999 rezultate për

efektivi

E shtunë e zezë për Shkodrën, pas efektivit gjendet i vdekur një 46 vjeçar Shkodra sot është zgjuar në zi. Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme pasi një 46-vjeçar, banues
Plumb në zemër, detajet nga ekzekutimi i efektivit Prela Xhulio Prela, efektivi 26-vjeç, pjesë e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Shkodër u ekzekutua gjatë natës brenda makin
Vetëm 26 vjeç, kush është efektivi Prela që iu bë atentat në Lezhë Xhulio Prela, efektivi 26-vjeç, pjesë e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Shkodër u ekzekutua gjatë natës brenda makin
Ekzekutohet efektivi i FNSH në Lezhë Një efektiv i FNSH u ekzekutua mëngjesin e sotëm në makinën e tij në Lezhë. 26 vjeçari Xhulio Prela banonte në Rrile
Prej 5 ditësh në intubim, COVID-19 i merr jetën efektivit të Policisë COVID-19 i merr jetën efektivit të Policisë Rrugore, Munir Xhepa. Xhepa ishte polic i Qarkullimit Rrugor në Drejtorin
E vranë me breshëri plumbash, zbulohet lidhja e fortë e autorëve me vrasësin e efektivit të RENEA-s Detaje të reja janë zbuluar rreth vrasjes që tronditi Shkodrën ditën e djeshme, ku mbeti i vdekur 46-vjeçari Ridvan Hyse
Efektivi i infektuar me COVID-19 qëndroi një muaj në spital, gruaja denoncon humbjen e sendeve Bashkëshortja e Florian Pemës, Valbona, denoncon në komisariatin numër 4 humbjen e sendeve me vlerë të të shoqit. Ajo
Vaksina me 90% efektivitet, Astra Zeneca zbulon koston super të lirë Kompania Astra Zeneca që po bashkëpunon me universitetin e Oksfordit për të sjellë sa më shpejt vaksinën e koronavirusit
COVID-19/ Humbje e madhe për policinë, kush është efektivi që u gjet i vdekur në banesë Një tjetër humbje është shënuar si pasojë e COVID-19 në rradhët e policisë shqiptare. Agjent i anti-drogës në Polici
Voltana Ademi prek me fjalët për efektivin që ndërroi jetë: Nuk e fitove luftën me COVID-19 "Fitove çdo betejë në radhet Policisë Bashkiake, por nuk ia dole me gjithë përpjekjet në luftën me Covid19..." Kryeta
Vaksinat me efektivitet, OBSH: Jemi jashtëzakonisht të shqetësuar! Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) mirëpriti vaksinë e Moderna, që njoftoi sot se vaksina e saj eksperimentale tr
Kundërshtoi gjobën dhe përplasi efektivin e policisë, e pëson 59 vjeçari Policia e Kavajës ka kapur shtetasin e shpallur në kërkim Çim Proshka, 44 vjeç, banues në Kavajë, pasi Gjykata e Shkallë
Gjeli i garave vret me thikë efektivin e policisë Një efektiv policie në Jemen u vra nga një thikë metalike e cila i vendoset gjelave gjatë garave të paligjshme me kafshë
Kundërshtoi dhe dhunoi efektivin e policisë, arrestohet 38 vjeçari dhe 9 të tjerë Policia e Tiranës ka arrestuar 10 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë, nga s
Dy javë "luftë" me COVID-19: Ndërron jetë në Turqi efektivi i Policisë së Shkodrës Pavarësisht "luftës", COVID-19 i ka marrë jetën një efektivi të Policisë Kufitare Shkodër. Hydajet Nehani para disa d
Alimehmeti: Në fuqi mbetet ideja se maska nuk ka efektivitet në komunitet Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti mbrëmjen e sotme i ftuar në studion e emisionit "Open" lidhur me vendimin e qeveri
I vuri gjobë, shkodrani i thyen nofullën efektivit të policisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës një ditë më parë ku një shtetas ka goditur në mënyrë brutale një pu
Epidemiologu: Efektiviteti i vaksinës anti-COVID nuk do jetë më shumë se 50% Epidemiologu Ilir Alimehmeti thotë se fakti që vaksina anti-COVID duhet të prodhohet për një kohë shumë më të shkurtër n
Lajm i trishtë, humb betejën me koronavirusin efektivi i policisë! Gjatë ditës së sotme edhe një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur betejën me Covid-19. Lajmin e trishtë e ka bër
E mposhti COVID-19, ky është polici që ndërroi jetë në Shkodër Një lajm i trishtë vjen nga Shkodra ku COVID-19 i ka marrë jetën një efektivi të policisë. Burimet bëjnë me dije se