999 rezultate për

eduart

“Kaubojsi” nuk ndalet, qëndron 6 orë për një foto në foltoren e Kuvendit Dita e djeshme ishte plot emocione dhe një sfidë më vete për deputetin më të ri Eduart Ndocaj. Kapelja e tij e më tej ma
Ndocaj deputet, plas gallata në Facebook (FOTO LAJM) Që kur u mësua se mandatin e Arben Frrokut do e merrte Eduart Ndocaj fotomontazhet dhe shakatë në rrjetet sociale nuk ka
Betohet në Kuvend deputeti "kauboj", ja me çfarë makine lëviz Pak minuta më parë është zhvilluar në Kuvend ceremonia e betimit për të bërë formal dhe mandatimin e deputetit Eduart Nd
Deputeti Ndocaj një "kauboj” i vërtetë në Rinas Deputeti Eduart Ndocaj, ka zbritur në aeroportin e Rinasit, ndërsa kanë qenë të shumtë ata që e kanë pritur. Pranë fami
Pritje heroike për “kaubojsin” Ndocaj i shpallur deputet Eduart Ndocaj tashmë do të jetë deputeti më i ri i Kuvendit. Pak minuta më parë, KQZ ka miratuar emrin e tij si deputet
Eduart Ndocaj do zëvendësojë Arben Ndokën në Kuvend Tashmë është zyrtare teksa KQZ ka vendosur që t'i dërgojë Parlamentit emrin e Eduart Ndocajt, si zëvendësues i Arben Ndo
Lajm i fundit/ Arben Ndoka dorëzon mandatin, e zëvendëson Eduart Ndocaj Deputeti i PS, Arben Ndoka, ka dorëzuar sot vullnetarisht mandatin e deputetit. Me anë të një letre të detajuar, ai ka s
Policia merr në mbrojtje kandidatin e PD për Pogradecin, Eduart Kapri Policia ka shtuar masat e sigurisë për kandidatin demokrat për bashkinë e Pogradecit Eduart Kapri dhe familjen e tij pas
KOMENT/ Pse e majta ka filluar ofensivën ndaj Grida Dumës? Koment nga Albeu.com - A po e sulmon e majta Grida Dumën vetëm se i quajti aleancë të qelbësirave në "Opinion"? PD ka pu
Eduart Ndocaj publikon faturën 600 milionëshe që shpenzoi për PS-në (FOTO) Ish kandidati për deputet i PS-së në qarkun e Lezhës, Eduart Ndocaj, ka shprehur zhgënjimin e tij ndaj kësaj partie, duk
Ilva Tare dhe Eduart Selami së shpejti prindër (FOTO LAJM) Tashmë është bërë publike fakti se Ilva Tare dhe Eduart Selami do të behen prindër. Lajmi është konfirmuar në numrin e s
Identifikohet autori i vrasjes në Shkodër Identifikohet autori i vrasjes me snajper të Kol Drinit mëngjesin e 23 prillit në fshatin Vukatanë të Komunës Gur i Zi.
Dëshmia e ish-oficerit të Sigurimit për zhdukjen e Belegut Thanas Gjinopulli ka qënë i dyshuari kryesor i prokurorisë dhe policisë së Shtetit, në rastin e zhdukjes së biznesmenit
Përplasje me armë, proçedim penal për 4 persona Policia e Tiranës ka nisur procedim penal mbi 4 - shtetas për veprat penale të “Vrasjes me dashje të ngelur në tentativë
Depp rikthehet si Eduart Duargërshëra Johnny Depp do të interpretojë edhe një herë tjetër Eduart Duargërshërën, personazhin e famshëm të Tim Burton të filmit
Vriten dy persona, arrestohet 31 vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka tronditur lagjen "Partizani” në Bajram Curri, teksa një 31 vjeçare ka vrarë dy persona. Sipas pol
Përplaset nga makina, vdes kalimtari Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ndodhi në orët e para të ditës së sotme në aksin kombëtar Fushë Krujë - Vo
Shalsi: Real oil smugglers are still free The deputy of Socialist party, Eduart Shalsi in a statement for the media reacted today about the arrests of 11 persons
PD: Tapping, pure manipulation of Edi Rama Deputy of the Democratic Party, Eduart Halimi said today that the video-surveillance of Meta-Prifti, was a fraud that wa
PD: Përgjimi, manipulim i pastër i Edi Ramës Deputeti i Partisë Demokratike Eduart Halimi tha sot se video-përgjimi Meta-Prifti, ishte një mashtrim i kurdisur me mje