999 rezultate për

edmond

Edmond Haxhinasto Edmond Haxhinasto ka lindur në Tiranë, më 16 nëntor 1966. Ka mbaruar studimet në Universitetin e Tiranës, Fakulteti His
Ministri i jashtëm izraelit viziton Tiranën Ministri i Jashtëm i Izraelit, Avigdor Lieberman do të mbërrijë sot për një vizitë zyrtare në Shqipëri. Gjatë kësaj vizi
Ministri Panariti pret ambasadoren franceze, Ministri i Punëve të Jashtme, Edmond Panariti priti sot në një takim ambasadoren franceze në Tiranë, znj. Christine Moro
Ndryshimet në qeveri, Haxhinasto ja lë vendin Panaritit Ministri i Jashtëm Edmond Haxhinasto ka dorëzuar postin e tij pasaardhësit Edmond Panariti duke kaluar në Ministrinë e E
Presidencë, bëhet betimi i ministrave të rinj Zhvillohet në Presidencë ceremonia e betimit e katër anëtarëve të rinj të Këshillit të Ministrave. Ish-ministri i Jashtë
Koseni shpallet i pafajshëm nga Gjykata e Apelit Gjykata e Apelit në Tiranë ka shpallur të pafajshëshëm ish-drejtorin e Policisë së Qarkut të Elbasanit, Edmond Koseni du
Braçe: Ministrat e rinj, profesionalisht të papërshtatshëm Deputeti socialist Erjon Braçe është treguar i ashpër në qëndrim lidhur me ndryshimet që LSI ka ndërmarrë në kabinetin q
Parada gay, Spahiu: Do ti kapin në hu Kryetari i partisë Lëvizja e Legalitetit njëkohësisht edhe zv/ministër i mbrojtjes Ekrem Spahiu është rreshtuar kundër p
Baba Edmond Brahimaj uron besimtarët për Sulltan Novruzin Haxhi Baba Edmond Brahimaj ka uruar sot të gjithë besimtarët bektashinj shqiptarë me rastin e Festës së Sulltan Novruzit
Durrës, kapen 900 gr kokainë Një sasi prej 900 gr kokainë është sekuestruar gjatë ditës së sotme nga policia e Durrësit ndërkohë që është prangosur p
Kanos me armë bashkëshorten, arrestohet 38 vjeçari Një 38-vjeçar i cili kanosi me armë bashkëshorten e tij është arrestuar nga policia e Gramshit. Në pranga ka përfunduar
Fitore e "lodhshme" për Bayern Mynih Fitore e mundimshme për Bayern Mynih ndaj Augsburg në “SGL Arena”, por rezultati mund të ishte ndryshe nëse sulmuesi shq
Ashton: Engage in meeting conditions for EU "Finish as soon as possible the electoral process and engage with all forces in the fulfillment of the conditions for th
Ministri i Jashtëm i Izraelit vjen në Shqipëri Avigdor Lieberman, ministri i jashtqëm i Izraelit do të mbërrijë sot për një vizitë dy ditore në Shqipëri, ku do të tak
Brahimaj, kreu i ri i Bektashinjëve Këshilli i Përgjithshëm i Kryegjyshatës Botërore Bektashiane në Shqipëri në mbledhjen e mbajtur sot ka votuar me unanimi
Sarandë, Berisha premton investime dhe punësime Kryeministri Berisha ka zhvilluar takimin elektoral të radhës në qytetin e Sarandës ku ka prezantuar kandidatin e koalic
Shoqeria Civile e shqetësuar për qytetarët 160 shoqata dhe organizata jo qeveritare që operojnë në Shqipëri kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi në mënyrë
Përkatësi fetare e regjistruar? Të dielën e kaluar, më 19 dhjetor, në faqen 4 të "Panoramës", syri më zuri shkarazi, fare shkarazi, titullin "Dule: Mino
Divorc pas vdekjes Edmond Tupja - Eshtë e thjeshtë fare: im atë vdiq para dy vjetësh, ime më para disa ditësh. Deri këtu, gjithçka duket në
Dështon përpjekja për unifikimin e faktorit shqiptar në Maqedoni Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Edmond Haxhinasto ka takuar krerët e partive politike shqiptare në Maqedoni, mirëpo ka