv policie. Mësohet se ef
Preket nga koronavirusi efektivi i RENEA-s Ditën e sotme ministria e Shëndetësisë konfirmoi 52 raste të reja me koronavirus, teksa një prej tyre mësohet të jetë nj
Efektivi i policisë përplaset me tabelën e rrugës, përfundon në spital Një aksident ka ndodhur vetëm pak më parë në Kavajë. Përfshihet në aksident një efektiv policie në Kavajë. Makina me
Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin manjak që u kërkonte grave seks në kufi Policia e Shtetit ka reaguar ashpër pas skandalit në Kakavijë ku një polic i kufirit kërkonte favore seksuale për të kal
Policia në zi, ndahet para kohe nga jeta efektivi i ri në moshë Ndahet nga jeta para kohe efektivi i Policisë Bashkiake të Tiranës, Besfort Dajçi. Mësohet se efektivi vuante nga një
Ndahet nga jeta në moshë të re efektivi i policisë së Tiranës Një lajm i hidhur vjen nga Policia Bashkiake e Tiranës ku një efektiv i kësaj strukture është ndarë nga jeta. Efektiv
Efektivi i policisë gjeste të turpshme me vajzën në rrugë: Videoja bëhet virale (VIDEO) Një video-skandal është bërë viral brenda pak orësh në rrjetet sociale, por cudia është se këtë herë janë përfshirë forc
Dhunuan 23 vjeçarin në Fier, jepet vendimi për ish-efektivin e policisë dhe mikun e tij Gjykata e Fierit ka vendosur masën' Detyrim paraqiteje' për ish efektivin e policisë Anxhelo Bardhi dhe masën 'Arrest sh
Shkodra një vatër e ''nxehtë'', infektohet një infermier dhe efektivi i FNSH-së Ditën e sotme, janë konfirmuar 14 raste të reja me koronavirus që çon kështu në 562 numrin e të prekurve në vend. Min
Policët e Lleshit po vrasin njerëz në rrugë: Me shpejtësi skëterrë, efektivi i rrugores përplasi gruan dhe përfundoi në dyqan Një aksident masiv ndodhi gjatë mesditës në zonën e ish-Bllokut në Tiranë ku u përfshinë tre makina dhe një motor. Ng
Kurti bisedon me Macron: Efektiviteti i dialogut Kosovë-Serbi varet nga pjesëmarrja e Evropës Kryeministri në detyrë, Albin Kurti mbrëmë ka pasur një bisedë telefonike me presidentin francez, Emmanuel Macron, ndërs
Arrestimi i Henri Çilit, detajet e para Pas aksionit në Lazarat analisti Henri Çili dhe 12 persona të tjerë u vunë në pranga nga policia në orët e para të mëngj
Dhunohet efektivi i policisë në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 41 vjeccar pasi goditi punonjësin e Policisë. Shërbimet e Komisariatit Nr. 1 bënë
Tritoli në Shkodër, sulm ndaj efektivit të policisë (FOTO LAJM) Gjatë natës së djeshme, dy shpërthime tritoli kanë tronditur Shkodrën. Sipas raportimit të policisë mësohet se shpër
Do eliminonin dhe policin tjetër, detaje të reja për familjen nga Kopliku që ekzekutoi efektivin malazez Mediat malazeze kanë zbuluar detaje të reja nga vrasja e efektivit. Sipas medias Vijesti, e cila sot ka publikuar një