999 rezultate për

edmond

Edmond Spaho: Ja pse nuk i përgjigjem komenteve të Erion Braçes Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka zbuluar përmes një sttausi në "Facebook" se përse nuk ia kthen asnjëherë
Edmond Themelko u largua nga Gjykata e Shkupit me makinë private (VIDEO) Dje në orët e para të mëngjesit, në shtëpinë e tij në Resnjë, u ndalua Edmond Temelko, kryetari i komunës së Pustecit në
Mayor of Pustec, Edmond Themelko arrested in Macedonia With an order from the special prosecutor in Macedonia, police has arrested the Mayor of Pustec, Edmond Themelko. Mac
Ademi: "Kumanova" dhe “Monstra” në tryezën e Prokurores Speciale (VIDEO) Anëtari i Këshillit ekzekutiv të LSDM-së, Edmond Ademi, në emisionin 10 minuta në TV21 u shpreh se, rastin e Kumanovës d
Analizën e humbjes në Kavajë do e ndjekë Haxhinasto apo Spaho?! Ja gafa e PD (FOTO LAJM) PD e Kavajës ka lajmëruar sot përmes rrjeteve sociale një mbledhje për të bërë analizën e humbjes në zgjedhjet lokale.
Trimi jep fjalën e burrit, gruaja kthehet në shtëpi (VIDEO) Niko dhe Edmonda Trimi i kanë premtuar njëri-tjetrit se nuk do të përsërisin gabimet e së shkuarës, pas dhunës e cila u
Rrihte burrin në sy të fëmijëve, pranga 26-vjeçares në Lushnje Policia e Lushnjës ka arrestuar 26 vjeçaren, Edmonda Trimi e cila u denoncua nga bashkëshorti për dhunë fizike dhe tradh
Zbardhet krimi në Sarandë, ja pse u vra marangozi Prokuroria ka bërë të mundur zbardhjen e krimit të ndodhur mbrëmjen e 9 korrikut që tronditi Sarandën e mbushur nga turi
Nis kontrolli për origjinën e kafshëve, masa për rastet e falsifikimit Pas urdherit të firmosur nga ministri Edmond Panariti, sot Ministria e Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të
Aleksi ironizon Doshin dhe Pritfin: Pula më të zgjuara se të Priftit Këshilltari politik i Kryetarit të Kuvendit Emiliano Aleksi ka njoftuar se Ilir Meta do të vizitojë një pulari nesër në
Edmond Kapllani, dopietë me FSV Frankfurt (VIDEO) Edmond Kapllani shpërtheu me dy gola në sfidën e Bundesligës së dytë Bochum-FSV Frankfurt, që u mbyll në barazim 3-3. Su
Vajza e Haxhinastos fejohet me djalin e Naços Vajza e Edmond Haxhinastos është fejuar me djalin e Nasip Naços. "Panorama Plus" ka zbardhur detaje nga krushqia që lid
Edi Paloka and Edmond Spaho chosen as deputy chairmen of DP Edi Paloka and Edmond Spaho were elected by open vote as deputy chairmen of DP. For the post of Secretary General of the
Kokëdhima: Shqipëria të licensojë prodhimin e kanabisit Deputeti i Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima, në Komisionin e Ekonomisë dhe të Financave i ka kërkuar ministrit të Bujq
Pesë euro për të kaluar Rrugën e Kombit (VIDEO) Autostrada Durrës - Kukës shumë shpejt, ndoshta vitin tjetër do të bëhet me pagesë. Çdokush që do të kalojë me makinë
Kërcënohet Berat Buzhala Ish-deputeti i PDK-së, Berat Buzhala, është kërcënuar nga vëllai i nënkryetares së Partisë Demoratike të Kosovës, Margar
Edmond Trako, the richest ambassador of Albania Albanian ambassadors in the world have declared their wealth. According to "Gazeta Shqiptare" newspaper, they have house
Tre persona nën hetim për serverin e tatimeve Njësia hetimore Task-Forcë ka nisur hetimet ndaj ish-drejtorit të IT në Drejtorinë e Tatim-Taksave, Renald Riska dhe dy
PD akuza Tahirit: Po hakmerret ndaj gjyqtarit që e dënoi për shpifje Partia Demokratike akuzoi sot ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri se po hakmerret ndaj një gjykatësi i cili kur ministri
Rikthehet pas aksidentit në Kuvend deputeti Edmond Spaho Pas një pauze të gjatë, është rikthyer në seancat plenare deputeti i Partisë Demokratike EdmonD Spaho. Në seancën e sotm