999 rezultate për

efektivi

Efektivi u vra nga djali 7-vjeçar, shoku: Ishte aq krenar sa s’përkulej kurrë Shoku i efektivit të FNSH-së që u vra askidentalisht nga djali i tij i mitur, Roland Bicerrit, Freard Rista ka bërë një
Nikoll Sherniku u vetëdorëzua, kush është personi i tretë i kërkuar për vrasjen e efektivit Prela Nikoll Sherrniku, një prej autorëve të dyshuar të vrasjes së efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela është vetëdorëzuar në po
DETAJET/ Një person i tretë i përfshirë në vrasjen e efektivit të FNSH Zbardhen detaje të reja nga vrasja e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela. Tashmë mësohet se kjo ngjarje ka dhe një autor
Vrasja e efektivit të policisë, miku i të ndjerit: U vra nga gjëja e tij më e shtrenjtë Një ngjarje e rëndë ndodhi një ditë më parë në Tiranë, ku një djalë 7-vjeçar qëlloi për vdekje babanë e tij teksa luante
Vrasja e efektivit Prela: Autori, kushëri i Ervis Martinajt u largua jashtë Detaje të reja zbardhen lidhur me vrasjen e efektivit të policisë Xhulio Prela, mëngjesin e 5 Dhjetorit. Ashtu sikun
Po luante bilardo, kush është efektivi i FNSH që u vra aksidentalisht nga i biri 7 vjeç Një ngjarje e rëndë pak më parë në kryeqytet ku një efektiv i FNSH humbi jetën, pasi u qëllua aksidentalisht me armën e
I biri qëllon për vdekje efektivin e FNSH-së Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në kryeqytet, ku një efektiv i forcave të FNSh-së është qëlluar për vdekje ak
Ky është i riu i arrestuar për vrasjen e efektivit të FNSH-së Personi që shihni në foto është Nikoll Sherrniku, personi i dyshuar si një nga autorët e vrasjes së efektivit të policis
Kush është autori i arrestuar për vrasjen e efektivit Xhulio Prela Nikoll Sherrniku është autori i dyshuar për vrasjen e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela në fshatin Gajush më 5 Dhjetor.
Arrestohet një nga autorët e dyshuar, zbardhet vrasja e efektivit Xhulio Prela Policia ka arrestuar një person të dyshuar për vrasjen e efektivit të policisë Xhulio Prela, ngjarje e ndodhur më 5 dhje
Kush i "tradhtoi"? Policia identifikon vrasësit e efektivit Xhuljo Prela Policia e Lezhës thuhet se ka zbardhur vrásjen e efektivit të policisë Xhuljano Prela. Nga kontrolli i kamerave të sigur
Del video, momenti kur efektivi qëllon mbi Klodian Rashën duke i marrë jetën (VIDEO) Emisioni Uniko transmeton për herë të parë pamjet ekskluzive të vrasjes nga policia të 25-vjeçarit Klodian Rasha në orët
Ylli Manjani për efektivin që vrau 25-vjeçarin: Unë them t'a lirojnë menjëherë! "Çdo vrasës ka të drejtë të kërkojë të dënohet për tejkalim vetmbrojtje, si ai që merr hak ashtu edhe ai që vret ftohtë.
Akuza e rëndë e Kujtim Gjuzit: Efektivi që vrau Rashën ishte i droguar Deputeti Kujtim Gjuzi ka bwrw njw akuzw tw rwndw, ku deklaron se ka informacione të sigurta se efektivi i policisë që vr
Rama poston foton e efektivit nga Trauma: U ktheftë Zoti mendjen! (FOTO LAJM) Përmes një statusi në facebook, kryeminstri Rama ka postuar foto nga spitali i Traumës të efektivit që u lëmdua në sy gj
Rama viziton efektivin e plagosur në protestë, i siguron trajtim të specializuar në Turqi (VIDEO) Edi Rama ka vizituar pak më herët efektivin e policisë, i cili pësoi një dëmtim të syrit në protestën e dy ditëve më par
Kreshnik Spahiu: Efektivi që vrau Klodianin kishte pirë kokainë, e rrahu dhe e qëlloi Kreshnik Spahiu ka bërë një denoncim tepër të fortë për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i policisë, Nevaldo Hajdar
Kush t'i dalë para, momenti kur efektivët e FNSH rrahin policin (VIDEO) Policët mbrëmjen e djeshme dhunuan edhe njëri-tjetrin. Në një video të publikuar shihen efektivët e Forcave të Ndërhy
Efektivi i Shqiponjave qan në seancë: Doja që familjarët e Klodianit të ishin këtu Ka përfunduar seanca për dhënien e masës së sigurisë ndaj punonjësit të Policisë Nevaldo Hajdaraj, i cili vrau 25-vjeçar
"Bëni ç'të doni, kam vrarë një njeri", merret vendimi për efektivin që vrau Klodianin Vrau Klodian Rashën, merret vendimi “arrest me burg” për efektivin e policisë. Efektivi ka qenë në gjendje të renduar