999 rezultate për

eduart

Kush do ta zëvëndësojë Eduart Halimin në Kuvendin e Shqipërisë? Doreheqja e Eduart Halimit nga mandati i deputetit brenda Partisë Demokratike, shkaktoi shumë zhurmë dhe pakënaqësi bren
Eduart Ndocaj dhe Kejvinës ''u del” sekreti në mes të emisionit, ja lidhja e tyre Në një nga puntatat e ''Xing me Ermalin'', Kejvina Kthella na zbuloi një sekret.Gjatë një loje ajo tregoi se Eduart Ndoc
A e ngacmojnë femrat Kaubojsin? Përgjigja e tij do ju shkrijë së qeshuri Eduart Ndocaj padyshim që është një ndër politikanët më interesantë që ka pasur ndonjëherë Shqipëria. Kjo për shkak
Tragjedi në Bulqizë, 27-vjeçari shtypet për vdekje nga gurët në minierë Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Bulqizë. Një djalë i ri vetëm 27-vjeç ka humbur jetën në zonën D minierën e B
A e dini se velina e Ermal Mamaqit është kushërira e politikanit të njohur Kejvina Kthella është balerinë me e re e emisionit "Xing me Ermalin" në Tv Klan. Por jo vetëm kaq ajo gjatë emisio
Flet avokati i Eduart Ndocajt: Ja kush e kallëzoi për mashtrim “kaubojsin” Pas publikimit të njoftimit të policisë për “mashtrim” për ish-deputetin Eduart Ndocaj, ka reaguar avokati i tij. Pa
E FUNDIT/ Policia ndalon Eduart Ndocajn, për çfarë akuzohet "kaubojsi" Policia e Durrësit ka ndaluar ish-deputetin e Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj. I njohur si ‘kaubojsi’ ish-deputeti ës
E dekonspiroi e dashura angleze, si u kap grupi burrelsave që çonin shqiptarë në Angli (FOTO LAJM) Numri i shqiptarëve që kalojnë ilegalisht në Britaninë e Madhe po rritet nga dita në ditë ndërkohë që autoritetet vendas
Fusnin emigrantë të paligjshëm në Angli, burg për shqiptarin Një shqiptar dhe gruaja e tij janë dënuar me 6 vite burg nga Gjykata e Lutoni në Angli, pasi akuzohen se kanë future emi
Grabitën kasafortën me ar, kush është pastruesja “skiftere” në arrati Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy shtetas Eduart Ngota, 32 vjeç dhe Zenel Dama 27 vjeç në kuadër të operacionit të
Garë për kryetarin, Eduart Selami bën një deklaratë të pabesueshme për Bashën Kandidati për kryetar të PD-së Eduart Selami vijon të ruajë gjuhën e moderuar dhe me tone të ulëta në garën brenda kampi
Deputeti i LSI-së sulmon Eduart Shalsin: Kutërbon si plehrat Akoma pa u formuar parlamenti i ri, LSI është hedhur në lëvizje. Vetëm një ditë pasi Eduard Shalsi, deputeti i PS-së
Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën Ashtu si e bija, nusja që helmoi vjehrren, edhe babai i 19-vjeçares Elda Tanushi akuzon vjehrrin e saj për përdhunim, du
Bëri vepër për Enver Hoxhën, hapen "dosjet" e Eduart Selamit (FOTO LAJM) Eduart Selami ka shpallur kandidaturën për kryetar të PD-së duke sjellë jo pak reagime në të djathtë. Një prej tyre ë
Eduart Selami i hap “luftë” Bashës, shpall kandidaturën për kreun e PD-së Ish- deputeti i PD-së, Eduard Selami i njohur si dnjë ndër kritikët më të mëdhej të kreut të PD Lulzim Basha sapo i ka h
“Godet” Eduart Ndocaj: Dëshira ime është të burgoset Meta…(VIDEO) Ish-aleati i Bashës, Eduart Ndocaj i ka sjellë një tortë nënkryetarit të partisë që ai drejton me rastin e ditëlindjes.
“Kaubojsin” e ze gjumi në avion, shikon çfarë i bëjnë shqiptarët (VIDEO) Disa pasagjerë shqiptarë që po udhëtonin ditën e djeshme me avion nga Amsterdami në Milano mes të huajve të shumtë kanë
“Ujku i Cërrikut” proteston krah Bashës (FOTO LAJM) "Ujku i Cërrikut” nuk ka munguar as në protestën e sotme të PD-së e cila po zhvillohet para Kryeministrisë. Në foton
Ish-deputeti i PS braktis Ramën, i bashkohet çadrës (FOTO LAJM) Partia Bashkimi Demokristian Shqiptar, me kryetar deputetin e zgjedhur në radhët e PS-së për qarkun e Lezhës, Eduart Ndo
“Kaubojsi” i Lezhës braktis PS-në, i bashkohet çadrës Deputeti Eduart Ndocaj ka njoftuar se nuk do te marre me pjese ne Kuvend, duke iu bashkuar kauzës së opozitës për zgjedh