999 rezultate për

edmond

U dha lirinë dy të akuzuarëve për vdekjen e Arditit, prokuroria kundër gjykatës Prokuroria ka apeluar vendimin e Gjykatës së Tiranës ku shpalli të pafajshëm dy të akuzuarit për vrasjen aksidentale të
Do vriste prindërit e ish gruas, 36-vjeçarin shqiptar në SHBA e gjen belaja Kërkohet ekstradimi nga SHBA i 36-vjeçarit nga Patosi pasi tentoi të vriste me armë zjarri prindërit e ish-bashkëshortes
U gjakos nga Policia e Shtetit, demokrati i revoltuar i kërkon llogari Xhafajt Pavarësisht se fillimisht u lanë të futeshin në Gjykatën ku do të vendosej fati për 23 të arrestuarit për protestën e Rr
Në kërkim për drogë, arrestohet 30-vjeçari nga Fushë-Kruja Policia ka vënë në pranga një 30-vjeçar në Fushë-Krujë pasi ishte shpallur në kërkim. Burime zyrtare nga policia bëj
Në kërkim për drogë, arrestohet 30-vjeçari nga Fushë-Kruja Policia ka vënë në pranga një 30-vjeçar në Fushë-Krujë pasi ishte shpallur në kërkim. Burime zyrtare nga policia bëj
Tragjedi në Itali, shqiptari mbytet në kanal pasi po ikte nga qentë Sqarohet shkaku i fatkeqësisë së vdekjes së shqiptarit në kanalin Vera në L’Aquila: Edmond Preka ka rënë në ujë për t’i
Shqiptari u gjet i pajetë në kanal, zbardhet shkaku i vdekjes Ka dalë autopsia në lidhje me vdekjen e shqiptarit Edmond Preka në Itali, i cili u gjet i pajetë brenda në kanalin Vera
Humbi vëllanë dhe tre nipërit, motra e Edmondit rrëqeth me fjalët Tragjedia e familjes Preka në Velipojë, ku në një aksident tragjik humbi jetën Edmond Preka 40 vjeç dhe tre fëmijët e ti
Brenda banesës së familjes Preka, aty ku tragjedia nuk ka ngushëllim (FOTO LAJM) Tragjedia në familjen shkodrane ka ulur në një tryezë deputetët e opozitës dhe maxhorancës. Deputetët janë ulur në fa
Tragjedia nuk ka të ndalur, babai i Edmond Prekës në gjendje të rëndë Tragjedia në Shkodër sa vjen e merr përmasa edhe më tragjike. Nga një familje me tre fëmijë, sot jeton vetën nëna e c
Përcillen në banesën e fundit babai dhe dy fëmijët e aksidentit tragjik (FOTO LAJM) Mes lotësh dhe vajtimesh janë përcjellë për në banesën e fundit viktimat e aksidentit të ndodhur në Shkodër. Aksident
Mes lotësh e vajtimesh, përcillen në banesën e fundit 3 viktimat e aksidentit Mes lotësh dhe vajtimesh janë përcjellë për në banesën e fundit viktimat e aksidentit të ndodhur në Shkodër. Aksident
Kush është Edmond Preka, që humbi jetën bashkë me dy fëmijët e tij të mitur (FOTO LAJM) Edmond Preka i njohur ndryshe dhe me emrin Mondi Gjergji, djali Rajan 8 muajsh dhe dy vajzat Ajsel 5 vjeç ndërruan jetë
Fëmijët dhe babai humbën jetën në aksident, kush ishin viktimat e aksidentit tragjik Në tragjedi e dhimbshme ka ndodhur mbrëmjene sotme në Shkodër, ku si pasojë kanë humbur jetën 4 persona. Pjestarët e
Zbardhen detajet, kush janë 5 të arrestuarit me eksploziv dhe armë Mëngjesin e sotëm Policia e Elbasanit ka dhënë detajet për operacionin që ka zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Elbasan të
A rrezikon burgun edhe Edmond Haxhinasto? Dosja e rrugëve për të cilat deri tani janë arrestuar në dy çështje të ndryshme Dashamir Xhika, Andi Toma dhe 11 persona
E FUNDIT/ Ruçi me dorë të hekurt: Garda të nxjerrë jashtë Spahon Kreu i Kuvendit Gramoz Ruç ka ndërmarrë vendimin për të larguar me të mirë apo me të keq demokratit Edmond Spaho nga Kuv
Vendosen katër statuja të heronjëve në Podujevë Vendosen përmendoret e heronjve në qytetin e Podujevës më në fund pas plot 18 vjetësh, shtatoret e heronjëve Zahirit, Ha
Edmond Tupe zbulon formulën e orgazmës (VIDEO) Edmond Tupe ka zbuluar formulën e orgazmës sipas Wilhelm Raisch. "Duhet fjala, duhet diçka e ëmbël nga shpirti sepse
Reagon Redmond pas debatit me Guardiolan: Nuk më tha asgjë nga ato që flitet në media Nathan Redmond ka mohuar zërat se Pep Guardiola pa përdoruar fjalë të rënda ndaj tij mbrëmë në ndeshjen Man City – South