999 rezultate për

edmond

"Bego pagoi 1.5 milion euro për devijimin e Lanës", PD nxjerr dokumentet Në një deklaratë për shtyp nga selia e Partisë Demokratike, ka denoncuar një projket ku devijohet shtrati i lumit të Lan
Tjetër skandal tek Unaza e Re, miku i Taulant Ballës do të ndërtojë rezidencë 60 milion euro (FOTO LAJM) Nuk kanë të mbaruar skandalet tek Unaza e Re. Pas tentativës për të vjedhur 18 milion euro përmes një firme fantazëm, nj
SKANDAL/ Ky superspiun turpëron AKI-në dhe gjithë shtetin e Kosovës Një 26-vjeçar nga Prishtina kishte arritur që përmes falsifikimit të një dokumenti për tetë vjet me radhë ta mashtronte
U procedua penalisht, Edmond Tupja "sfidon" policinë dhe del krah studentëve Ditën e sotme, Policia e Shtetit ka njoftuar se janë proceduar penalisht plotë 25 persona të cilët ishin pjesëmarrës në
E proceduan penalisht, Edmond Tupe thotë se do ta bëjnë hero po e burgosen Profesori Universitetit të Tiranës Edmond Tupe ka reaguar pas vendimit të policisë për ta procedura penalisht për shkak
Nis revanshi/ Policia procedon 25 peotestues , mes tyre Robert Alia dhe Edmond Tupja Pas protestës së studentëve Policia ka proceduar penalisht 25 persona. Edhe pse kjo ka qënë ndër protestat më paqëso
Edmond Tupja ia thotë në sy Nikollës: Duhej të kishe dhënë dorëheqjen Edmond Tupja deklaroi në emisionin "Open" se ministrja e Arsimit Lindita Nikolla duhet të jepte dorëheqjen dhe t’i bashk
"Balla 25 herë jashtë vendit me trafikantin Bego, kush e pagoi charter-in?" Partia Demokratike ka akuzuar serish kreun e grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla. Përmes një reagimi nga selia
Flet shoferi që rrahu nxënësit, tregon ç'i punuan (VIDEO) Një incident i rëndë ka ndodhur në Dibër, ku një shofer furgoni që transortonte nxënës shkolle ka dhunuar dy prej tyre
Krimet e Rënda nisin verifikimin e pasurisë së Edmond Begos Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur verifikimin e pasurisë së biznesmenit Edmond Bego. Bego ka qënë i dënuar për t
Balla e pranon: I njoh gruan dhe fëmijët Edmond Begos Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar sërish për akuzat e opozitës. Balla tha se e
Trazoi politikën, policia reagon për Edmond Begon Policia ka vënë në pranga shqiptarin Edmond Bego, 48-vjeç. Shqiptari i shumëkërkuar është vënë në pranga nga policia
Si dolën nga vettingu gjyqtarët që liruan biznesmenin e arrestuar në Greqi Biznesmeni Edmond Bego ose Manoli Bega, i cili është dënuar në Itali si pjesë e organizatës kriminale të Aldo Bares në t
U arrestua në Igumenicë, çfarë do të bëhet me shqiptarin Policia ka vënë në pranga shqiptarin Edmond Bego, 48-vjeç. Shqiptari i shumëkërkuar është vënë në pranga nga policia
Shqiptari i arrestuar në Igumenicë, anëtar i bandës së Aldo Bares Policia ka vënë në pranga shqiptarin Edmond Bego, 48-vjeç. Shqiptari i shumëkërkuar është vënë në pranga nga policia
Po kthehej nga pushimet, kapet në Igumenicë shqiptari i rrezikshëm Policia ka vënë në pranga shqiptarin Edmond Bego, 48-vjeç. Shqiptari i shumëkërkuar është vënë në pranga nga policia
Po kthehej nga pushimet, arrestohet i shumëkërkuari shqiptar Policia e Igumenicës ka arrestuar sot të shumëkërkuarin shqiptar Edmond Bego, 48-vjeç. Bego po kthehej nga pushimet n
Masakruan me thikë shqiptarin, arrestohen dy persona në Britani Pas kaq kohësh është bërë e mundur arrestimi i dy personave përgjegjës për vrasjen e një 35-vjeçari shqiptar në Tottenha
Edmond Tupja mbron Teatrin, krahason Ramën me kryeplakun e fshatit Shkrimtari Edmond Tupja i është bashkuar sot protestës së artistëve duke u rreshtuar kështu kundër Shembjes së Teatrit K
Konfirmohet në detyrë gjyqtari i Gjykatës së Lartë Edmond Islamaj Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi të konfirmojë në detyrë Edmond Islamaj, gjyqtar në Gjykatën e Lartë. Vendi