999 rezultate për

edmond

Formacioni anti-Maltë, Kapllani i vetëm në sulm (FOTO LAJM) Në ora 18.00 në stadiumin "Niko Dovana" të Durrësit Shqipëria do të zhvillojë ndeshjen miqësore përballë modestëve të Ma
Mavraj zbeh golin e Kapllanit dhe i jep fitoren Greuther Furth-it Mergim Mavraj shënon per Greuther Furth golin e tij të parë për këtë sezon duke i dhënë tre pikët të arta ekipit të tij
Jep dorëheqjen Edmond Panariti Jep dorëheqjen Edmond Panariti. Sigurisht që nuk bëhet fjalë nga posti i ministrit në qeverinë Rama, por nga ai i depute
Edmond Panariti viziton Shkupin Edmond Panariti Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave të Shqipërisë, sot do të vizitojë Sh
Aksidentohet deputeti i PD-së Edmond Spaho Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur nëj ditë më parë, në
Tentativë vrasje në Pogradec Një 40-vjeçar i ka shpëtuar një atentati me armë zjarri në Pogradec. Jetmir Muçollari ka qenë shënjestra e një sulmi me
Dhunon bashkëshorten me ndihmën e vëllait arrestohen nga policia Policia e Tiranës ka arrestuar dy vëllezër me akuzën e ushrtimit të dhunës ndaj gruas së njërit prej tyre. Sipas policis
Programi qeverisës, ambasadorët e BE-së takojnë Beqjan e Haxhinaston Ambasadorët e BE-së në vendin tonë zhvilluan sot një takim me përfaqësuesit e grupit të punës për programin e ri qeveris
Ja kandidatët për deputetë të LSI-së Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI) ka dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listat e kandidatëve për deputetë
Berisha pastron qeverinë edhe nga zv. ministrat e LSI-së Pas shkarkimit të ministrave tashmë e kanë radhën zv. ministrat e Lëvizjes Socialiste për Intergrim të lënë detyren. Me
Baba Edmond Brahimaj uron besimtarët bektashinj për Sulltan Nevruzin Kryegjyshi Botëror i Bektashinjve, Haxhi Baba Edmond Brahimaj, uroi sot besimtarët bektashinj për festën e Sulltan Nevru
Festohet sot dita e Sulltan Nevruzit Besimtarët bektashinj festojnë sot ditën e Sulltan Nevruzit. Në këtë ditë bektashinjtë kremtojnë ditëlindjen e imam Aliu
Heqja e përmendores së UÇPMB-së destabilizon Ballkanin Heqja me dhunë e përmendores së UÇPMB-së do të ndikonte në tensionimin e gjithë Ballkanit. Kështu është shprehur në një
Komiteti Drejtues, LSI shpall rezultatet Lëvizja Socialiste për Integrim ka shpallur sot listën me emrat më të votuar që do të jenë pjesë e Komitetit Drejtues Ko
Lykketoft takim me Nishanin, Berishën dhe Panaritin Në ditën e dytë të vizitës së tij në Tiranë, kryetari i Parlamentit të Danimarkës Mogens Lykketoft do të zhvillojë sot t
AK në Rinas: Panariti të shpallet person ‘non grata’ (FOTO-LAJM) Aktivistët e Aleancës KuqeZi bllokuan të premten daljen e ministrit të Jashtëm, Edmond Panariti, nga aeroporti “Nënë Ter
Shqipëri- Gjermani, 25 vite marrëdhënie diplomatike Shqipëria dhe Gjermania shënojnë 25 vjet rivendosje të marrëdhëniëve diplomatike mes tyre. Në mesditë zhvillohet në mini
Ryker-Panariti: Vlerësohet roli i Shqipërisë në luftën kundër terrorizmit Ministri i Punëve të Jashtme Edmond Panariti, priti sot në një takim Zëvëndës Ndihmës Sekretarin e Shtetit për Evropën
Kapen me drogë, pranga shqiptarit dhe policit italian Një 28 vjeçar shqiptar dhe një polic italian janë vënë në prangat e policisë italiane nën akuzën e trafikimit të lëndëve
Panariti kërkon njohjen e Kosovës nga Kina Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Edmond Panariti, takoi ministrin e Punëve të Jashtme të Kinës, Yang Jiechi.